Бебешки шампоан

  • 1 610
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 491
Откога миете косичките на бебовците със шампоан. Аз започнах да го къпя със шампоан за бебета, но чувам много мнения против ранното къпане със шампоан-трябвало бебето да е по-голямо на 4-5 месеца. Някой знае ли нещо по въпроса, че взех да се притеснявам?

# 1
  • София
  • Мнения: 747
Ние вече започнахме да му мием главичката с шампоан, защото му я мажем преди баня със зехтин, за да премахнем коричките.

# 2
  • Мнения: 1 181
аз все още мия главичката със сапун. Сапунът е хубав, няма корички по главичката и скоро няма да ползвам шампоан. То пък и няма кой знае колко коса за миене #Silly

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 728
Сина го къпех до една годинка само със сапун, и чак след това с шампоан(по препоръка на педиатърката). Смятам сега и с малката така да направя.

# 4
  • София
  • Мнения: 39 715
аз започнах да ползвам бебешки (детски) шампоан когато на дребната й порасна малко косата. Била е на 5-6м.

# 5
  • Мнения: 3 562
От раждането до ден днешен всеки ден се къпем с шампоан - косата два пъти в седмицата Sign Exclamation
Защо предпочитате сапуна Confused: Сигурно пак аз не съм в час, ама някой ако иска да обясни  Laughing

# 6
  • Мнения: 532
От първия ден ( имахме си косичка ) се мием 2 пъти седмично с шампоан и не виждам какъв може да е проблема.Поне на нас така ни каза педито.

# 7
  • Мнения: 194
Синът ми също е къпан с шампоан от самото си раждане.Използвах и все още използвам "Event",а също и олиото ни е от същата марка.Препоръча ми го педиатърката и не съм имала проблеми.

# 8
  • Мнения: 3 777
Откакто се е родил.

# 9
  • Мнения: 5 228
От първия ден с  шампоан От глава до пети на Бюбхен, от скоро го сменихме с Мустела - има специална пяна за глава за новородени.

# 10
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
От раждането мия косата с шампуан, той си беше с бая коса...

# 11
  • Мнения: 2 596
Някъде от 4-тия месец започнах да го къпя с шампоан, защото съпуните не му понесоха на нежната кожичка.

# 12
  • София
  • Мнения: 13 200
От раждането!

# 13
  • Мнения: 2 491
Благодаря за отговорите! Гледам че пишете два пъти седмично?! А през останалите дни изобщо ли не миете косичката или я миете само със сапун? Аз косичката му я мия всеки ден със шампоан, сега взех да се замислям дали трябва всеки ден със шампоана? абе направо изкуквам, все си мисля че нещо не правя както трябва Sad

# 14
  • Мнения: 532
В останалите дни само изполиван с чиста вода , като я вадя от коритото.Започвам от главата и после тялото.

Общи условия

Активация на акаунт