Записване за детски и дамски блузки!!!

  • 29 966
  • 763
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 684
Аз мисля, че ще е мисия невъзможна някой да не ни намери Mr. Green Аз ще съм с мъж и кърмаче. Мъжът кротък, кърмачето - пищящо Wink

Аааа, лъжеш  Naughty Кърмачето беше от кротко по-кротко! И гък даже не каза!  На организаторките - още веднъж благодаря!   bouquet 

# 616
  • Мнения: 791
Ами аз как ще си ги получа, момичета?
Варианта със сестрами отпада защото тя си дойде и ще си ходи след нова година, но няма да си идва скоро, така че как ще може да ги получа

# 617
  • Мнения: 2 818
Блузите са още по-хубави отколкото ги очаквах!!! Много благодаря на организаторките   bouquet

В мен са блузите на:
vili_ap
Шушу
verolina
sisko 2
KSI
Anna_

Живея в Мл.2 до Хит, пишете ми на лични  Hug

# 618
  • София
  • Мнения: 3 561
Блузките са супер. Благодаря на всички за организацията.

# 619
  • Мнения: 3 718
contesa , давай едни три имена и точен адрес на ЛС и ще ти ги пращам.
Радвам се, че ви харесват блузките  newsm68
Да обявя само, че имам две свободни детски с размер 68-74см. Някой ако иска да свирка.

# 620
  • София
  • Мнения: 1 715
Много, много благодаря за организацията  bouquet. Блузките са невероятни.
Само дето моята е доста тясна - нещо не съм си нацелила размера Embarassed Ще ми се да съм М Joy Става за носене, ама трябва да съм по-упорита с фитнеса Blush Ако някой иска замяна, ще е супер.
На една мама от Света Троица блузките са в мен. Ще и пиша ЛС.

# 621
  • софия
  • Мнения: 25 436
еХ, аз не успях да дойда. От кого, от къде и кога мога да си взема моите тениски, че за моя район няма отговорник?

# 622
  • Мнения: 3 718
zvanche , ти си при Lub

# 623
  • София
  • Мнения: 1 877
И аз много благодаря за организацията и отзивчивостта Hug!!!

# 624
  • Мнения: 4 300
Утре ще пращам попощата пакетчета Laughing
Аз и малкия сме ОК като размери. Таткото малко съм го надценила, Л-а му е малко голям, ама който яде непостоянно ще е така. Ще си я опъва, важна е каузата Mr. Green

# 625
  • софия
  • Мнения: 25 436

Благодарско  Hug Пак съм чела предпоследния списък  ooooh!

# 626
  • Мнения: 3 695
Блузките са просто разкошни !!!
Шаманке, Господ здраве да ти дава, на теб и на всички, които участваха в организацията!   bouquet
Страшно много ми харесва материята, цвета, картинките - всичко!
Весела Коледа на всички!  

# 627
  • Мнения: 56
аз пак искам да питам за Бургас. има ли възможност някой да  свали към центъра една част? че на мен ходенето до МР ми е мисия невъзможна на тоя етап  Rolling Eyes

ами аз утре смятах да ходя с малкия да ги вземем ако сме по-добре, че сме малко болни ако искаш ми пиши да се разберем

а на организаторките едно голямо благодаря и много   bouquet  Grinning

# 628
  • Мнения: 172
Варненки, блузките ще са тук най-рано на 28. Давайте предложения за място на срещата, а пък деня ще го уточним.

# 629
  • Варна
  • Мнения: 758
А заспалите кърмачки, които чак сега разбират за тези блузки, могат ли да се уредят някак си?

Общи условия

Активация на акаунт