Крем за лице със UV-филтър?

  • 2 495
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 828
Цитат на: boo
Цитат на: kryssy
Ако искаш пробвай новия овлажняващ крем с тониращ ефект и фактор 20 на Ейвън. Аз си го взех и съм доволна. Освен защитата, дава и лек тен на лицето и прикрива петна. Доволна съм.

От този и аз съм много доволна. Даже имам 2 опаковки, да н ми свърши внезапно Simple Smile


И аз си го купих и ми хареса. Наистина стои леко матов и крие разни неприятни нещица  Wink

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Цитат на: sia
  Да, вече мога да кажа че съм моного доволна. Е, не избегнах луничките по носа, но късно започнах да се мажа. Понася ми добре а самия крем е хипоалергичен. Моята кожа е много чувствителна и реагира на най-малкия дразнител. За това много внимавам с козметиката. Иначе самия крем нито ми яисушава допълнително, нито я омазнява за да лъщи. Кожата ми е смесен тим, така че много добре и понася кремчето
Забравих да те питам, самостоятелно ли го ползваш като крем или в комбинация с дневен?

# 17
  • Мнения: 1 734
Цитат на: Milenika
Цитат на: sia
  Да, вече мога да кажа че съм моного доволна. Е, не избегнах луничките по носа, но късно започнах да се мажа. Понася ми добре а самия крем е хипоалергичен. Моята кожа е много чувствителна и реагира на най-малкия дразнител. За това много внимавам с козметиката. Иначе самия крем нито ми яисушава допълнително, нито я омазнява за да лъщи. Кожата ми е смесен тим, така че много добре и понася кремчето
Забравих да те питам, самостоятелно ли го ползваш като крем или в комбинация с дневен?


Самостоятелно. Той си съдържа нужните вещества, така че ми е напълно достатъчно. Ако искаш, мога да ти пиша съдържанието и ти да си прецениш

Общи условия

Активация на акаунт