Тайната на дългата и здрава коса-18

  • 43 611
  • 387
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 1 269
на пьрва страница прочетох тривитаминольт да не се използва от бременни,а кьрмачки може ли да го ползват?

# 376
  • Мнения: 4 496
Недей, мила. Прави си други маски, или тази, но без Тривитаминол.

# 377
  • Мнения: 965
Лелеее, Zizi... колко много неща ми липсват направо нямам думи (Посочените от Вас симптоми предполагат недостиг на:

Витамини
· Витамин A
· Витамин B1
· Витамин B2
· Витамин B3
· Витамин B4
· Витамин B5
· Витамин B6
· Витамин B8
· Витамин B9
· Витамин B12
· Витамин C
· Витамин Д
· Витамин E
· Витамин F
· Витамин H
· Витамин K
· Коензим Q10

Минерали
· Калций
· Йод
· Цинк
· Манган
· Магнезий
· Мед
· Желязо
· Молибден
· Селен
· Хром
)   Скромно, нали?!  Sick

Сегаааа... какво да пия? Рибеното масло като за начало добре, но май не е достатъчно, нали?

Косата си казва тежката дума прекалено често и вече ми е... неудобно  Flutter Ще трябва да се погрижа още по-качествено за нея, любимка ми е все пак  Embarassed

Мерси пак, Zizi!


Някой ползвал ли е "Прополстом" - суспензия от прополис? Втрива се в корените след баня и е за косопад  Peace  Струва близо 3,50  Rolling Eyes.
Ами то го има красим    Wink  Wink   bouquet   bouquet датата е 22  hahaha

Това какво е, мила? Не съм го чувала, но ми звучи хубаво. Ако си го ползвала, сподели всичко  Peace

krasim, коя е маската с къна и може ли да се използва и за мазни коси. Да не би да е една, от която в същата серия има и с авокадо, и с мед, в тубички?

# 378
  • Мнения: 1 802
красим, Боядисвам се със оцветител на Арома - Махагон. Все още ме е страх да сложа каквато и боя да е на косата си. Ще изчакам още малко да се съживи.  Wink
А за маската с къна - покажи я, ама засега сигурно ще се въздържа да я купувам  Simple Smile
Anelia85, купи си едни мултивитамини за начало!  Peace

Последна редакция: пн, 19 ное 2007, 19:04 от Елеонора_76

# 379
  • Мнения: 14
На мен пък ми липсват
Витамини
· Витамин A
· Витамин B2
· Витамин B8
· Витамин E
· Витамин F
· Витамин H
Според вас какво ще е най подходящо да си взема за пиене,че по тази тема изобщо не сам запозната Grinning

# 380
  • Мнения: 1 269
красим,благодаря ти за бьрзият отговор,ама аз нали сьм като `прьле пред майка`  Mr. Green зададох си вьпроса и отидох да приготвям маската с тривитаминола  Whistling после като прочетох какво си ми письла,изхвьрлих маската и направих нова,на мястото на тривитаминола сложих масло от гроздови семена  Peace
да ви питам това количество дето е дадено на пьрва страница за кьса коса ли е?на мен ми се стува малко за моята коса.........
много ме е яд,че отворих тривитаминола,а няма да го ползвам,така само ще му мине срока на годност  ooooh!
иначе от косата си не се оплаквам, само дето адски много капе в момента и си взех хапчетата и аппулите на фито за 2 месеца,дано има ефект,че и доста парички дадох Crazy
иначе eто ме мен и косата ми без особенни грижи  Blush

Последна редакция: пн, 19 ное 2007, 19:40 от silvi@

# 381
  • Мнения: 110
Момичета страшно съм доволна след като добавих хумата.МАзното се отми толкова лесно и даже не се наложи да я обливам   bouquet newsm44 Май каолина ще ми стане редовна съставка.А толковааа много да е пораснала за месец и половина   bouquet Hug newsm68 Не мога да съм по-доволна   Mr. Green Heart Eyes Бритона ми беше над веждите а сега като го изпъна и стига до носа  Crazy Ще играе ножичка  ooooh!

# 382
  • Мнения: 965
aaNaaNana , страшен стимул даваш за растеж  Peace Колкото до каолина -  Hug Ти първо си направи маската, после се поля с хума, оцет и вода, и чак след това се изми с шампоан, така ли?

Чакам и Zizi да си каже мнението по въпроса за витамините... и се задействам да си купувам. То май ще станат рибено масло и мултивитамини  newsm78 Копирах в предния отговор какъв ми е резулатата от теста... и направо... нямам думи.

# 383
  • София
  • Мнения: 4 588
Силве, уелкъм!  Много ти е хубава косата!    bouquet

И аз не правя маската с Тривитаминол, че нали и аз кърмя още. Като спра, може би ще пробвам. Simple Smile
Аз нещо не съм доволна от последната маска, която си забърках. Днес, втори ден, си чувствам косата мръсна и леко мазна и по принцип си я мия на три дни и дори на третия ден не е много мазна. Може би прекалих с бадемовото масло, защото то беше единственото мазно в маската - каолин, жълтък, ракия, бадемово масло, лимонов сок. Утре пак ще се маскирам и ще пробвам с друга комбинация. Wink

# 384
  • Мнения: X
Анелия, видях колко витамини имаш...и аз имам доста,. но съм с доказана анемия и ниско серумно желязо, така че си знам...
Пробвай с комбинирани витамини като Центрум, Доппел Херц А-Цинк, Бион 3... Скъпички са - между 12-15 лв. Ако искаш по - евтин вариант, направи едно месечен курс на герикапс или рибено масло, после вземай бирена мая няколко месеца...
Най- добре може да те ориентира един съвестен и загрижен личен лекар. Моята доФтурка е невероятна!

# 385
  • Мнения: 110


aaNaaNana , страшен стимул даваш за растеж  Peace Колкото до каолина -  Hug Ти първо си направи маската, после се поля с хума, оцет и вода, и чак след това се изми с шампоан, така ли?

Чакам и Zizi да си каже мнението по въпроса за витамините... и се задействам да си купувам. То май ще станат рибено масло и мултивитамини  newsm78 Копирах в предния отговор какъв ми е резулатата от теста... и направо... нямам думи.


Ами то това с очите си не мога да го повярвам за разстежа,но е факт  Mr. Green А направих както Зизи каза сложих 2 с.л. в маската. И след това толкова лесно се изми,че не се наложи да я обливам с хума,вода и оцет  Whistling  bouquet

# 386
  • Мнения: X
Ами то това с очите си не мога да го повярвам за разстежа,но е факт  Mr. Green А направих както Зизи каза сложих 2 с.л. в маската. И след това толкова лесно се изми,че не се наложи да я обливам с хума,вода и оцет  Whistling  bouquet
aaNaaNana , много ти е  пораснала косата Hug
А иначе ИЛИ в маската ИЛИ обливане. Ти сама разбра Laughing
  bouquet

Последна редакция: пн, 19 ное 2007, 20:17 от Анонимен

# 387
  • Мнения: X
Заповядайте в новата тема:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=242290.0    bouquet

Общи условия

Активация на акаунт