зъбен камък

  • 219 570
  • 288
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 80

Всичките ли бе

# 166
  • Мнения: 3
Ами да, аз съм на 22 бивало отсега да имам. Попринцип да чукам на дърво други проблеми нямам със зъбите.

# 167
  • Мнения: 80
Ами да, аз съм на 22 бивало отсега да имам. Попринцип да чукам на дърво други проблеми нямам със зъбите.

Късметлия си ей
а пломби имаш ли

# 168
  • Мнения: 10
dk_dv  стоматолога прави най доброто за пациента и по- добре се обърни с въпроси към него ,отколкото тук. От дистанция не може да се дават мнения  и да се прави правилна преценка.

# 169
  • Мнения: 61
появата на зъбен камък е строго индивидуална при всеки, аз съм си почиствала зъбите с ултразвук, доста неприятно беше, дори пломба да ти сложат е по приятно. При мен нямаше много, но се беше получило възпаление на венец, и за това го изчисти зъболекаря. А колкото до цената навсякъде е различно

# 170
  • Мнения: 3
Не особено приятна процедура, но се търпи. Минах само със спрей на венците. За щастие положението не бе трагично, отне около 30 минути и ми струва 60лв. Доволна съм от резултата Grinning

# 171
  • Мнения: 2
Мойто пък почистване ми струва 95 лв. Направо ужас! Аз ходя в един център по имплантология и естетична хирургия. Много са добри , но за мене си е доста скъпо , но какво да правя като предишната ми зъболекарка буквално ми расипа зъбите. Много лошо се забих , но като ме е срах да отида на друго място. Тук зъбния ка мък го честят страхотно /за тия пари...../първо с ултразвук , после със силна струя вода в която има сода и някакви други миризми. Абе скъпчии са си! Преди  3 - 4 месеца една пломба беше 95 лв. сега е станала 125лв Всъшност тази клиника се казва МЕДИКЪЛ ДЕНТ. Ако някой знае също толкова добри но по евтини нека да сподели.

# 172
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
Вчера ми го почистваха.Още ми е некомфортно . Струваше ми 100лв.

# 173
  • Мнения: 56
Вчера ми го почистваха.Още ми е некомфортно . Струваше ми 100лв.
Много скъпо  Shocked аз моя го чистя в годината по един път и най вече на предните зъби ми се събира ,но след процедурата една седмица се чувствам много зле ,стават доста чувствителни и доста неконфортно се чувствам ,но си заслужава .Цената при мен е около 30лв. но явно се чисти по малка площ

# 174
  • Мнения: 54
Мин год за първи път си правих тази процедура. Нямах много зъбен камък, но все пак е хубаво да се чисти периодично, макар че е ясно, че няма как да е приятно Peace изтрайва се. И на мен няколко дена след това не ми е много комфортно. Иначе цените обикновено варират около 80-100 лв. на повечето места.

# 175
  • София
  • Мнения: 2 430
Смайвате ме с тези цени честно  Grinning
Миналият месец за 40лв почистване на зъбен камък(става въпрос за София) при моята зъболекарка,за 30 мин много добре работи.Ходих си на  профилактичен преглед,за сега нямам нито един кариес,пусна ми и по каса за зъбна снимка и това е.

# 176
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
И аз се смаях. ShockedМоята е в отпуск и ми препоръча тази зъболекарка. Отидох на преглед.Имах ,съмнения за кариес. Оказа се ,че нямам кариес. Каза ми , че трябва да ,почисти зъбния камък и така. Моя си е грешката ,че не попитах за цената.Доста се чуди колко да ми поиска  Laughing Втори път ,няма да отида при нея. Чакам си моята, зъболекарка.

# 177
  • София
  • Мнения: 2 430
И аз се смаях. ShockedМоята е в отпуск и ми препоръча тази зъболекарка. Отидох на преглед.Имах ,съмнения за кариес. Оказа се ,че нямам кариес. Каза ми , че трябва да ,почисти зъбния камък и така. Моя си е грешката ,че не попитах за цената.Доста се чуди колко да ми поиска  Laughing Втори път ,няма да отида при нея. Чакам си моята, зъболекарка.
Между другото преди време и аз бях изпадала в такава неловка ситуация ,точно чуденето "с колко мога да те одрусам".А и до сега не съм видяла ценоразпис в зъболекарски кабинет,или ако има винаги ще се "наложи" някоя допълнителна процедура съпътстваща основната.

# 178
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
Ценоразпис нямаше. Питах я: Колко Ви дължа. Почна едно: Ами,нека да Ви направя картон.
После ще ви кажа. При положение , че и казвам , че съм при колежката и. Сама съм си виновна.При , моята винаги питам. Тука , какво ми стана. Имала съм, дала съм ги. Другият път ще си знам.

# 179
  • Мнения: 56
Ценоразпис нямаше. Питах я: Колко Ви дължа. Почна едно: Ами,нека да Ви направя картон.
После ще ви кажа. При положение , че и казвам , че съм при колежката и. Сама съм си виновна.При , моята винаги питам. Тука , какво ми стана. Имала съм, дала съм ги. Другият път ще си знам.
Попадала съм в твоя случай  ooooh! и от тогава всеки път питам даже преди да сме почнали с процедурата защото като гледам явно има доста голяма разлика в цените между доста хора в началото като писах тук и обявих цена 30лв. и си казах сигурно няма да повярва никой като гледах все едни високи цени обявени ама явно много зависи къде ще попаднеш а най-вероятно работата която се извършва е една и съща и качеството също.

Общи условия

Активация на акаунт