За памперсите Actif

  • 1 933
  • 31
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 8 275
Мдаааа наистина има промяна ... отворих един от пакетите.
Добре, че се зачетох тук... сега заделих останалите ми от преди "стари" Nо 3 за през нощта.

# 31
  • Мнения: 1 289
Цитат на: bim_bam
Цитат на: Milena B.
Току що се връщам от пазар. Видях памперс-гащи на Либеро за деца, които вече са проходили. Започваха от 10-16кг ако не се лъжа. Ако някой го е ползвал, моля да пусне едно инфо, може и на лични. Пакет от 26 броя беше 15.50 лв. ...жената в магазина ми каза, че целия памперс на пазара вече е турски...Препоръча ми Либеро и Хъджис.


  Аз по - нагоре писах, че също пробвах гащите на Либеро и останах очарована. Можеш дори спокойно да ги смъкнеш от дупето, да седне детенце на гърне и после да сложиш същите гащи, стига да не преливат, де  #Silly
  Идват малко по - скъпо /при нас са 50ст.на бройка, а на пакет цената е същата, както и ти писа/, но определено си струват.

Жената ми обясни същото. За това ми се виждат много по-удобни за поотраснали деца от обикновените памперси. Сега смятам да правя комбинации, в къщи да е с обикновен памперс, а когато излизаме - с гащи. През лятото този вариант ще е най-удобен, докато съвсем не откажем памперсите.
Аз направих сравнение между стария и новия Памперс, защото се оказа че в чантата ни за излизане съм запазила 3 броя. Наистина имам чувството, че разликата е само в количеството гел. А понеже той е по-малко, и не се надуват толкова, като стария. Днес обаче Ради стана по-късно и кръста й беше мокър. Беше с т.нар. "нов" памперс и направо съм бясна Close  За първи път ми се случва.

Общи условия

Активация на акаунт