Записване за детски и дамски блузки!!!

  • 29 954
  • 763
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 3 091
Ламичко, идеален повод за среща е това! Да се порадвам на живо на момичета с прекрасния цвят на косата  Hug Heart Eyes - да я нацелуваш!
и ти нацелувай 2-годишната красота!

Идеята за среща в МОЛ-а на Стамболийски за раздаване на ръкоделията е страхотна!

# 421
  • Мнения: 2 631
Сминсчо, ако искаш ти може да си шеф за Варна  Mr. Green
Само имайте търпение, че ми пуши главата  #Crazy

hahaha Joy Дадено  Hug

И от мен хиляди благодарности   bouquet

# 422
  • Мнения: 195
идеята за МОЛа е супер, това да бъде централна среща, а който не е могъл да дойде може да се разпределят по квартали. Аз съм от сухата река и въпреки това ме устройва МОЛа. Тъкмо ще се видим  Laughing много ми се иска да се видеолизират лицата ви ще бъде забавно за тези които не се познават Shocked как мислите?

ЕДНО ГОЛЯМО БЛАГОДАРЯ НА МОМИЧЕТАТА ПО ОРГАНИЗАЦИЯТА, НАПРАВО НЕ ЗНАМ КАК УСПЯВАТЕ С ВСИЧКИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ ВКЪЩИ И С НАС  СУПЕР СТЕ

# 423
  • Мнения: 3 718
Абе я по добре не ни благодарете още, чееее....  Twisted Evil

# 424
  • Мнения: 1 216
Аз съм от София, но Коледно ще пътувам към Троян. Ако мога да помогна с поръчките по пътя - насреща съм

# 425
  • София
  • Мнения: 1 252
Ако блузките станат до 20-ти варненските мога да ги занеса на Сминсчо, че ще празнувам край Варна.

# 426
  • Мнения: 4 300
Днес е платила Мама Дидка- 22 лв и Face Off- 24 лв.

Последна редакция: чт, 13 дек 2007, 21:22 от Р0кси

# 427
  • Мнения: 352
Рокси, а моите парички не са ли пристигнали?  Confused

от подател Димитър Георгиев Димитров, ник: босилек, 3 тениски.
(това е баща ми, а паричките е пуснал във вторник)

# 428
  • Мнения: 738
моят комп. се повреди и ви пиша от един клуб.Аз ще поема организацията за Бургас и да кажа на 23.12.ще сам в СофияДано скоро имам вразка с света. smile3511Ако искате да се сваржете с мен използвайте КАЛАСИТА!!!

# 429
  • Мнения: 3 718
Тъкмо се чудех къде се изгуби вдъхновителя на операцията  Mr. Green

# 430
  • Мнения: 4 300
Рокси, а моите парички не са ли пристигнали?  Confused

от подател Димитър Георгиев Димитров, ник: босилек, 3 тениски.
(това е баща ми, а паричките е пуснал във вторник)

Босилек, пристигнали са на 11 още! Аз не съм ли те писала ? Отивам да си погледна старите съобщения....
Погледнах- има те в сканираните таблици:) Ще пращам пожарникар да ти мие очите:)))

# 431
  • Мнения: 452
Аз съм от София, но Коледно ще пътувам към Троян. Ако мога да помогна с поръчките по пътя - насреща съм
Ми аз живея в Троян, но за Коледа ще пътуваме към Сандански, а за Нова Година към Плевен. Освен някой да ми ги пусне по куриер за моя сметка Praynig?

# 432
  • Мнения: 2 631
Ако блузките станат до 20-ти варненските мога да ги занеса на Сминсчо, че ще празнувам край Варна.

 Party Party Party

# 433
  • Мнения: 189
Ами момичета явно на мен ще трябва по пощата, така като гледам.Аз другата седмица ще ходя до София, но няма да имам възможност да обикалям, защото малкия ще ме чака в Монтана.Ако някой ще минава през Студентски да свирка, ако не, оставаме на варианта с колета.

# 434
  • Мнения: 2 614
Момичета, на 29 пътувам за Плевен, ако има нещо в онази посока съм насреща!

Общи условия

Активация на акаунт