Записване за детски и дамски блузки!!!

  • 29 945
  • 763
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 3 091
А как ще се организираме за получаване на блузите? леле, нямам търпение да навлека мъж си и дребната!

# 406
  • Мнения: 4 300
Ами според мен най удобно ще е на тези, които не са от София, д ги пратим с колети по пощата. Софиянки  ( кога станах и аз софиянка, ама нейсе Mr. Green) можем да се организираме по квартали и да направим една среща на удобно за всички ясто да раздадем тениските. А после който не е могъл да дойде ще си вземе тениската от майка от неговия квартал.

# 407
  • Мнения: 1 924
Ами според мен най удобно ще е на тези, които не са от София, д ги пратим с колети по пощата. Софиянки  ( кога станах и аз софиянка, ама нейсе Mr. Green) можем да се организираме по квартали и да направим една среща на удобно за всички ясто да раздадем тениските. А после който не е могъл да дойде ще си вземе тениската от майка от неговия квартал.

Добра идея Peace

# 408
  • Мнения: 3 091
съгласна съм. аз живея в центъра

# 409
  • Мнения: 2 614
Ламичко, идеален повод за среща е това! Да се порадвам на живо на момичета с прекрасния цвят на косата  Hug Heart Eyes - да я нацелуваш!

# 410
  • Мнения: 2 631
За Варна мога да помогна с каквото трябва  Hug

# 411
  • София
  • Мнения: 20
А дали блузките ще станат готови за Коледа?
Много ми се иска да ги сложа като супер-изненада под елхата, че засега операцията е строго секретна  Crazy.

# 412
  • Мнения: 2 631
... че засега операцията е строго секретна  Crazy.

И при нас е така  hahaha Joy

# 413
  • Мнения: 5 401
Все още си предлагам услугите за гладовете Пловдив, Асеновград, Карлово, Казанлък, Стара Загора!  Peace Май нямаше други в този регион.  newsm78 Това при условие, че блузките са готови до НГ и някоя мама от Пловдив се навие да ме причака пътьом. Вече се разбра, че ще пътуваме следващата събота.

За София - и аз съм в центъра с нулеви възможности за пътуване по кварталите.

# 414
  • Мнения: 4 300
ПРедния път тениските си ги раздавахме в МОл-а на Стамболийски. Аз не можах да отида и пратих мъжа ми.
МАмите в центъра са най лесни Flutter

Стискам палци да стане бързо печата Praynig освен това благодаря на Шаманката и ДБС за усилията. Аз съм само писар-касичка Embarassed.
И да напомня на неплатилите да не се мотаят, защото се налага да се финансират нещата с лични средства, което не е много приятно по принцип, а по Коледа съвсем.

# 415
  • Мнения: 8 242
Все още си предлагам услугите за гладовете Пловдив, Асеновград, Карлово, Казанлък, Стара Загора!  Peace Май нямаше други в този регион.  newsm78 Това при условие, че блузките са готови до НГ и някоя мама от Пловдив се навие да ме причака пътьом. Вече се разбра, че ще пътуваме следващата събота.

За София - и аз съм в центъра с нулеви възможности за пътуване по кварталите.

Чакам, чакам  Mr. Green
А до тогава ще знам дали пък ние няма да ходим тогава в Бургас, че да метнеш и техните насам, а аз да им ги превозя  Wink

# 416
  • Мнения: 5 401
duhi_puhi, ше взема и тях, няма проблем, ще се разберем допълнително!  Peace

И аз призовавам мамите да се изплатят! Никой не е длъжен да лишава семейството си, парите не са малко!

# 417
  • Мнения: 3 718
Момичета, правим каквото можем да станат до Коледа блузките, но имаме някои затруднения с производството. Междувременно може да определите по един "отговорник" за градовете, на който да бъдат изпратени колетчета. Пърли, имам те в предвид, само дано станат до тогава. Сминсчо, ако искаш ти може да си шеф за Варна  Mr. Green
Само имайте търпение, че ми пуши главата  #Crazy

# 418
  • Мнения: 116
Аз съм от София - центъра, но на 30.12 ще пътуваме за Банско. Ако сред записалите се има мами от Банско, Дупница, Благоевград или някъде по пътя - можем да помогнем за разнасянето. Simple Smile

# 419
  • София
  • Мнения: 20
Аз ще пътувам към Кюстендил между Коледа и Нова година, мога да занеса поръчаните от там блузки.

Шаманката и другите момичета - благодарим ви за всичко, което правите!
 bouquet
Явно твърде много сме ентусиазирани и обзети от Коледно настроение и затова коментираме вече поставянето под елхата! В никакъв случай не искам да притеснявам никого  Peace!

Общи условия

Активация на акаунт