МахНАХ ГИ

  • 7 050
  • 68
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 844
Цитат на: Anonymous
Как ги махате с кола маска бе, момичета! То това си е жива инквизиция! Мен ме е страх да не се порежа с бръсненето, затова само ги подстригвам много късо!Макар, че искам гладка кожааааа....

Аз съм гостът!

# 16
  • Мнения: 2 978
Цитат на: nezistratieva
Цитат на: Anonymous
Как ги махате с кола маска бе, момичета! То това си е жива инквизиция! Мен ме е страх да не се порежа с бръсненето, затова само ги подстригвам много късо!Макар, че искам гладка кожааааа....

Аз съм гостът!


Добре че е козметичката....немога да се инквизирам сама:wink:

# 17
  • Мнения: 167
Az gi maham ot 2 godini i iskam da vi uspokoia 4e sus vremeto stavat mnogo po meki i mnogo po lesno se mahat Laughing

# 18
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Боли много първият път,после претръпваш,а и знаеш вече какво да очакваш,като болка.Резултатът определено си струва.Аз махам навсякъде.Не съм спирала да ходя и през бременността,даже няколко дни преди да родя отидох да се подготвя,та козметичката се притесни да не започна да раждам при нея,още повече и позата е изключително удобна за това Laughing

# 19
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз днес си купих спрей лидокаин.На кола съм в понеделник.После ще докладвам дали боли по-малко.

# 20
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Когато имах по-добър поглед върху себе си, ги махах ефективно с епилатора.
Естествено, първия път действах с бръснача, за да са по-къси и по-лесни за махане.
Сега малко по-трудно достигам, но се бъхтя като изумена.
Махам всичко и мишници без проблеми, обаче имам голям страх за ръце и много ме е яд, че не съм го преодоляла.

# 21
  • Мнения: 934
Цитат на: belinda
Аз днес си купих спрей лидокаин.На кола съм в понеделник.После ще докладвам дали боли по-малко.


Като спомена Лидокаин спрей....някой ползвал ли го е за намаляване на болката при махане на мустаци? Thinking

# 22
  • Мнения: 1 032
Аз ползвам по принцип епилатор, но за отдолу бръснача.Обаче сега се замислям дали този спрей би ми свършил работа и да епилирам навсякъде. Thinking
Belinda, пиши наистина дали ти е подействал лидокаина. Simple Smile

# 23
  • София
  • Мнения: 2 958
Цитат на: lilita
Цитат на: DEianaZ
много ме болеше и кръв даже потече, но изтърпях и успях  

Винаги е така първия път Mr. Green


Не винаги.На всеки косъма е индивидуален-при мен нямаше такова нещо първия път....Но че боли-боли.."Трай бабо за хубост" Laughing

# 24
  • Мнения: 2 258
Първият път е някакъв ужас просто....Но пък после е много готино:)За подкожните-има крем против подкожни косъмчета на Collin.Мажа се задължително след кола и съм много доволна.Имайки предвид ,че краката ми бяха целите на пъпки и ме беше срам да се съблека лятото,сега съм екстра.

# 25
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Цитат на: SAYONARA
Първият път е някакъв ужас просто....Но пък после е много готино:)За подкожните-има крем против подкожни косъмчета на Collin.Мажа се задължително след кола и съм много доволна.Имайки предвид ,че краката ми бяха целите на пъпки и ме беше срам да се съблека лятото,сега съм екстра.
Я,какво е това кремче?За пръв път го чувам Embarassed .Моля те дай повечко инфо-от къде си го набавяш,цена,разфасовка.Мерси предварително Grinning

# 26
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Пак съм аз Mr. Green -забравих да питам лидокаина преди или след се пръска Embarassed

# 27
  • Мнения: 10 758
Аз използвах Лидокаин по време на бременноста ми. На мен ми е много нисък прага на болката и откачам, като почне да ме щави. Но с Лидокаина беше супер. Пръска се преди да почне процедурата, изчаква се известно време и тогава почва със махането. Последния път явно доста ме е пръскала, че после не си чуствах д..то. Така беше изтръпнало.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Цитат на: SAYONARA
Първият път е някакъв ужас просто....Но пък после е много готино:)За подкожните-има крем против подкожни косъмчета на Collin.Мажа се задължително след кола и съм много доволна.Имайки предвид ,че краката ми бяха целите на пъпки и ме беше срам да се съблека лятото,сега съм екстра.


И мен ме заинтригува с този крем! Дай повече инфо, плийс!!!
Иначе аз навсякъде минавам с епилатора и вече съ претръпнала към болката. Но тия вътрешни косми направо ме убиват! За да ги понамаля, през два месеца правя почивка от епилатора и карам с бръснач, но после такива косми ста-а-ават!!! #Cussing out

# 29
  • Мнения: 5 539
И на мен са ми голям проблем подкожните косми Sick Дори заради тях мислех изобщо да спра с обезкосмяването.
Независимо дали с кола маска, епилатор или бръснач, на 3-4-ия ден след това ставам цялата на пъпки Embarassed После докато избият подкожните косъмчета се налага да си помагам и с пинсета или игла. Абе мъка!
Може би наистина решението е да се прави някакъв пилинг.
Според мен обяснението на проблема е, че на това място космите растат по-дълбоко под кожата, отколкото примерно на краката Thinking

Общи условия

Активация на акаунт