Записване за детски и дамски блузки!!!

  • 29 969
  • 763
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 631
Благодаря много! Блузките и мъжката тениска са невероятни  Hug И тримата сме много доволни. Благодаря от сърце!
Чакаме следващите  Flutter
Весело посрещане на Новата година! И повече мляко през нея да има  Crazy

Благодаря и на мама Дидка    bouquet Ние проспахме срещата - като легнахме с дребчо в 3, че до 6  Blush

# 691
  • Мнения: 3 718
Ааааа моля ве, ще ме изселят от къщи ако повторя инициятивата  Mr. Green
Много се радвам, че всички са щастливи и блузките са им харесали.
Моля модераторите да ми блокират достъпа до форума напролет, щото ако пак някой ми пусне мухата за блузки, току виж съм се запалила  #Silly Joy Joy Joy

# 692
  • Мнения: 274
Шаманката и таз хубава! И кво ще правим тия дето сме закъснели? Поне надеждичка ни остави... Praynig

# 693
  • Мнения: 3 718
"Надежда всяка тука оставете..."  Twisted Evil

# 694
  • Мнения: 2 631
Ааааа моля ве, ще ме изселят от къщи ако повторя инициятивата  Mr. Green

какво пият твоите хора  Whistling

# 695
  • Мнения: 4 300
Напролет някой друг ще поеме щафетата Wink, все пак колкото и да изглежда просто такова начинание е свързано с много нерви, разход на време, бензин и прочие.
Haze, tan4a И bopsi да кажат като си получатат пакетчетата. Би трябвало да са им ги доставили вече на място Confused

# 696
  • Мнения: 3 718
Ааааа моля ве, ще ме изселят от къщи ако повторя инициятивата  Mr. Green

какво пият твоите хора  Whistling
Единия е лесен, дай му цица и е доволен, ама другия изисква много добре ферментирал гроздов сок  Twisted Evil

# 697
  • Мнения: 126
И ние си взехме блузките, наистина са страхотни. Благодаря на организаторите!!! Браво момичета!!!!!   bouquet
Весело посрещане на Новата година!!

# 698
  • Мнения: 2 381
Блузките са страхотни!!! GrinningДнес си ги взех от мама Дидка и бебе Влади
Благодаря на организаторките за поетата инициатива  bouquet
Весело посрещане на Новата Година!

# 699
  • Мнения: 8 242
Аз да се отчета за Пловдив Blush
Вечерната проверка е проведена. Всички блузки са раздадени  Hug

Само чакам Jes след празниците да ми се обади  Wink

Шаманче  newsm76

# 700
  • Мнения: 274
"Надежда всяка тука оставете..."  Twisted Evil
Cry Cry Cry
Бавно и полека свиквам с мисълта за безнадеждност... Обаче ще следя внимателно дали някой съблазнен от рушветите няма да поеме щафетата  Shocked

# 701
  • Мнения: 3 718
е що споменаваш рушветите чак сега  newsm47

# 702
  • Мнения: 274
Ми тъпа работа, то акъл трябва да се сети човек, пък аз не мога да се похваля с излишък на такъв Joy
Ама ей на като стана въпрос, подкрепям идеята Peace

# 703
  • Мнения: 541
Момичета искам и аз да благодаря за блузките, страхотни са, ще следя ако по нататък им нова инициатива за нови блузи  hahaha

# 704
  • Мнения: 189
Момичета аз отдавна не съм се включвала, но ни е натръшкал грип всичките.Блузките не съм получила още, може би в други ден ще дойдат.А те ще ми ги доставят ли или трябва да отида до пощата да си ги взема?Весело посрещане на Новата година.

Общи условия

Активация на акаунт