Мони падна

  • 1 602
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 176
Цитат на: Valery
Хей момичета, нещо се поизгуби пепа, а и на Кюто я няма. малко се притеснявам, дали всичко е наред.
Ако някой я е чувал (писал с нея) следобед да каже добре ли е Мони, че ми се присви сърчицето  Praynig

Каза че си отива в къщи че не била спокойна като не вижда малката.

# 16
  • Sofiа
  • Мнения: 3 240
Цитат на: Mamica
Цитат на: Valery
Хей момичета, нещо се поизгуби пепа, а и на Кюто я няма. малко се притеснявам, дали всичко е наред.
Ако някой я е чувал (писал с нея) следобед да каже добре ли е Мони, че ми се присви сърчицето  Praynig

Каза че си отива в къщи че не била спокойна като не вижда малката.

Ох така се и надявах да се е прибрала за да я гледа, а не защото е имало проблем.
Мерси мамица.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Какво стана с Мони?

# 18
  • Мнения: 2 258
И на мен не ми се е появявала откакто си тръгна от работа онзи ден.Дано всичко да е наред! Praynig

# 19
  • Мнения: 4 176
Аз говорих с нея по алото. Всичко е ок. Малката била весела и ок.

# 20
  • Мнения: 507
Благодаря ви мили мами за подкрепата и загрижеността!Извинявам се че ви притесних, но се пробрах от работа да съм до нея, а вкъщи беше спрял нета и не можах да се включа. Всичко с Мони е наред!Весела е, играе и все едно нищо не е било. Вчера отпразнувахме рождения и ден и сега качвам снимки , по късно след обяд можете да ги разгледате!
Още веднъж ви благодаря.Не знам какво щях да правя без вас! Simple Smile

# 21
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Ей, много се радвам, че адашчето е добре!!!

# 22
  • Sofiа
  • Мнения: 3 240
Страхотна новина. Много се радвам, че мОни е добре.
Давй бързо снимките да я видим сладката рожденничка  Stuck Out Tongue

# 23
  • Мнения: 507
Цитат на: Valery
Страхотна новина. Много се радвам, че мОни е добре.
Давй бързо снимките да я видим сладката рожденничка  Stuck Out Tongue


Качени са вече на сайта.Да не се чудиш и  ти, с няколко тоалета сме защото Мони два пъти пада в една локва и добре, че имаше подаръци дрешки, та спасихме положението Laughing

Общи условия

Активация на акаунт