Записване за детски и дамски блузки!!!

  • 29 972
  • 763
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 043
ник: krissie
град: Асеновград
дамска блуза: 1 бр.
размер:S
детска блуза: 2бр.
размер: 80 и 116

# 91
  • Мнения: 3 718
Момичета, да дам отчет на това, което успях да свърша.
Давам крайни цени за блузите от проверените от мен оферти:
Дамска блуза, най вероятно изглеждаща така: крайна цена 9лв.


Мъжка тениска обикновена с къс ръкав: 7лв.

Детска блузка от тънък памучен плат бял:
размери от 62 до 80 : 5лв.
размери от 86 до 140 : 6лв.

Цените са завишени за да има остатък и за даряване.
Детски блузи от по плътен материал не можах да намеря, съжалявам  Sad

# 92
  • Мнения: 3 718
Искам още само да кажа, че трябва много ясно да се уточним за няколко неща:
1. Как ще разпределим организацията, защото аз няма да се справя сама. Трябва някой да купи тениските, да ги занесе за печат, трябва да се събират пари и да се разпрделят готовите тениски.
2. Както вече писах, не разполагам със средства да поръчвам и печатам, така че някой трябва да се заеме с финансовата част. Как да стане?
3. Ако се забавим много около коледните и новогодишните празници ще настане хаос и нищо няма да успеем да осъществим.
4. До кога ще е крайния срок за записването ?
Извинете ме ако звуча като невротизирана лелка, ама напоследък май съм баш такава  Crazy

# 93
  • Мнения: 3 091
ОК! Казвате как да плащаме и готово...

# 94
  • Мнения: 373
Гледам , че има и по-големи детски блузки. Тогата добавям към вече поръчаните от мен
ник: krasi72
град: Бургас
детска блуза: 1бр.
размер:128см

# 95
  • Мнения: 5 401
Шаманче,
1. Кажи от къде ще се поръчват тениските и къде ще се печат - няколко момичета можем да си разпределим работата.  Peace
2. Предпразнично всички ни чака преразход на бюджета, така че според мен най-добре е парите първо да се съберат по сметката, а след това блузките да се поръчват.

Пак ще си редактирам поръчката:
дамска блуза - 1 бр., размер S

Последна редакция: чт, 29 ное 2007, 18:36 от pearly

# 96
  • Мнения: 335
за мене остава само
ник:; mamatedy80
ГРАД ВАРНА
детска блуза
размер: 86-92 (18-24 месеца)

# 97
  • Мнения: 738
Аз предлагам да "използваме"  в случая РОкси и да я помолим да ни съдейства за откриването на сметка и "превеждането на паричките! Oha!

Шаманче,
1. Кажи от къде ще се поръчват тениските и къде ще се печат - няколко момичета можем да си разпределим работата.  Peace
2. Предпразнично всички ни чака преразход на бюджета, така че според мен най-добре е парите първо да се съберат по сметката, а след това блузките да се поръчват.



Ето ,че се отзовали и момичета за помощ, така чеШаманке,давай на желаещите да помагат задачки!!! newsm10

Предлагам крайния срок на записване да е до края на седмицата-какво ще кажете, за да може от понеделник да се превеждат паричките!!!

Аз мога да помогна с това да приемам ЛС с по един отговорник за всеки град и в последствие да уточним най-удачния вариант за получаване!!!Ако се сетите за друга виртуална помощ-аз съм на среща!!! smile3521

# 98
  • Мнения: 393
Аз също съм насреща , просто кажете с какво да помогна!

# 99
  • Мнения: 1 178
ник: Lub
град:София
дамска блуза: 1 бр.
размер: L
детска блуза: 2 бр.
размер: 74 и 86
Мъжа блуза:1 бр.
размер:XXXL
И 1 бр. р-р L от блузката на Бу- ОМЛ
  Mr. Green

О! Щом ще има размери до 140, веднага поръчвам и + една детска р-р 128  (8 год.)!
Тотал: 42 лв.   Mr. Green

# 100
  • Мнения: 1 269
ник:silvi@
град:благоевград
дамска блуза:2 бр.
размер: S и M
детска блуза:2 бр.
размер:80 см. и 86 см.
и една от блузите на Бу Peace

само да добавя-от блузите на Бу,размер М  Peace

# 101
  • Мнения: 4 300
Такааа...значи аз мога да се заема със следната част- да предоставя номер на сметка, на която титуляр съм аз, да се съберат пари по нея в какъвто срок кажете и в края на този срок да ги изтегля и да ги дам на когото се реши. Този, който ще ги получи, по какъв начин ще го идентифицирам? С лична карта ? И по какъв начин дарителската част ше стигне до ЛЛЛ? Защо всъщност се реши да не ползваме тяхната сметка?
И искам да подчертая, че е важно парите да са преведени навреме. Защото ако се получат пари след като сме ги изтеглили аз мога да ги върна само ако са преведени от сметка. Ако са внесени на каса, както предполагам ще са повечето, няма как да бъдете издирени newsm78 Казвам го, защото лятото се точеха по 2 месеца някои с преводите.

# 102
  • София
  • Мнения: 1 877
ник:silvi@
град:благоевград
дамска блуза:2 бр.
размер: S и M
детска блуза:2 бр.
размер:80 см. и 86 см.
и една от блузите на Бу Peace

само да добавя-от блузите на Бу,размер М  Peace

Всъщност ако ще има и от блузките на Бу с оръжията и аз искам 1, размер М.

# 103
  • Мнения: 6 441
Аз мога да помогна с това да приемам ЛС с по един отговорник за всеки град и в последствие да уточним най-удачния вариант за получаване!!!Ако се сетите за друга виртуална помощ-аз съм на среща!!! smile3521
А за тези от по-малките градове,както съм аз например?Ще се поемат от тези от по-големите ли?Аз също мога да се заема с нещо,може с разпределянето на блузките в нашия регион-Плевенския..

# 104
  • Мнения: 5 401
Според мен по-добрия вариант е да се ползва сметката на ЛЛЛ, за да се избегне прехвърляне на суми и всякакви неразбории.  Peace Също така отговорниците, които ще изберем, да съберат парите по списъка и директно да ги преведат - така ще избегнем забавяне на срока, неразбрали нещо-си, както и ще се помогне на някои мами, които нямат възможност да тичат до банка с малки бебета.

Аз мога да се заема със София-широк център.. Казвайте сега вие!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт