Записване за детски и дамски блузки!!!

  • 29 984
  • 763
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 1 178
Браво, чудесна работа!  newsm51 newsm74 Flushed

Шаманке,  по-нетърпеливите, дали може да си ги вземем от някъде преди това Flushed
 newsm78

# 511
  • Мнения: 3 718
Миии Lub, може, ама не по рано от утре следобедо-вечер и от нас, щото няма как да мърдам повече.
Ако някой ще заминава за някой от големите градове и  е предложил помощ за транспортирането на блузки, може ли да ми пише на ЛС, защото не можах да запомня кой кога пътува. Пърли я изпуснах, ама ако има друг, да си каже  newsm53

# 512
  • Мнения: 1 178
Мерси!  Heart Eyes

# 513
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
А в другите градове???? Кога и как ще ги получим?

# 514
  • Мнения: 8 242
А в другите градове???? Кога и как ще ги получим?

Явно по куриер, ако някой случайно няма път от София нанякъде, и още не е заминал.. Ако е по куриер, предполагам на 27-28.. Не виждам как по рано  Rolling Eyes

# 515
  • Мнения: 1 216
Аз ще пътувам по празниците и няма да имам нет. Ще се включа чак догодина, така че тогава ще свирна за блузките. Весели празници!

# 516
  • Мнения: 105
Браво на организаторките! Страхотни сте! Нямам търпение вече да си облека новата придобивка!

# 517
  • Мнения: 116
Шаманке, страхотна новина!!!!!! Simple Smile  Hug
Продължават да се търсят доброволци за взимане на блузките на хората, които няма да успеят да дойдат на общата среща, от районите: 1) Младост и Дружба, 2) Изток, Дианабад и Мусагеница, 4) Разсадника, Западен парк, Красна поляна, 5) Зона Б5, Сердика и 6) св. Троица.

# 518
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Браво на организаторките! Страхотни сте! Нямам търпение вече да си облека новата придобивка!
smile3521 smile3521

# 519
  • Мнения: 1 178
Ако няма други желаещи, като ходя до Шаманката, мога да покрия 4,5 и 6 район. Mr. Green В Сердика съм и е на равно разстояние от Кр. поляна, Зоната и Св. Троица.  Peace А как ще се разбере кой няма да ходи на срещата, и кога ще е тя?  newsm78 Бавно стоплям в тоя студ ... Blush

# 520
  • Мнения: 738
Привет и от мен, вече сме на линия!Дано скоро не ми спича комп-а, че ще се гръмна в такова невидение по моята си темичка! smile3511Шаманче,имаш newsm51 и   mrstraetz за организацията!!!Утре отиваме с мъжо до София дано да успея да ги взема на връщане блузките за Бургаската махала! newsm49

# 521
  • Мнения: 3 718
За Софийската среща, какво ще кажете да е на 26.12 ? Почивен ден ли е, че нали има работещи мамки  newsm78
Казвайте, може и за по късно да отложим.

# 522
  • Мнения: 4 300
26 е почивен.......ако няма поспаланковци мисля че най удобно е сутрин, най малко хора са се излюпили към 10. След 11 30 в почивен ден става лудница в МОЛ-а, макар че 26 е обещаващ по принцип, предполага много махмурлии и спящи до късно Blush

# 523
  • Мнения: 3 718
Ама Р0кси аз се надявам народа да му е паднала сиииилно покупвателната способност след Коледа  Mr. Green

# 524
  • Мнения: 4 300
Честно, не ги знам дали всичките дето висят на последния етаж по кафетата купуват. Срам не срам, аз съм от тея дето не купуват ( купувам де, ама рядко- на 6-7 пиенета на кафе имам 1 покупка). Но пък ми е удобно с количката Embarassed
Както и да е - извинявам се за офтопика  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт