Отговори
# 135
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 8 208
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН АЛЕСИЯ, БОРИС, НИКОЛА И СОФИЯ!!!!! ДА ПОРАСНЕТЕ ГООООЛЕМИ И ДОБРИ ДЕЦА   bouquet

Снимките от рождения ден вчера са страхотни - и варненските, и софийските  Hug



Вчера на прощъпулника Ема постоя доста време без да вземе нищо, само седеше и гледаше всички гости около нея и не поглеждаше към наредените неща - накрая се наведе и безапелационно грабна моливите, които бяха наречени за архитект. Преди това падна  и се удари много лошо в ръба на спалнята, сега е синя и подута като боксьор, много плака, но днес вече е забравила за раната.  Имахме много гости, но все близки и малко роднини - беше голяма лудница, създадена най-вече от децата, които просто преобърнаха къщата наопаки и после не можах да си позная спалнята изобщо, камо ли че съм била чистила преди това - здраве да е , важното е, че всички си изкараха страхотно. направих греяно вино, което много се хареса и се изпи изцяло, също така и 2 торти, които се изядоха....ще пусна снимки довечера.

# 136
  • София
  • Мнения: 3 062


Благодарим на всички за милите пожелания Hug Да ви се връща!!!

Чака ни тежък ден Sunglasses

# 137
  • София
  • Мнения: 560
Благодаря ви момичета за милите пожелания за рождения ден на моето съкровище!!! Да ви се връща тъпкано!!! Ето малко снимчици от рождения ден:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=177847&photo=251

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА АЛЕСИЯ, БОРИС, НИКОЛА И СОФИЯ!!! ДА РАСТАТ ПРЕКРАСНИ, ЩАСТЛИВИ И КЪСМЕТЛИИ!!!


ЧЕСТИТ ПРАЗНИК И НА ТЕХНИТЕ РОДИТЕЛИ!!!


Ей момичета, снимките от празниците са страхотни - и от София, и от Варна!!! Купона е страшен! Нямам търпение за РД-то в Стара Загора като гледам снимките Mr. Green Браво на варненските татковци!!!

Дано всички болни дечица бързо да се оправят! Хайде, че 1-ви декември наближава Praynig 

# 138
  • Мнения: 183
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН АЛЕСИЯ, БОРИС, НИКОЛА И СОФИЯ!!! ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ, ПОЖЕЛАВАМЕ ИМ ЩАСТЛИВО И ВЕСЕЛО ДЕТСТВО!!!
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК И НА ТЕХНИТЕ МИЛИ МАМИ!!!
Да, купона беше много весел вчера. Всички дечица са много пораснали и много много сладки!!! Снимките са страхотни и софийските и варненските.
Верче, Алекс е голям бонбон и много е пораснал  Hug
Ето малко снимки и от нас:
http://picasaweb.google.com/mamaminion/SweetNovember/photo#5136919748565819042

# 139
  • София
  • Мнения: 2 640
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА АЛЕСИЯ, СОФИЯ, БОРИС И НИКОЛА, А И НА ТЕЗИ ДЕЧИЦА ПРАЗНУВАЛИ ПРЕЗ УИКЕНДА!!! ДА РАСТАТ ВЕСЕЛИ, УМНИ И ЩАСТЛИВИ ДЕЦА!!!  bouquet

Нямам думи фантистични купони и в София и във Варна! Само може да съжаляваме, че за пореден път не ни е имало, но Митко все още е леко хремав (незнам какъв РД ще празнуваме въобще), а и този час от 12.30 излиза, че за нас е невъзможен. Точно тогава го слагам да спи и си спи юнака до 16 ч., така че е абсурдно да изпуснеме това спане, а и друго нямаме. М/удругото има ли други дечица с нашия режим, защото оставам с впечатлението, че май повечето спят по два пъти на ден - сутрин и в късния следобед.  Така ли е или се бъркам newsm78 И да се похваля - спалнята ми вече е обзаведена и снощи спах като хората, а и Миташки се буди само 2 пъти за вода. Направо райска работа.  

# 140
  • Мнения: 1 064
Мони, и Тедката спи само веднъж на ден...от 12.30-13ч. до около 15.30-16ч. В редки случаи спи преди обяд, но това е само когато се е събудил много рано, т.е. около 7ч. Simple Smile

# 141
  • Мнения: 302
Здравейте,

Аличка също спи по два пъти, но без строги граници:

- около 11

- около 15

Зависи от мно-о-о-о-о-о-ого фактори, които оплетени, никой не знае точно до какво водят.  Wink В резултат, нямаме твърд режим, нито на спане, нито на хранене.
Свободия до шия!  Grinning

Поздрави!   Sunglasses

# 142
  • Мнения: 210
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДНЕШНИТЕ РОЖДЕННИЦИ АЛЕСИЯ,СОФИЯ,БОРИС И НИКОЛА,И НА ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ ДЕЧИЦА ПРАЗНУВАЛИ ПРЕЗ УИКЕНДА newsm51 newsm59 newsm38  bigdance2 bdbaloni hbday happy bd newsm51
ДА СА ЖИВИ,ЗДРАВИ И БЕЗКРАЙНО ЩАСТЛИВИ И ИГРИВИ!
Досега гледах снимките от рождинните дни.Всички дечица са страшно порастнали и са много сладки.
Поли спи сутрин от 10до 11,и слетобяд от 14до 16часа,ако нямаме някакво излизане,защото навън не спиме откакто станахме на 6месеца,въобще.

# 143
  • sofia
  • Мнения: 9 289
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА АЛЕСИЯ,СОФИЯ,БОРИС И НИКОЛА

Теди спи, ако му бъде позволено да спи  Confused
Днес заспа към 13 ч., но брат му нещо се развика и той се разбуди и не можа пак да заспи (спал е около 20 мин) и сега ще му се доспи към 17-18, и да не ви обяснявам кога ще легне довечера.....малък кошмар.

Ето малко снимки в общия албум http://www.snimka.bg/album.php?album_id=177847&photo=261 и нататък

# 144
  • Мнения: 136
Честито на днешните рожденици-Алексия,Софи,Борис и Никола!

# 145
  • Мнения: 256
Честит първи рожден ден на всички мъничета, които празнуват!!! Да са здрави и усмихнати, ведри и жизнерадостни, умни и палави.

Стискайте палци на моята майчица. От 10 часа тази сутрин е в операционната  Praynig...

# 146
  • Мнения: 881
Елимира PraynigДано всичко е наред с твоята майчица,имаш нашата положителна енергия Hug
За спането-Симона също спи по един път на ден-около 12.00-12.30ч до около 14-14.30ч.и това е,независимо в колко часа сме станали.
Току що разглеждахме снимките-личи си че и  двата купона са минали блестящо-много усмивки и настроение струи от очите на всички дечица,мами и татковци Simple SmileЕх да знаете направо ви завиждам,но разбира се благородно HugСнимките са страхотни,а дечицата много сладки.
Гадамер,честита ви архитектка,да ви е жива и здрава Hug
Бубалинка,Алекс е страхотен.Целувки от нас за малкия сладур Hug
Стискаме палци на всички болнички бързо да оздравяват PraynigЛек ден

# 147
  • Мнения: 195
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА АЛЕСИЯ, СОФИЯ, БОРИС И НИКОЛА!!!!

НА ТЕХНИТЕ МАЙКИ  

Вчера наистина беше много хубаво, много шумно, абе голяма лудница, но и голяма веселба. Представям си какво ще е в Стара Загора с двойно повече деца  #Crazy Mr. Green Много жалко, че няма да можем да дойдем, но пък догодина може пак да се организираме  Wink А ние за сега ще гледаме снимков материал и ще четеме разкази.

Ние вчера след купона отидохме на село. То е на 20км от София, но понеже е високо и нямаше грам мъгла, едно слънце пече, 10 градуса, страхотно. Та поиграхме с Кати на слънце.

А аз да се похваля, че днес Кати направи първите си самостоятелни крачки  Mr. Green nuts Мина разстоянието между масичката в хола и канапето сама за да вземе едни салфетки от ръцете на майка ми. Верно, че това разстояние е само метър и половина някъде, но пък го взе съвсем сама. Дано пак се престраши, аз няма да я карам. И дано скоро и ние да правим прощъпулник!!!!

По тоя повод да честитя на форума първата ни бъдеща архитектка Ема!  Hug Heart Eyes

# 148
  • Мнения: 3 318
Честит първи рожден ден на малките сладури Борис, Никола, Алесия и София! Да са живи и здрави, да растат умни и послушни!


Много хубави снимки - и на софийските и на варненските празненства на ноемврийчета Heart Eyes
Elimira, дано всичко е минало благополучно при майка ти  Praynig
Мони, Моника отдавна спи 1 път дневно - обикновено от 12.30 до 15.30  Peace
Моника трети ден е с висока температура, въпреки инжекциите  Cry В резултат на това е много отпусната и мрънка постоянно, направо ми се къса душичката...Никога досега не е била толкова зле, но явно при нея се е наслоила вирусна + бактериална инфекция  Sad Надявам се утре вече да видя подобрение  Praynig

# 149
  • Мнения: 708
Благодаря ви моми4ета за милите пожелания.
Ето 4е и моето слън4ице стана на годинка.

Да са ни живи и здрави де4ицата.Вси4ки сте прекрасни   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт