Нашето първо падане вече е факт :(

  • 1 277
  • 18
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Да, случи ми се и на мен това. Щях да се качвам в тролей, имаше достатъчно хора вътре, но никой не тръгна да помага. Вдигнах сама количката и качих предните гуми, оставаше само да изтласкам задната част. Количката си беше през цялото време в хоризонтално положение. В този момент обаче един човек решил да "помогне" и следващото нещо което видях беше количката изправена във вертикално положение. Как стана и аз не мога да си го обясня. После видях как бебчо се изсулва, чух звук от ударената му главичка на стъпалото и плач....Слава богу отървахме се с една цицина и много уплах за мен. Докато слезем от тролея бебчо вече даже се усмихваше.  Ходихме да ни направят снимка и всичко е наред. Само дето аз продължавам да треперя. Това е. Мами, внимавайте ако тръгнат да ви помагат как го правят.

# 1
  • Мнения: 46 510
Ужас, дано нищо му няма  Praynig  а ти не закопчаваш ли каишите  Thinking

# 2
  • Мнения: 3 562
Представям си как си се уплашила.
Важното е че ви няма нищо (е не точно нищо).
 LaughingВсе пак цицината е малкия дявол.

# 3
  • София
  • Мнения: 39 758
добре, че му няма нищо на бебчо. Аз живеех в Надежда-3 (София), мама живееше в 2ра част и все ме караше да препускам натам с количката, но мен ме беше страх като съм сама да я качвам по трамваи. Ако е хубаво времето се разхождахме пеша, ако не - кенгуру. По принцип трябва да се внимава с децата, ама то неприятностите стават изведнъж. Видях веднъж една майка как падна с двама близнака от трамвая. Cry
Нацелувай бебчо. Предполагам, че и други цицини ще имате Simple Smile Да са живи и здрави дечицата Simple Smile

# 4
  • Мнения: 5 468
Тцтцтцтцтц... много лошо! Добре, че с това се е разминало. Като си представя, какво е можело да стане, косата ми се изправя. Ама вързвай го с каишите друг път. Аз не смея да се кача в гр. транспорт за количката, но щом ти е наложително - каишите и така.
Моето пък вчера си изгори ръцете на стъклото на фурната. Сега ръчичките са й в мазоли. Ееехх...белите стават много бързо, внимание му е майката... #Puppy dog

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Хммм там е работата, че аз вече имах тренинг за качване и слизане с количката. По принцип пътувам с тролей, защото там е най-удобно качването и слизането. Но при положение, че предните колела бяха вече в тролея и трябваше само едно изтласкване напред за да влезе цялата де да знам че някой ще ми вдигне количката и ще я обърне....но прави сте, това ще ми е за урок. Благодаря ви.

# 6
  • Мнения: 2 258
Добре,че нищо му няма на бебчо!Представям си и какво си преживяла....Не го мисли повече и другия път не давай да ти помагат щом можеш и сама....Целувки от нас за изплашената мама и раненият бебчо:)

# 7
  • София
  • Мнения: 625
И ние вчера направихме двоен аксел с тулуп от дивана! Стори ми се, че не се удари и въпреки всичко аз много се уплаших. Представям си на теб какво ти е било! Радвам се, че всичко е наред с бебчето!
Явно трябва много да се внимава и да се подготвим психически, че не можем от всичко да ги предпазим!

# 8
  • Мнения: 433
Вчера и моят хубостник падна от леглото, но слава богу нищо му няма, разминахме се с малко плач.

# 9
  • Мнения: 955
Моя падна от проходилката пред очите ми - докато стана с корема и той падна. Но даже не се разрева. Тия проходилки! С тях - добре, без тях - по-добре! #Sniper

# 10
  • Мнения: 955
Моя падна от проходилката пред очите ми - докато стана с корема и той падна. Но даже не се разрева. Тия проходилки! С тях - добре, без тях - по-добре! #Sniper

# 11
  • София
  • Мнения: 328
Е, това е доста ужасно преживяване, представям се как си се уплашила и как си се чувствала докато излизе снимката.Аз не съм паника, но всеки път когато си удари главата по-силничко я наблюдавам и съм малко уплашена, напълно те разбирам след такова падане.
Пазете се и успех!

# 12
  • Мнения: 1 613
Уф, изтръпнах докато четях  Sad
Важното е, че сте се разминали само с уплахата!

# 13
  • Мнения: 1 181
Добре, че е само цицината, такова мъничко бебе...Понякога хората могат да ти направят мечешка услуга. Страх ме е да тръгна с количката в градския транспорт, като знам какви са хората и няма кой да ти помогне. А нашата е голяма и тежка - не мога сама да я вдигна. Кенгуру имаме но не съм го слагала още. То нали беше студено, пък и ми се струва още раничко да го слагам.

# 14
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
О, горкото бебече, пък представям си на теб какво ти е  Sad . Добре, че всичко е наред, но винаги слагай колана. Бебчето е още мъничко, но няма да се усетиш кога ще почне да се върти, а щом пътуваш с количката, коланите са си просто задължителни. Да не се случва...

# 15
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Добре, че сте се разминали само с уплахата! Знам много добре как си се чувствала - Мони тупна на главата си от порт-бебето, когато беше на 3 месеца... Още чувам в мислите си звука от удара на главичката й! Слава богу, и ние се разминахме само с една цицина и много стрес за мен!!!

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 728
И аз избягвам градския транспорт.В нашия квартал има само автобуси и в повечето случаи в тях с количка е почти невъзможно да се качиш, а нашата е комбинирана и с нея е немислимо да стане. А хората или се правт че не те виждат или те гледат все едно че са на кино! Много пъти съм се ядосвала и на съседите от входа, стълбите са много а алейката за количките е много стръмна и без стъпала, а пред нея е песъчливо, що зор докато кача количката- а съседите бързат да влязат да не би да се наложи да ми помогнат да я кача, или да ми държат вратата на асансьора.
Дано повече такива работи да не се случват!

# 17
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Ау кошмар, дано не ни се случи, ще полудея от ужас. Аз сама не се качвам в автобуса, че сега хората не са много доброжелателни и само дето не те набиват затова, че заемаш място в автобуса с тая количка. Само като им видя погледите, ама аз си го знаех, и от преди съм виждала отношението им към майките с колички. Много се узлобиха хората.
Милото ти дететне, че и по стъпалата, горкото дано нищо му няма. То май майките изпадат в по голям стрес от децата. Ама сме такива, луди  #Silly

# 18
  • Мнения: 857
А пък аз да ви кажа колко падания имаме........Ицо падна за първи път на 4-5 месеца.(и кой мислите беше виновен?)аз понеже се бях лепнала на компа,не го гледам,а тя белата става бързо и......туп!Толкова се бях стреснала.Нямате и идея.След това падане имахме около.......хм изгубила съм им броя. Rolling Eyes Дори имахме нещо като постоянна цицина.(незнам дали ме разбирате,но беше като нещо изпъкналко)Докато не започна да ходи стабилно паданията си бяха ежедневие за нас.Слава богу сега не пада и мама се успокои. Wink

Общи условия

Активация на акаунт