Записване за детски и дамски блузки!!!

  • 29 985
  • 763
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 1 775
И аз принципно съм за тъмни мъжки, но логото е тъмно синьо и малко ще се губи на тъмен фон, ако се измисли вариант в червено дали няма да е по-добре  newsm78
И аз за това си  мислех  Peace. Или тъмно синя тениска със светло синьо лого, например  newsm78? Нещо такова.

# 271
  • Мнения: 3 718
Момичета, не се притеснявайте за цветовете на логото, ще ги нагодя  Hug Просто във фирмата за мъжките тениски видях, че имат хубави черни, а моя мъж примерно го предпочита тоя цвят пред бялото.
Ще видим какво ще има като отида да ги напазарувам  Peace

# 272
  • Мнения: 2 614
Люб ме е изпреварила, но напоследък все по-рядко успявам да надничам из форумите
Шаманката, не може ли логото да е бяло?

# 273
  • Мнения: 173
Снищи като му казах за блузките се зарадва, като разбра че е бяла се нацупи и каза, че само на спорт ще ходи с нея. Така, че съм за тъмна блузка със светлосиньо лого.

А защо да не е щампата отпред на блузките. Няма да могат хората да прочетат надписа Simple Smile Нали се гордеят, че са бащи на кърмачета.

# 274
  • Мнения: 1 178
Няма как да е само един цвят логото...

# 275
  • Мнения: 5 401
Какво ще кажете за черна блузка с бяло-червена картинка - това е класическа комбинация????

# 276
  • Мнения: 3 718
Ей сега ще ви го визуализирам  Mr. Green
Правдааа, отговори ми на въпроса, дето ти го зададох на лични, щото ако объркам нещо ще се изям от яд.

# 277
  • Мнения: 4 300
Коя е дамата с ник започващ с N на латиница, която тая сутрин е внесла 21 лв? Не е изписан ник-а, само първата буква....хвърлям боб, ама нищо не показва Mr. Green

Честито на  именниците, банкерите и моряците  bouquet

С двете ръце съм За черни тениски....

# 278
  • Мнения: 195
за черни тениски съм ЗА, има вариант при който логото ще се откроява и в тези два цвята синьо и черно, когато е на бял фон.

Честит празник на всички и да си похапнете риба, Иван Звездев сутринта каза: " Днес трябва всеки човек да си почисти зъбите с рибена кост, дори и извадена от кофата. "  #Crazy

Така, че да ви е сладка рибата днес   Animal Tropical Fish

# 279
  • Мнения: 189
И аз съм за черни тениски.Не ми казахте дали има някой близо до студентски, ако няма как ще го измислиме за нашия град?Ама и аз съм една...Бегам преди ветъра Mr. Green
П.П. Днес ще преведа парите.

# 280
  • София
  • Мнения: 1 775
Няма как да е само един цвят логото...
Идеята ми беше за цвета на надписа под логото. Но не знам защо го помнех тъмно син newsm78. От недоспиване ще да е  Laughing.
Иначе наш тати си хареса черна тениска  Grinning.

Последна редакция: чт, 06 дек 2007, 11:57 от Lovi

# 281
  • Мнения: 3 718
Момичета, коя е тази девойка с ник уникална дето е превела 30 лв. на 05.12. ? Не я откривам в списъка, да не е грешка в ника?

# 282
  • Мнения: 3 091
таткото на кърмаче е направо страхотно! красота! каквото и да решите, мъж ми ще си я носи!

# 283
  • Мнения: 4 300
Момичета, коя е тази девойка с ник уникална дето е превела 30 лв. на 05.12. ? Не я откривам в списъка, да не е грешка в ника?
Ако никой няма нищо против мога да пускам имената на внеслия парите и банката, от която са пуснати, та по лесно да се разпознават анонимните от белите редове...

# 284
  • Мнения: 3 718
ето как ще изглеждат мъжките

Общи условия

Активация на акаунт