подарьци от usa за бг

  • 2 426
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 595
На Nuby вече се намират доста от продуктите, особено чашите(наистина са много сладки). Видео бебефоните тук са много скъпи, незнам там как са.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 100
Зълва ми живее в Америка и изпраща почти всеки месец колет на Габи откакто се е родила!
Нещото което винаги поръчвам е Боди лусион на Гербер с  овесен зародиш/oat/.
Имат големи намаления на Дрешки Олд нейви , който тук са скъпички, а там за по долар два ми е купувала от разпродажби страхотни неша който тукса по 25-30 лева!
Пращала ми е и личгавничета за еднократна употреба, тук са кът и са скъпи!

# 17
  • Мнения: 768
Има един страхотен магазин в Щатите Carter`s .
Подариха ни много красиви роклички и играчки оттам. Страхотни са!! Такива не сьм виждала преди това-тук такива красиви неща не сьм намирала. Мисля че ако вземеш поадрьци оттам ще имат голям успех Grinning  Grinning

# 18
  • Мнения: 1 289
Carter`s  има и в Бг, но са доста скъпи, така че са добра идея. Почти всичките ни бебешки дрешки - белъо и горни са такива и съм много доволна. Не са мръднали. Сега ще ги давам на приятелки-бъдещи мамчета. За момиченца има много сладки долни бодита с къс ръкав по 5 броя в пакет на различни пеперудки, пчелички и др. Още ги носиме, защото от 6-9 месеца са много големи до 12.5кг и на Ради и стават. Та тя е едва 9.5 кг. Други много добри са Baby Conection и Little Me. По-големите ни вече са Cap и разни други гъзарии.

# 19
  • Sofiа
  • Мнения: 3 241
За по-голямото детенце нямам идея , но за малкото мога да предложа ходилка на Фишер прайс ( едно такова дето се бута от прохождащи и проходили деца) - страхотни са.
В БГ ги има само на 2 места и цените са им над 100 лв

# 20
  • Мнения: 1 263
Люлка  Flutter(тук една майка се похвали с много хубава)  или хубаво столче за хранене...Аз на това бих се зарадвала. Или добра козметика. На моето момиче донесоха дрешки на Gap, но не бях очарована...или бяха грозни или розови или не бяха в точния размер Sad За най-голямото дете сигурно е хубаво да има маркова дрешка, но за малките ми изглежда безсмислено...По-добре наистина да е нещо, което тук го няма или е скъпо, но дрешки...  Confused не виждам смисъл малко бебе да има марково костюмче, от което ще се подава само шапчицата под одеалото Mr. Green

А! Сетих се! Най-много щях да се зарадвам на цифров фотоапарат...може да не е подарък за бебе, но малките растат толкова барзо и е хубаво да се "запечатват" тези бързо отлитащи мигове.

# 21
  • Мнения: 8 163
Цитат на: ina
може ли да се използва за малки деца,нали все си лапат ръцете,да не им стане нещо?

Няма проблем. Той на практика съдържа алкохол, който се изпарява за 30 секунди.

# 22
  • Мнения: 8 163
Цитат на: Milena B.
Carter`s  има и в Бг, но са доста скъпи, така че са добра идея.

Да ти кажа, ако си ги купуваш от веригата магазини Carter's, и тука Carter's дрешките са доста скъпи, дори по време на разпродажба. Идват на сметка само ако се вземат от магазин тип Once Upon a Child, сиреч втора ръка (но често са си нови, с оригинален етикет; просто някой ги е подарил на някого, а на него не са му харесали и ги дава в магазина).

# 23
  • Мнения: 1 289
Ами, моята зълва и мъжа и са хирурзи с доста добри финансови възможности, абе направо отлични. Така че за нея не е проблем да купува, още повече че мечтата й е била момиченце, а има 20-годишен двуметров ерген. Така че с племенницата, дето се вика, си начесва крастата. Между другото, преди доста време мисля че Чета беше пуснала един сайт, от който пазарувала в САЩ, но не съм много сигурна. В него имаше стахотни бебешки и детски стоки на много добри цени.

Общи условия

Активация на акаунт