малка или голяма разлика между децата?

  • 1 777
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Чудесно е да имат малка разлика. Това означава, че ще израстат най-вече приятели и ще имат общи интереси. Със сигурност първите 1-2 г. ще са трудни, но от друга страна майката няма да е забравила опита си от първото и ще действа с лекота.
И аз искам много децата ми да имат малка разлика, но ще е абсурд да се справя с 2 бебета, бабите са надалеч, а и татито за сега няма възможност активно да се включи в отглеждането. Ако имаш помагачи и с половинката сте решили да действате, ами, няма нищо по-хубаво от това, давайте!

# 31
  • София
  • Мнения: 679
Ние определено решихме да е малка разликата като се има впредвид собствения ми живот. Имам сестра 10 години по-голяма и 7 години по-малка, аз съм по средата и винаги съм имала проблеми с общуването със сестрите ми, както и те. Малката разлика е много добре за връзката между децата, но направо е съсипваща за родителите, особено ако не разчитат на помощ от баби и дядовци.  Всеки сам си решава.

# 32
  • San Diego, CA
  • Мнения: 78
рАЗЛИКАТА МЕЖДУ ДЕЦАТА МИ Е 6Г.И3МЕСЕЦА.ДТНАЧАЛО ГОВОРЕХМЕ ЗА 5Г. РАЗЛИКА,НО КАТО ЗАПОЧНАХ РАБОТА И ЗАПОЧНАХ ДА ОТЛАГАМ,ДОКАТО ПРЕЦЕНИХ ,ЧЕ ПО-ГОЛЯМАТА РАЗЛИКА ВЕЧЕ ЩЕ Е В УЩЪРБ НА ДЕЦАТА.СЕГА СЪМ ДОВОЛНА ,ЧЕ СТАНА ТАКА ЗАЩОТО ГАБИ МНОГО МИ ПОМАГА ЗА БЕБЧО(1МЕСЕЦ И 3 ДНИ)КАКАВАТО И ДА Е РАЗЛИКАТА ВСЕ ЩЕ СВИКНЕШ-НЯМА НАЧИН!

# 33
  • Мнения: 8 769
За малка разлика. Изпиттах го на гърба си-не боли чак толкова, но първата година е трудно, доста трудно. Хубавото е,ч е минава доста бързо. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт