Отговори
# 15
  • Мнения: 17 407
АЗ Дядо Никола до завод Дружба не знам да има. Има до Електрон, по- скоро срещу, в уличката, перпендикулярна на ген. Колев.

# 16
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
а да светнах се - дядо Никола е до Нап.
Този за който ти казваш не мога да се сетя кой е.

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 193
A, забравих  "Белисима"! Там правят страхотни манджи и  пици  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 17 407
Да, Белисима и аз я добавям към списъка.

# 19
  • Мнения: 985
а да светнах се - дядо Никола е до Нап.
Този за който ти казваш не мога да се сетя кой е.
не е там,извинявайте ,че ви подведох не е до завод Дружба EmbarassedНамира се над малкото Пикадили,точно както го е обяснила Дренка. Peace

# 20
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Дядо Никола е срущу бившата Санита, която пък е срещу кметство Приморски.

# 21
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Побут, побутвам защото едва ли само това са заведенията в които ходим.
Утре имам повод и искам да почерпя семейството си на някое приятно местенце, с добро обслужване, приятна атмосфера и вкусна храна- и малко разнообразие в обстановката,че вече ми е писнало от едни и същи места.
Хайде де дайте идея- къде бихте празнували Вие?
А в коя сладкарница водите децата си?

# 22
  • Варна
  • Мнения: 70
Освен изброените дотук - корабчето до Морска гара,мисля че се казва Mr.Baba.

# 23
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Освен изброените дотук - корабчето до Морска гара,мисля че се казва Mr.Baba.

Не е мой тип заведение - един път стъпах там, втори път не бих.

# 24
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 773
Аз харесвам БМ , и по специално този който е до Делфинариума. Това лято останах приятно изненадана от новият ресторант мисля , че се казваше "Островът"/намира се на спирка "Хоризонт" в посока към града/.

# 25
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 773
А за механа, има едно малко кръчме, намира се на ул.Драгоман, под стоматологията. За тези който познажат района там беше първия БМ. Та там правят най-прекрасната агнешка главичка и пържени картофи , които съм хапвала през живота си.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 70
A "Captain Cook"  до х-л"Орбита"?

# 27
  • Мнения: 93
Аз съм очарована от "Аксаковска панорама" (е не е точно във Варна,но е близо-малко след Аксаково отбивката в дясно).В понеделник имахме годишнина с моя и ме заведе там.Обстановката е великолепна-много зеленина,аквариуми,старинен инерьор в няколко зали и естествено тераса с невероятната панорама към града.Обслужването е на много високо ниво,а кухнята ммммм перфектна.При следващ повод пак съм там Heart Eyes

# 28
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Аз съм очарована от "Аксаковска панорама" (е не е точно във Варна,но е близо-малко след Аксаково отбивката в дясно).В понеделник имахме годишнина с моя и ме заведе там.Обстановката е великолепна-много зеленина,аквариуми,старинен инерьор в няколко зали и естествено тераса с невероятната панорама към града.Обслужването е на много високо ниво,а кухнята ммммм перфектна.При следващ повод пак съм там Heart Eyes

Никога не съм ходила там, звучи интересно.
Други предложения да имате, събирам идейки.
Харесвам 2 типа заведения - като " Старо село" - нашенски стил и по-изискани ресторанти.
Но не ми се ходи на обичайните места, а всъщото време не искам да остана разочарована.

# 29
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 464
На мен много ми харесва в "Тоскана" страхотна кухня и обслужването е добро, обстановката приятна.
Иначе от пицариите , често посещаваме Ал Бънди.
БМ Градината също е много приятно заведение.

Общи условия

Активация на акаунт