МахНАХ ГИ

  • 7 055
  • 68
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
но много ме болеше и кръв даже потече, но изтърпях и успях  Grinning НЕ на бръсненето!!!

# 1
# 2
  • Мнения: 5 647
Цитат на: DEianaZ
но много ме болеше и кръв даже потече, но изтърпях и успях  Grinning НЕ на бръсненето!!!


Аз вече толкова съм се специализирала, че си ги махам сама вкъщи. Дори и по-малко ме боли, а и кожата след това не ми се зачервява.  #Milti

# 3
  • Мнения: 928
...уф,чак и мен ме заболя,като си помислих... Confused

# 4
  • София
  • Мнения: 7 242
А с депилатоар няма ли да е по-безболезнено и почти същото?

# 5
  • Мнения: 3 861
Уф още събирам смелост за това. В домашни условия с какво ?
Искам да спра бръсненето... Sad

# 6
  • Мнения: 5 647
Цитат на: Лекси
А с депилатоар няма ли да е по-безболезнено и почти същото?


Че то с депилатоара си е все едно се бръснеш  Mr. Green

# 7
  • Варна
  • Мнения: 11 340
А с какво ги махна?
На мен голям проблем са ми покожните... Някой ако има решение за това!!!

# 8
  • Мнения: 5 647
Цитат на: Lilly
Уф още събирам смелост за това. В домашни условия с какво ?
Искам да спра бръсненето... Sad


Взимам си най-обикновена кола маска- Сара (течна), слагам я в чаша с вряла вода, за да може хубаво да се размекне и действам.  Stuck Out Tongue

# 9
  • София
  • Мнения: 7 242
Нали става въпрос за отдолу Embarassed Аз там кола маска не знам дали ще издържа.

# 10
  • Мнения: 5 647
Цитат на: Лекси
Нали става въпрос за отдолу Embarassed Аз там кола маска не знам дали ще издържа.


Издържа се, споко.  Mr. Green

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Цитат на: Лекси
Нали става въпрос за отдолу Embarassed Аз там кола маска не знам дали ще издържа.

издържа се...издържа се, но след 10 дена ще ходя пак защото такива убавци съм си отгледала Laughing

# 12
  • Варна
  • Мнения: 737
Аз ходя на кола маска от години и досега не е имало проблеми.
Но последните три пъти по кожата ми станаха направо мехури, които после хващат корички и са адски болезнени. Не зная дали е алергична реакция или от бременността кожата ми е станала още по-чувствителна.
Колкото до подкожните косми, зависи от броя им, ако са малко трябва по-често да се ексфолира кожата и при посещение при козметик той успява да ги извади с остра пинсета.
Когато обаче станат много и станат истински проблем е най-добре да се потърси дерматолог. На моя приятелка дори и предписаха инжекции с алое вера.

# 13
  • Мнения: 5 539
Цитат на: DEianaZ
много ме болеше и кръв даже потече, но изтърпях и успях  

Винаги е така първия път Mr. Green

# 14
Как ги махате с кола маска бе, момичета! То това си е жива инквизиция! Мен ме е страх да не се порежа с бръсненето, затова само ги подстригвам много късо!Макар, че искам гладка кожааааа....

# 15
  • Мнения: 844
Цитат на: Anonymous
Как ги махате с кола маска бе, момичета! То това си е жива инквизиция! Мен ме е страх да не се порежа с бръсненето, затова само ги подстригвам много късо!Макар, че искам гладка кожааааа....

Аз съм гостът!

# 16
  • Мнения: 2 978
Цитат на: nezistratieva
Цитат на: Anonymous
Как ги махате с кола маска бе, момичета! То това си е жива инквизиция! Мен ме е страх да не се порежа с бръсненето, затова само ги подстригвам много късо!Макар, че искам гладка кожааааа....

Аз съм гостът!


Добре че е козметичката....немога да се инквизирам сама:wink:

# 17
  • Мнения: 167
Az gi maham ot 2 godini i iskam da vi uspokoia 4e sus vremeto stavat mnogo po meki i mnogo po lesno se mahat Laughing

# 18
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Боли много първият път,после претръпваш,а и знаеш вече какво да очакваш,като болка.Резултатът определено си струва.Аз махам навсякъде.Не съм спирала да ходя и през бременността,даже няколко дни преди да родя отидох да се подготвя,та козметичката се притесни да не започна да раждам при нея,още повече и позата е изключително удобна за това Laughing

# 19
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз днес си купих спрей лидокаин.На кола съм в понеделник.После ще докладвам дали боли по-малко.

# 20
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Когато имах по-добър поглед върху себе си, ги махах ефективно с епилатора.
Естествено, първия път действах с бръснача, за да са по-къси и по-лесни за махане.
Сега малко по-трудно достигам, но се бъхтя като изумена.
Махам всичко и мишници без проблеми, обаче имам голям страх за ръце и много ме е яд, че не съм го преодоляла.

# 21
  • Мнения: 934
Цитат на: belinda
Аз днес си купих спрей лидокаин.На кола съм в понеделник.После ще докладвам дали боли по-малко.


Като спомена Лидокаин спрей....някой ползвал ли го е за намаляване на болката при махане на мустаци? Thinking

# 22
  • Мнения: 1 032
Аз ползвам по принцип епилатор, но за отдолу бръснача.Обаче сега се замислям дали този спрей би ми свършил работа и да епилирам навсякъде. Thinking
Belinda, пиши наистина дали ти е подействал лидокаина. Simple Smile

# 23
  • София
  • Мнения: 2 958
Цитат на: lilita
Цитат на: DEianaZ
много ме болеше и кръв даже потече, но изтърпях и успях  

Винаги е така първия път Mr. Green


Не винаги.На всеки косъма е индивидуален-при мен нямаше такова нещо първия път....Но че боли-боли.."Трай бабо за хубост" Laughing

# 24
  • Мнения: 2 258
Първият път е някакъв ужас просто....Но пък после е много готино:)За подкожните-има крем против подкожни косъмчета на Collin.Мажа се задължително след кола и съм много доволна.Имайки предвид ,че краката ми бяха целите на пъпки и ме беше срам да се съблека лятото,сега съм екстра.

# 25
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Цитат на: SAYONARA
Първият път е някакъв ужас просто....Но пък после е много готино:)За подкожните-има крем против подкожни косъмчета на Collin.Мажа се задължително след кола и съм много доволна.Имайки предвид ,че краката ми бяха целите на пъпки и ме беше срам да се съблека лятото,сега съм екстра.
Я,какво е това кремче?За пръв път го чувам Embarassed .Моля те дай повечко инфо-от къде си го набавяш,цена,разфасовка.Мерси предварително Grinning

# 26
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
Пак съм аз Mr. Green -забравих да питам лидокаина преди или след се пръска Embarassed

# 27
  • Мнения: 10 758
Аз използвах Лидокаин по време на бременноста ми. На мен ми е много нисък прага на болката и откачам, като почне да ме щави. Но с Лидокаина беше супер. Пръска се преди да почне процедурата, изчаква се известно време и тогава почва със махането. Последния път явно доста ме е пръскала, че после не си чуствах д..то. Така беше изтръпнало.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Цитат на: SAYONARA
Първият път е някакъв ужас просто....Но пък после е много готино:)За подкожните-има крем против подкожни косъмчета на Collin.Мажа се задължително след кола и съм много доволна.Имайки предвид ,че краката ми бяха целите на пъпки и ме беше срам да се съблека лятото,сега съм екстра.


И мен ме заинтригува с този крем! Дай повече инфо, плийс!!!
Иначе аз навсякъде минавам с епилатора и вече съ претръпнала към болката. Но тия вътрешни косми направо ме убиват! За да ги понамаля, през два месеца правя почивка от епилатора и карам с бръснач, но после такива косми ста-а-ават!!! #Cussing out

# 29
  • Мнения: 5 539
И на мен са ми голям проблем подкожните косми Sick Дори заради тях мислех изобщо да спра с обезкосмяването.
Независимо дали с кола маска, епилатор или бръснач, на 3-4-ия ден след това ставам цялата на пъпки Embarassed После докато избият подкожните косъмчета се налага да си помагам и с пинсета или игла. Абе мъка!
Може би наистина решението е да се прави някакъв пилинг.
Според мен обяснението на проблема е, че на това място космите растат по-дълбоко под кожата, отколкото примерно на краката Thinking

# 30
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Аз си правя пилинг на краката, но пак имам подкожни косми Imp . Пък и, честно казано, не виждам как ще си направя пилинг отдолу...

# 31
  • Мнения: 3 479
Дейна възхищавам ти се, а също и на другите куражлийки като теб. Аз не мога да изтърпя такава болка. Едва успявам да си оформя триъгълника с епилатора. Очаквах с времето да претръпна, ама не става. Close

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Цитат на: gal4e
Дейна възхищавам ти се, а също и на другите куражлийки като теб. Аз не мога да изтърпя такава болка. Едва успявам да си оформя триъгълника с епилатора. Очаквах с времето да претръпна, ама не става. Close

с епилатор било много  по - болезнено в сравнение с колата...

# 33
  • София
  • Мнения: 329
Ами то и аз сам върла фенка на колата маска навсякъде,но се оказа че последния път(в Студенски град),когато си обезкосмявах триъгълника са ме заразили с гъбички, които при първата настининка станаха огромно количество и т.н.!!!!!!!Ужас-сега тъй като не сам се отказала от колата маска много ще внимавам и ви насърчавам да внимавате за хигенните условия:)Защото на мен ми излезе 40лв да се лекувам и сумати грижи и дори болки:(!!!Иначе болката при колата маска не е чак толкова голяма че да имате нужда от кремчета-като друпне първите 2-3 пъти и изтръпваш:)

# 34
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
И аз да се похваля - престраших се и ги махнах  smile3521 Първо ходих при козметичката си, ама тя ме върна, понеже били "късички", а аз едва се търпях вече. И им ударих контрата. После обаче се амбицирах, купих си топла кола Veet и геройски се щавих сама - и мустака, и отдолу. Вярно, че боли (ааааааааааддддддддд  smile3514 ), ама после глааадичко като бебешко дупенце. Струва си де. Днес се минах с епилатора, че бяха се подали 3-4 гада и болката не е нищо особено. Абе издържиш ли сефтето после е песен. Така че смело, момичета:)

# 35
  • Мнения: 6 155
Цитат на: DEianaZ
Цитат на: gal4e
Дейна възхищавам ти се, а също и на другите куражлийки като теб. Аз не мога да изтърпя такава болка. Едва успявам да си оформя триъгълника с епилатора. Очаквах с времето да претръпна, ама не става. Close

с епилатор било много  по - болезнено в сравнение с колата...


Аха, доооста си е болезнено #Silly

# 36
  • София
  • Мнения: 18 679
лидокаинът изобщо не ме хвана Imp Пак си ме боля като за световно Imp а пръснах поне 7-8 пъти....баси, к'во да го правя сега тоя флакон целия....

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Цитат на: belinda
лидокаинът изобщо не ме хвана Imp Пак си ме боля като за световно Imp а пръснах поне 7-8 пъти....баси, к'во да го правя сега тоя флакон целия....

дай ми го на мен...в понеделник съм пак да ме дооправи. Направи ще го изпия ако трябва само и само да не ме боли

# 38
  • София
  • Мнения: 18 679
Няма проблем, ама я ми виж местожителството Sad

# 39
  • Мнения: 844
quote="belinda"]лидокаинът изобщо не ме хвана Imp Пак си ме боля като за световно Imp а пръснах поне 7-8 пъти....баси, к'во да го правя сега тоя флакон целия....[/quote]
Ако лидокаинът помага наистина, мога да се жертвам! Ама кажете честно, има ли някаква файда от него?

# 40
  • Мнения: 781
Довечера съм на такава процедура-уж безболезнена Thinking Тук във форума я препоръчаха тази козметичка и ще видим Rolling Eyes Ще пиша после как е Simple Smile

# 41
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Аз си махам с кола всички космоляци от самото начало. Вече съм свикнала и като отида на козметик пак си ме боли де ама не му обръщам внимание. А и лесно излизат и не са такива дебели, но не  намаляват гадовете. Лятото си ги махам на краката с епилатор, че немога да ги изчакам да порастнат за кола, но зимата само на кола. Отдолу си ги махам с кола! Пробвала съм и с епилатор, но боли мноооооого повече от колата маска брррррр! Та свиква се с тази процедура и не боли после чак толкова! Пробвала съм и с лидокаин, но нямаше ефект при мен. Мустаците си ги махам в къщи, като най-ми харесват лентичките на Стреп и въобще не ме боли!
Хайде давайте смело, после е голям кеф - гладичко и мекичко! Simple Smile

# 42
  • Мнения: 781
Ами да се похваля-всичко, навсякъде-болка минимална, абе това Лидокаина си е било хубава работа, но и козметичката си я биваше де #Milti

# 43
  • Мнения: 1 541
Аз си ги махам вкъщи с епилатор на Филипс (навсякъде)! В началото е геройство в мирно време, но когато свикнеш-рецултата е перфектен! Сега, колкото и да ми е неприятно, ми се налага да се бръсна на триъгълника и това значи ново привикване с болката след раждането, но ефекта от епилацията е просто несравним!
А за позкожните наистина ексфолирането преди и след обезкосмяване вършат работа....а за някои по- упорити- аз ги вадя с върха на игличка.

# 44
  • Варна
  • Мнения: 737
Вчера ходих на дерматолог и мимоходом му споменах и за растящите подкожно косми след кола маста. Той ми предписа някакъв мехлем - Бактробан (миниатюрна тубичка около 7 мл струва 36 лева). Каза, че трябва да се използва поне 20 дни, като през този период обезкосмяването е забранено. Мажели се само местата, на които са се образували кистички. Само, че когато споменах, че съм бременна каза да намаля срока на ползване за 10 дни. Когато споделих това с приятеля ми (също медицинско лице), той каза в никакъв случай да не използвам този мехлем.
Някой използвал ли е подобно мазило?
Раздвоена съм дали да го ползвам или да изчакам докато родя!

# 45
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Ползвала съм го за нещо този Бактробан, но не мога да се сетя за какво...

# 46
  • Мнения: 6 155
Цитат на: Mirra
Вчера ходих на дерматолог и мимоходом му споменах и за растящите подкожно косми след кола маста. Той ми предписа някакъв мехлем - Бактробан (миниатюрна тубичка около 7 мл струва 36 лева). Каза, че трябва да се използва поне 20 дни, като през този период обезкосмяването е забранено. Мажели се само местата, на които са се образували кистички. Само, че когато споменах, че съм бременна каза да намаля срока на ползване за 10 дни. Когато споделих това с приятеля ми (също медицинско лице), той каза в никакъв случай да не използвам този мехлем.
Някой използвал ли е подобно мазило?
Раздвоена съм дали да го ползвам или да изчакам докато родя!


Това е локален антибиотик! Ползвала съм Bactroban /nasal ointment 3g-26лв., за в носа/ за стафилококи в носа на бебо. Активното вещество в него е мупироцин. Пише да не се използва по време на бременост!

# 47
  • Мнения: 6 155
Цитат на: ralitza03
Ами да се похваля-всичко, навсякъде-болка минимална, абе това Лидокаина си е било хубава работа, но и козметичката си я биваше де #Milti


Кажи, моля те, колко време трае ефекта от Лидокаина и каква му е цената.  Praynig

# 48
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Цитат на: Biby
Цитат на: ralitza03
Ами да се похваля-всичко, навсякъде-болка минимална, абе това Лидокаина си е било хубава работа, но и козметичката си я биваше де #Milti


Кажи, моля те, колко време трае ефекта от Лидокаина и каква му е цената.  Praynig

да аз също искамд а знам за лидокаина.
1. колко време преди махането на космите се пръскаш с него?
преполагам, че изчакваш да попие хубаво, за да хване колата
2. Повотрно може ли да се пръскаш?

# 49
  • София
  • Мнения: 18 679
Абе само мене ли не ме хвана това нещо?Как е възможно!!!!!!!! Imp Я кажете вие какъв процент разтвор ползвахте?Моят е 10 %, флакончето беше към 10 лв.А колко пъти ви напръска козметичката и колко време изчакахте?

# 50
  • Мнения: 781
Цитат на: DEianaZ
Цитат на: Biby
Цитат на: ralitza03
Ами да се похваля-всичко, навсякъде-болка минимална, абе това Лидокаина си е било хубава работа, но и козметичката си я биваше де #Milti


Кажи, моля те, колко време трае ефекта от Лидокаина и каква му е цената.  Praynig

да аз също искамд а знам за лидокаина.
1. колко време преди махането на космите се пръскаш с него?
преполагам, че изчакваш да попие хубаво, за да хване колата
2. Повотрно може ли да се пръскаш?

Ами аз бях при една козметичка, която ме наръска непосредствено преди махането и после още веднъж, но не знам какъв точно Лидокаин/даже каза, че е нещо от сорта-явно си пази "тайната" Laughing /, но беше в един голям розов флакон Thinking Много съм доволна, абсолютно всичко махна без особена болка/не казвам никаква, пък и при всеки явно е различно/ без кръв, без изприщване и тем подобни.....отдавам го до някъде и на професионализма й, но определено и от спрея имаше ефект Wink
Пръскането си влизаше в цената на процедурата и ефекта беше докато свършихме, после нищо различно не съм усетила Simple Smile

# 51
Мира, много ти благодаря за инфото за Бактробана, имам такъв крем и ще пробвам по описаната от теб схема да видим дали ще има ефект. За бактробана знам, че е доста силно лекарство, на нас ни го бяха изписали за една лицева киста на детето, от други бях чула пък, че го ползват за стафилококови инфекции. Ако ти е удобно пиши ми на лични при кой дерматолог си ходила и дали си доволна.

# 52
  • Мнения: 2 142
ralitza03, искам да те попитам каква е цената при тази козметичка (0889 427 324 Таня). Тази седмица ще си запиша час при нея, та събирам инфо.

# 53
  • Мнения: 10 758
Цитат на: belinda
лидокаинът изобщо не ме хвана Imp Пак си ме боля като за световно Imp а пръснах поне 7-8 пъти....баси, к'во да го правя сега тоя флакон целия....

 Еее, малко си пръскала. Аз почти половината го изхабих.

# 54
  • Мнения: 2 332
Цитат на: Lilly
Уф още събирам смелост за това. В домашни условия с какво ?
Искам да спра бръсненето... Sad

Лили, стига си събирала смелост - отивай! Моя съвет е да не пробваш в домашни условия за тази деликатна част - аз съм пробвала, преди години - резултатът - лепнах, дръпнах, изпищях, пуснах, и на морето бях с едно прилично петно от кръвоизливи около 4-5 дена преди да изчезне... Много неприятно.
Аз вчера бях за 2-ри път - нямаш представа каква разлика имаше при поникналите косми след 1-вия път, видимо по-тънки (и меки) и даже разредени! И определено болеше много по-малко от преди!
Успех!!!

# 55
  • Мнения: 3 861
Цитат на: Роси74
Цитат на: Lilly
Уф още събирам смелост за това. В домашни условия с какво ?
Искам да спра бръсненето... Sad

Лили, стига си събирала смелост - отивай! Моя съвет е да не пробваш в домашни условия за тази деликатна част - аз съм пробвала, преди години - резултатът - лепнах, дръпнах, изпищях, пуснах, и на морето бях с едно прилично петно от кръвоизливи около 4-5 дена преди да изчезне... Много неприятно.
Аз вчера бях за 2-ри път - нямаш представа каква разлика имаше при поникналите косми след 1-вия път, видимо по-тънки (и меки) и даже разредени! И определено болеше много по-малко от преди!
Успех!!!


Уф да си призная чувствам се мноооого неудобно да се подложа на тази процедура. Embarassed  Не опира въпосът до пари или дори страх. Е шубе ме  е, но след кошмара, който изживах при раждането, не мисля, че това е ще ме стресне кой знае колко много. С думи прости срам ме е. Rolling Eyes  Снощи опитах в къщи и беше доста гадничко. Смъкнах малко, но нещо много ме заболя и спрях за да не се изприщя и довърших с бръснача. Я кажете откъде го купувате този лидокаин, точно така ли се казва т.н.

# 56
  • Мнения: 1 032
Цитат на: Lilly
Я кажете откъде го купувате този лидокаин, точно така ли се казва т.н.

Аз днес си купих от аптеката, струваше 10.96лв. Тази вечер или утре сутринта ще го пробвам в домашна обстановка Laughing с епилатора. Ще се опитам да изчистя всичко, без да опирам до  бръснача. Надявам се да успея:pray:, че  утре съм на масаж (за сефте).

# 57
  • Мнения: 1 533
Цитат на: lilita

Може би наистина решението е да се прави някакъв пилинг.


Лилита,
нали знаеш тези ...как се казваха, едни шуплести камъни за търкане на пети. В банята като се къпя и търкам там където има подкожни косъмчета и после с пинсета или епилатор. Иначе на сухо като чопля с пинсета, стават рани.

# 58
  • Мнения: 6 206
Ох, ама сте скици, каква кръв, какви болки.... Laughing
Стискаш зъби за пет минути и готово. Явно си е до човека, щото пък чак такива болки при мен няма.

# 59
  • Мнения: 46 509
Цитат на: PoliaSp
Ох, ама сте скици, каква кръв, какви болки.... Laughing
Стискаш зъби за пет минути и готово. Явно си е до човека, щото пък чак такива болки при мен няма.


На мен ми тече кръв дори, когато си скубя веждите  ooooh!  А като си смина краката с епилатор, поне 24 часа са червени и подути, на пипане все едно имам температура  Neutral Face  Добре, че поне не растат подкожно  Praynig Не знам кое е - кожата ли ми е дебела или космите упорити, а всички ми казват, ааа ти с тия руси косми. Е руси, ама упорити  ooooh!

# 60
  • Мнения: 1 032
Момичета, да ви кажа, че ефекта от лидокаина при мен беше равен на НУЛА! #Cussing out

# 61
  • Мнения: 46 509
Цитат на: juna
Момичета, да ви кажа, че ефекта от лидокаина при мен беше равен на НУЛА! #Cussing out


 Sad  Явно козметичките използват нещо друго Thinking

# 62
  • България-София
  • Мнения: 573
мойта козметичка каза, че Лидокаина стяга порите - не го ползва и не препоръчва. Днес и аз ще се правя на смела Neutral Face Не разбрах дали въобще ползва нещо-ще видим.

# 63
  • Мнения: 539
Цитат на: nikol78
Цитат на: PoliaSp
Ох, ама сте скици, каква кръв, какви болки.... Laughing
Стискаш зъби за пет минути и готово. Явно си е до човека, щото пък чак такива болки при мен няма.


На мен ми тече кръв дори, когато си скубя веждите  ooooh!  А като си смина краката с епилатор, поне 24 часа са червени и подути, на пипане все едно имам температура  Neutral Face  Добре, че поне не растат подкожно  Praynig Не знам кое е - кожата ли ми е дебела или космите упорити, а всички ми казват, ааа ти с тия руси косми. Е руси, ама упорити  ooooh!


Същата работа  Rolling Eyes  затови си почитам самобръсначката Wink

# 64
  • Мнения: 5 539
Цитат на: _kalina_k
Цитат на: lilita

Може би наистина решението е да се прави някакъв пилинг.


Лилита,
нали знаеш тези ...как се казваха, едни шуплести камъни за търкане на пети. В банята като се къпя и търкам там където има подкожни косъмчета и после с пинсета или епилатор. Иначе на сухо като чопля с пинсета, стават рани.

Пемза се казва камъчето. Обаче не вярвам да стане при мен, защото моите подкожни растат надълбоко, гадовете Imp
Ама ще пробвам все пак. Мерси! Simple Smile

# 65
  • Мнения: 2 195
Миналото лято като си ходих в Бг се бях навила то4но от форума да отида на кола,защото тук не знам колко ще ми стъпи Rolling Eyes .Та се престраших и ходих 2-3 пъти.8 лева колко са Wink .Вси4ко беше супер и болката се търпеше,докато не взеха да ми излизат тия подожни...Такава страхотия стана Angry .Още си имам спомен-една камара белези smile3514 .Тъй 4е пак се върнах на бръсненето колкото и да ми е неприятно Tired

# 66
  • Мнения: 2 332
Козметичката, при която ходя, продава едни ампули срещу подкожни косми. Не съм си взимала все още - има ли мами, които са ги ползвали?

# 67
  • Мнения: 2 327
За първи път чувам за такива ампули и кремчета срещу подкожни косъмчета.
Аз престанах да ползвам еплатор именно заради тях. След кола маска по не ми излизат.
На места си боли наситина, но се свиква:-).
Но сега докато съм бременна ме е страх да ходя на кола маска, кожата ми е прекалено чуствителна и идеята да ме скубят ме ужасява. Като родя ще свиквам пак:-).

# 68
  • Мнения: 1 873
Аз ходя от 9 години на кола и за сефте чувам за такива ампули.Знам от козметичката ми, че подкожните косъмчета се получават от бръснене ....сега през бременноста ходя по- рядко на кола, но не смята да прибягвам до бръснача.Толкова години жертви и сега пак да ми поникнат като мъжка брада - НЕ МЕРСИ!

Общи условия

Активация на акаунт