Записване за детски и дамски блузки!!!

  • 29 971
  • 763
  •   1
Отговори
# 645
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Шаманке, да Peace

# 646
  • Мнения: 2 616
Варненки, блузките ще са тук най-рано на 28. Давайте предложения за място на срещата, а пък деня ще го уточним.

Сложна работа зимата  newsm78 че навсякъде е задимено до дупка  Close Tired
Казаха ми едно заведение на Мария Луиза, срещу Годзила, казва се СТЕЛИТО или нещо подобно. Там разбрах, че не се пушило.

Tо или там, не че го знам къде е, но ще го намеря или в Макдоналдс  Laughing

# 647
  • Мнения: 4 300
След малко отивам до пощата и ще пусна тениските на Tan4a, Haze и  bopsi.
У мен са тези на : Ianamama, Татяна, Lucanka, Man4eva, Little cuttie ( от която очакваме адрес).ПАричките от берни не са получени още.

Ще пиша ЛС на Бу да даде сметката на ЛЛЛ за остатъка ( най верятно през първия работен ден на новата година ще ги пуснем).
П.С. Бу си е забранила личните съобщения. Ще очаквам от нея отговор тук!

# 648
  • Мнения: 4 300
.

Последна редакция: чт, 27 дек 2007, 14:49 от Р0кси

# 649
  • Мнения: 3 718
моля духи пухи, мама дидка, deni k и  silvi@ дами пишат бързо телефоните си на лични!
Спокойно, оправих се  Hug
Р0кси много благодаря   bouquet

# 650
  • Мнения: 8 242
моля духи пухи, мама дидка, deni k и  silvi@ дами пишат бързо телефоните си на лични!
Аз съм си го дала телефонааааа  Flutter Ама кой да го запишеееее  Twisted Evil

Няма нищо.. Втори опит  Mr. Green

# 651
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
моля духи пухи, мама дидка, deni k и  silvi@ дами пишат бързо телефоните си на лични!
Аз съм си го дала телефонааааа  Flutter Ама кой да го запишеееее  Twisted Evil

Няма нищо.. Втори опит  Mr. Green
И аз така, но пак пратих  bouquet

# 652
  • Мнения: 4 300
ААааааа извинявам се за вторите опити, ама що ЛС-та получих покрай инициативата ooooh!. После мижах и трих, възможно е и да съм изтрила нещо важно Blush

# 653
  • Мнения: 62
Здравейте,
Блузките са супер.
Таткото обаче само дето не се скара, че за него няма, та ако на някой му е малка или не си я е платил ще се радвам да я грабна и да изненадаме нашия татко.
Много благодаря на всички за усилията, които положиха да ни направят щастливи.  newsm51

# 654
  • Мнения: 2 818
Таткото обаче само дето не се скара, че за него няма, та ако на някой му е малка или не си я е платил ще се радвам да я грабна и да изненадаме нашия татко.

И нашия така, въпреки че изрично го попитах дали иска... Та ако някой има излишна мъжка XL да си каже Simple Smile

# 655
  • Мнения: 189
Честито Рождество Христово, момичета.Тъкмо се чудех дали не сте ме забравили и видях, че Р0кси ги е пратила по пощата.Благодаря ви много за усилията.Весело посрещане на новата година!

# 656
  • Мнения: 3 718
ААааааа извинявам се за вторите опити, ама що ЛС-та получих покрай инициативата ooooh!. После мижах и трих, възможно е и да съм изтрила нещо важно Blush
Р0кси, ти не си виновна, тя Духи ми е дала телефон, ама кой да го запише  Rolling Eyes
bebe jeni и Maktub, ако не си намерите мъжки тениски, мога да ви кажа един вариант, но ми пишете ЛС.
А иначе да кажа, че при мен са блузките на:
Angeliha - Казанлък
mimsat - Пазарджик
mimoze- София
hrandi
правда_z
Тонито
Даника
Аня Simple Smile
Мира-ивчо
Блонди24
face off
+ две свободни 68см.  Grinning

# 657
  • София
  • Мнения: 1 107
А моите блузки у кого са?

# 658
  • Мнения: 8 242
Тъй, блузките летят насам  Mr. Green Ето, моля, на кои дами пловдивчанки ще трябва да ги давам:

mango
ЯницаЧ
Jes
pinpina
zwetellina
Tedinka_ta
Драги ми господине
duhi_puhi
змейковица
Туранага_Санка

С дамите в черно нямам връзка - моля за на лични за телефон или да пишат на skype ocakateh
С дамите от Асеновград съм се разбрала  Peace

# 659
  • Мнения: 5 401
Ооооууу, Шаманче, ако знаех, че държиш блузките на Правда, щях да те изнудя да ми ги връчиш, за да й ги дам лично. Напоследък все случайно се виждаме с нея и ще й дърпам ушите.  Naughty  Wink

Блузките на Намейка и Микки вече са в мен. Превъзходни са! Нямам търпение да се облечем семейно в нашите си.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт