Записване за детски и дамски блузки!!!

  • 29 967
  • 763
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 3 091
Шаманката, благодаря много! Питам, защото съм супер кукумицин и не искам да объркам нещо!
утре ще пусна по банков път 21 лева... Като преведа, ще пиша.

# 166
  • София
  • Мнения: 618
и аз съм готова с превода  Peace

# 167
  • Мнения: 4 300
За днес това са постъпленията: списък

Напомням на всички, че междубанковия превод отнема обикновенно един ден и всички парички, платени днес след обяд ще са по сметката утре
Така че не се шашкайте ако още не сте се видяли в списъка, а сте платили.

# 168
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Преведох паричките в 15:22 и вече се видях в списъка на Р0кси  Peace

# 169
  • Мнения: 1 269
ник:silvi@
град:благоевград
дамска блуза:2 бр.
размер: S и M
детска блуза:2 бр.
размер:80 см. и 86 см.
и една от блузите на Бу

парите ще преведа утре,само да ми помогнете за това,което сьм порьчала 29 лева ли трябва да пратя,за блузите на Бу не се сьбират пари,така ли?

# 170
  • Мнения: 5 401
Нещо не се справих с epay. Утре ще навестя банката, ако и мъжито не успее по-късно тази вечер.  Embarassed

# 171
  • Мнения: 487
Мами, от всяка банка ли може да се направи превода? Никога не съм правила и не знам  Embarassed

# 172
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
От всяка банка. Формуляра се казва "платежно нареждане" и се попълва. В син цвят е.

# 173
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
къде може да видя блузките, какви са им размерите и каква е цената

# 174
  • Мнения: 126
Благодаря на Шаманката за личното съобщение. Аз мога да поема разпределението на блузите за Пловдив. Очаквам мамите от Пловдив да ми пишат на лични за да се свържем.

# 175
  • Мнения: 1 178
И аз пуснах 27 лв. снощи!  Peace

# 176
  • Мнения: 373
Я обяснете как се правят преводи през е-pay. Достатъчно ли е да си регистрирам картата от банкомат или трябва да отида и до банката? А пари направо от банкомат мога ли да преведа? Може и на лични, но мисля, че ще е полезно и за други мами.

# 177
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
къде може да видя блузките, какви са им размерите и каква е цената

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=240834.180

# 178
  • Мнения: 5 401
krasi72, през картата не става. Аз точно така пробвах, но след като бях минала всички процедури и потвърждаване, излезе съобщение, че трябва да се зареди микросметката от сайта, която е различна от картовата сметка. Затова се отказах - не ми се занимава за такава дребна сума.

Дано да успея днес до 11 ч. да платя.

# 179
  • София
  • Мнения: 6 671
и аз направих превод на 21 лв. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт