Записване за детски и дамски блузки!!!

  • 29 977
  • 763
  •   1
Отговори
# 225
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Правда, виж в тази таблица
http://goguna.multiply.com/journal/item/3

# 226
  • Мнения: 738
Я да се самоцитирам, че не ми пристигат ивестия по темата и съм изпуснала цени, сметка и т
ник: правда_z
гр. София
дамска 1 бр. - ХХХХХХХХ...L (колкото повече, толкова по-добре  Mr. Green) -
какъвто е най-големия размер - такъв искам, ако трябва да съм сериозна
детска: 1 бр - 24 м (98 см)
мъжка: 1 бр - М

П.С.
Бу, като поръчваш за себе си Оръжия за масова лактация, моля, поръчай и за мен - размера го знаеш  Mr. Green



А и или много ми се спи, или вече съм в трескаво очакване на Рд на малката, който е утре  Wink затова, не ме бийте, но според вас колко пари и на коя сметка трябва да пратя?  Embarassed

Честит втори рожден ден на малката Калина!Да ви е жива и здрава и много да ви радва!!!

# 227
  • Мнения: 173
Страхотна идея. Как не я видях по рано!

# 228
  • Мнения: 3 034
късно ли е да поръчам една тениска и за каката - размер 110 см ?

# 229
  • Мнения: 3 718
 iviche, записвам още една 110 детска  Peace

# 230
  • Мнения: 2 616
Момичета, да ви питам, кой ще "раздава" блузките във Варна?

# 231
  • Мнения: X
ДНес ще пусна паричките, само отивам да търся сметката...   Sunglasses

# 232
  • Мнения: 4 300
Момичета, не е зле и да се помисли за краен срок, може би Шаманката ще каже , все пак тя си знае колко време ще отнеме купуването и печатането newsm78

Да допиша-предлагам пратките да ги разпределим така:
1. Пловдив+Асеновград .
2. Бургас
3. Варна + Добрич
4. Габрово
5. Плевен+Левски

Остават Казанлък, Карлово, Павликени и Монтана. Ако могат да се включат към някоя от горните групи -добре.
С Татяна от Елин Пелин мисля че ще се разберем как да я получи в София.

Последна редакция: ср, 05 дек 2007, 11:43 от Р0кси

# 233
  • Мнения: 94
Снощи пуснах паричките през ePay

# 234
  • Мнения: 105
Тази сутрин пуснах и аз паричките. В Пощенска банка взимат 1 лв ако имаш сметка там, иначе - 4 Simple Smile

# 235
  • Мнения: 487
И аз преведох преди малко. Благодаря на всички, заели се с организацията   bouquet

# 236
  • Мнения: 5 401
... Да допиша-предлагам пратките да ги разпределим така:
1. Пловдив+Асеновград .
2. Бургас
3. Варна + Добрич
4. Габрово
5. Плевен+Левски

Остават Казанлък, Карлово, Павликени и Монтана. Ако могат да се включат към някоя от горните групи -добре.

В някоя от предишните страници писах, че на Коледа ще пътуваме към Ст. Загора. Мога да взема блузките за Пловдив, Асеновград, Ст. Загора и Казанлък.  Peace

# 237
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Карлово ни пишете към Пловдив, пък ние ще си ги вземем оттам

# 238
  • на пистата
  • Мнения: 5 837
... Да допиша-предлагам пратките да ги разпределим така:
1. Пловдив+Асеновград .
2. Бургас
3. Варна + Добрич
4. Габрово
5. Плевен+Левски

Остават Казанлък, Карлово, Павликени и Монтана. Ако могат да се включат към някоя от горните групи -добре.

В някоя от предишните страници писах, че на Коледа ще пътуваме към Ст. Загора. Мога да взема блузките за Пловдив, Асеновград, Ст. Загора и Казанлък.  Peace
ако минеш и през карлово ще си златна Hug

# 239
  • Мнения: 5 401
ОК, вземам и карловските! Но ще помоля някоя пловдичанка да ни чака на входа на града, за да не се отклоняваме много от главната ни цел.  Embarassed

nameika, няма да мога да направя околосветско пътешествие. Наемам се да взема вашите блузки при условие, че оставя всички (без казанлъшките) в Пловдив и се разберете да си ги получите от там. Пак ще ви излезе по-евтино, отколкото да ви ги пращаме от София.

Общи условия

Активация на акаунт