Записване за детски и дамски блузки!!!

  • 29 965
  • 763
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 4 967
В Мола има едно място на 3-тия етаж, при заведенията за хранене, в ъгъла - едни диванчета - ъгълът, от който има изглед и към Стамболийски и към Опълченска. Там е доста просторно, и удобно за срещи. Също ще е удобно и ако има деца. По-късничкия час ми е по-удобен и на мен.

# 556
  • Мнения: 116
Както го описваш мястото звучи съвсем подходящо!  Hug
Значи срещата за Софийските блузки ще бъде на:
26.12.2007, 13-14 часа, в МОЛ-а на Стамболийски на 3тия етаж при диванчетата в ъгъла с изглед към Стамболийски и Опълченска. Simple Smile
От Младост има таман 7 човека... никой ли няма да може да дойде на срещата, за да занесе в квартала блузките на недошлите?  Thinking
По-късно вечерта ще пусна списъка с всички хора по квартали и тези квартали, за които вече са се заявили отговорници, че сега малкото звере плаче Wink.

# 557
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
За Пловдив кога горе долу да си чакаме срещата с тениските  Mr. Green

П.п. Ууупс, с блузките  Crazy

# 558
  • Мнения: 3 718
Миии, ако утре е работен ден мога да се пробвам да ги пусна за Пловдив. Духи-Пухи да дава адрес  Peace

# 559
  • Мнения: 126
Какви данни да си пратя и на кой  newsm78
Аз си говоря с Шаманката по скайпа - като каже, че ги пуска веднага й давам адрес Simple Smile
Казвайте по-рано, аз откъде да знам, че общувате и на друго място. Все пак след като съм от Пловдив, немога да пусна списъка без връзка за Пловдив Mr. Green
Bebe jeni каза, че ще пътува от Бургас до Казанлък и после от София до Казанлък, точните дати ги писах в списъка.

# 560
  • Мнения: 2 631
Рачето сме я изтървали, рано днес е тръганала насам, така че освен да ги пращаш на отговорник-Варна  Mr. Green

# 561
  • Мнения: 3 718
Какви данни да си пратя и на кой  newsm78
Аз си говоря с Шаманката по скайпа - като каже, че ги пуска веднага й давам адрес Simple Smile
Казвайте по-рано, аз откъде да знам, че общувате и на друго място. Все пак след като съм от Пловдив, немога да пусна списъка без връзка за Пловдив Mr. Green
Bebe jeni каза, че ще пътува от Бургас до Казанлък и после от София до Казанлък, точните дати ги писах в списъка.
Да ама аз я изпуснах Bebe jeni, ще пращам по поща или куриер.
Яница, извинявай, че не казах, отнесла съм се...пак  Mr. Green

# 562
  • Мнения: 116
Здравейте! Simple Smile
Това е списъкът на хората по райони с отговорниците за районите (където ги има). Ако има неточности - казвайте! Ако има доброволци за "свободните" райони - също! Simple Smile

# 563
  • Мнения: 2 818
Да се вредя, като отговорник за Младост  Flutter

# 564
  • Мнения: 195
Днес успях да се видя с Шаманката и вече си имам блузки!!!

Първо да кажа едно ГОЛЯМО БЛАГОДАРЯ на организаторките, справих те се отлично при тази голяма лудница. Супер сте момичета! newsm10

И още нещо за всички форумски майки МОМИЧЕТА БЛУСКИТЕ СА СТРАХОТНИ  newsm35

Пожелавам на всички да си ги получат и да изпитат същото удоволствие като мен, а за таткото ни нямам думи беше много приятно изненадан от тази инициатива. Трябва да има повече такива страхотни идеи !!!

# 565
  • Мнения: 1 269
а тези,които сме`единични бройки`и не сме от софия,кога ще ги получим?
и да не забравя нещо много важно,мацки благодаря ви,на всички вас,които положихте толкова усилия и благодарение на вас,аз и малката ми п`инцеса ще се фукаме Laughing с яките блузки.

# 566
  • Мнения: 116
Мaktub - вредена си Wink и списъкът с отговорниците е актуализиран:Това е списъкът

# 567
  • софия
  • Мнения: 25 436
Сори за тъпия въпрос, но там, където няма отговорник има някаква цифра. Какво означава? Защото, ако е броят тениски, при мен е сгрешен. Аз имам една за мен (М р-р), една за джуджето (86-92) и една за мъж (L).

Светла и уютна Бъдни вечер и Весела Коледа от мен  santa2

# 568
  • Мнения: 4 300
Я който си е взел тениската да се щракне на един портрет, може и с коледна шапка на главата и чорапче в ръка Mr. Green

# 569
  • Мнения: 116
zvanche, цифрата в последната графа не ознаава броя на тениските, а че хората с еднаква цифра са от един и същи район, за който все още се търси отговорник. За районите, за които има отговорник, неговия ник е вписан в същата графа. Wink

Общи условия

Активация на акаунт