Хайде тати, хайде мамо - дай подарък - вече ДЕКЕМВРИЙЧЕ съм голямо!

  • 24 342
  • 282
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 438
Честит Имен Ден на малкото Кате на Мими! Много здраве,късмет и весело детство!
Вики - тортите са направо превъзходни! Ще те номинираме за Златен чирпак заедно с Мимито и Зечи!
Габи - с право ни се фукаш....Жив и здрав да ти е малкия талантлив художник!
Правде - голямо благодаря и от мен!

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 203
Мими,честит имен ден на Катя!Да е жива и здрава и много послушна!!!   

# 32
  • Мнения: 728
Катетата ли празнуват днес??? newsm78

Мимка,да ти е жива и здрава госпожицата и мнооооооого да ви радва!  bouquet

Кари,дано се оправят скоро сладуранките.
Габ,и аз бих си сложила първата рисунка на Ивко в рамка като я измайстори...макар,че имаме една на тапета... Mr. Green
 
Аз пък да се похваля,че от 1 седмица се движим без количка по разходки...Взимахме я,защото живеем на 1 км от центъра и е тежък и немога да го нося,но вече си ходи човечето без проблем! Wink

# 33
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Благодаря от името на Катя!
Малката маймуна се е научила че има ДЕН  Mr. Green и бати, мама и тати са и купили Бу(количка)за бебетата.
Видяхме се с баща ми на улицата и тя му се смее и вика Тати(Кати) ден Mr. Green А борко му вика "Катя има имен ден няма ли да и подариш нещо" Joy Joy

Момичета по късно ще ви черпя за ИД , защото тс тоя изпит ми се взе акъла и на всичко отгоре не ми го дадоха  Embarassed Embarassed

# 34
  • Мнения: 2 897

Момичета по късно ще ви черпя за ИД , защото тс тоя изпит ми се взе акъла и на всичко отгоре не ми го дадоха  Embarassed Embarassed

Еее,Мими,много съжалявам за това. TiredЩе ти стискам палци на следващата дата(само да предупредиш). Hug
Аз още си чакам оценката от последния изпит.Какво им става на тези преподаватели,то бива разсеяност и несериозност...Вече взе да ми писва,честно казано Close
На Катето желая да е здрава,весела,щастлива,безгрижна и да ви слуша от време на време WinkМного хубав празник ви желая,на пук на досадните изпити!!!

Веси,браво!Това е голямо постижение,наистина.Поне аз смятам,че колкото по-рано се отървем от количките,толкова по-добре за малчовците.Ние зарязахме нашата в края на лятото и щурмуваме квартала с бодри стъпки LaughingЕ,понякога има пазарлъци за гушкане и носене,но на мен не ми минават тези-жаля си кръста(особено ако искаме да зарадваме Бобчо със сестричка Mr. Green).
Чао,ще се вмъкна да се почерпя по-късно Hug

# 35
  • Мнения: 728
Аз точно заради килограмите на Ивко  и носенето взимах количката,но е кракно време да ходи сам...пък и да заслабне малко... Mr. Green

Мими,сори за изпита и успех на друдия! Praynig Peace

# 36
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Да са живи и здрави Катетата!

# 37
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 226
Мими да ти е жива и здрава малката принцеса !!!
За изпита хич да не ти пука!!
Габ кво стана с твоят изпит?
Аз така телеграфно , но нямам време.

# 38
  • София
  • Мнения: 528
Честит Имен Ден на Катето!!!
Жива & здрава, послушна и добра!
 
 newsm18  bigdance2 newsm18

Да ни е честита новата темичка! Повече хубави новини от повече автори! Wink

...-жаля си кръста(особено ако искаме да зарадваме Бобчо със сестричка Mr. Green).

Зориnewsm10

Габиsmile3501. И ние си имаме подобно произведение на изкуството, дори в многоцветен вариант, дори на бялата стена!     redecoration

Весе, и ние сме без количка вече от юли насам. Къдрокоса обаче е първенец в тази област.  smile3521 Много си е хубаво така. По 2-3 км минаваме двете понякога, нека ни е зле!  newsm53

Най-добри пожелания на всички четящи & работещи & пишещи!!!
 wavey

# 39
  • Мнения: 1 461
Здравейте
Яно вирус ни е нападнал защото и мен  ме хвана и направо ме тръшна на легло. ooooh!
Днес ходихме да си купим столче за хранене и паяк, проходилка.Аз имам в БГ но нямаше как да ги взема.
Мими честитта ти именничка   bouquet
Габи поздравления за рисунката на Виктор, предполагам че много се гордееш .

# 40
  • Мнения: 1 666
Олеее, днес било Катин ден, за малко да пропусна...
Честит имен ден на Катето! Да расте и хубавее! Heart Eyes
На майка й - късмет следващият път! Peace

# 41
  • Мнения: 940
Мими...мноооого здраве за малкото хубаво  Кате   bouquetМного сладка тортичка си врътнала Party

Мерси на всички за комплиментите,иска ми се да можех да ви почерпя от тортите че ние така и не може да ги ядеме-някои заминават в боклука  а други Дан успява в работата да занесе. Confused

# 42
  • Мнения: 458
Честит имен ден на малкото Кате! Да е жива и здрава и много да радва мама и тати и бати.

Аз един изпит взех и на един ме скъсаха. Всъщност не ме скъсаха, но госпидин професорът ми каза, че мога и повече и ще се явя пак. Аз не претендирам за повече, но той не ме пита.
Вики, жалко, че изхвърляте тези чудни тортички.
Кари, бързо оздравяване на теб и на малките госпоици
Оооо, Мимис, къде се губиш? Поне ще ти стоят рисунките на Еми за спомен  Mr. Green, няма да даваш пари за рамки  Laughing
Зеч,  Hug
Зори, да не действате по въпроса със сестричето на Боби?
Весе, браво за количката. Ние нашата още в началото на лятото я махнахме.

Благодаря за похвалите за малкия Пикасо. Наистина е много специална за мен тази рисунка. Много се разчувствах когато излезе от яслата с нея и ми я показа. Каза, че рисувал котенце  newsm78
Това от мен. От утре започвам да се подготвям за следващия изпит. Дано там да няма издънки. Много ме е яд за този, но какво да се прави. Явно щом имаш проф. и д-р пред името си, можеш да мачкаш всички.
Лека нощ и приятни сънища на всички.

# 43
  • Мнения: 1 461
Мими , Габи не ви е лесно ,много кофти така,ще ви стискам палци следващите изпити да ги вземете от раз.
Мими много хубава торта си направила, само мога да предплагам колко е вкусна.
Аз тази вечер не съм мигнала, Мая е страшно нервна и кисела, дори вдигна 39 гр температура, много се лигави и венците и са много горещи, но ми се струва много висока темп за зъбки.
Ние пък излизаме с количКИ, защото тук разстоянията са дълги, постянно сме с метрото или ренфито и няма как. Много се притеснявам, че не иска да говори,  Sad , от както се роди Мая не иска и това е.Казвам и да повтори Sad примерно супа тя ми казва НЯМА

# 44
  • Мнения: 728
Кари,не се притеснявай,щом ти казва "НЯМА"...значи няма проблем...като й се говори ще проговори сама! Hug
По-късно ще пиша,че сега се връщаме от майкини-вчера бяхме там и имам багаж за оправяне!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт