За памперсите Actif

  • 1 926
  • 31
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 3 932
Нямате ли  чувството, че задържат по-малко течност от стария памперс? Май така ми се струва, а и мъжът ми вчера установи същото.
Какво е вашето впечатление???

# 1
  • Мнения: 8 450
Аз нямам такова впечатление но все пак моята бебка е малка.Харесват ми,защото са по-мекички-другите са като шкурка.Но може и да се окажеш права-ние все пак ги ползваме само от няколко дена.Ще видя и ще преценя кой вид да ползваме. Grinning

# 2
  • Мнения: 779
И на мен същото ми се струва. Определено ще се наложи по-честа смяна, но пък за сметка на това са наистина много по-меки и по -удобни. Особенно за нашата възраст, в която все повече има нужда от движение newsm32 . А и старите бяха по дебели и спарваха повече, за лятото е добре дошло  grinning039 .

# 3
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Мами, на кое казвате "новите памперси"? На тея, дето са по - тесни и били по - удобни за прохождане ли? Защото на нас те ни пропускат  Sad
  Днес, в едно квартално магазинче съвсем случайно видях друг тип памперси/ние сме на №4/, шарени са самите памперси, с картинки и доста по - различни като материал. Взех няколко бройки за проба. И самата опаковка е доста по - различна. Да не би това да са от новите, а аз да съм се зарадвала, че намерих такива, дето не са произведени в Турция?

# 4
  • Мнения: 3 562
Цитат на: bim_bam
.... шарени са самите памперси, с картинки и доста по - различни като материал....

Точно тези са пълен боклук, аз си взех цял пакет от Метро - ние сме на 5 номер  #Splat  #Splat  #Splat  #Silly
Сега ги ползвам за следобедния сън, защото тогава пускаме само някоя и друга капка, та няма опасност да пропуснат #Silly

# 5
  • София
  • Мнения: 13 200
Аз взех 5 номер и съм много доволна, изобщо не са пропускали, а Александра мног пишка през нощта! Сега търсих от новите номер 4, защото са ни по-по мярка, но не намерих в Билла и си взех старите! Явно си е до дете...
Аз силно се надявам тази пролет или лято да се разделим с памперса... Mr. Green

# 6
  • Мнения: 2 534
Днес купих от Актив , дано да нямаме проблем

# 7
  • Мнения: 4 187
Доволна съм от новите пелени на Памперс. Не са ми правили проблем до сега. определено са по прибрани и тънки, но не съм забелязала да събират по малко! Разхода ни не се е повишил. Wink

# 8
  • София
  • Мнения: 328
Да, определено зъадържат по-малко, за това и ги смених. Close

# 9
  • Мнения: 3 153
Аз уж ги харесах в началото, но сега като се замисля, наистина събират по-малко, а и около къдричките на краката, си е направо мокро Thinking Ще си купя Либеро следващия път!

# 10
  • Мнения: 2 258
Цитат на: star
Доволна съм от новите пелени на Памперс. Не са ми правили проблем до сега. определено са по прибрани и тънки, но не съм забелязала да събират по малко! Разхода ни не се е повишил. Wink


И аз съм доволна-не вижзам кой знае каква разлика от предишните пък и не ми пропускат....

# 11
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Цитат на: Petinka
...Ще си купя Либеро следващия път!


  Аз пробвах гащите на Либеро и останах възхитена, само че идват по - скъпичко. Ще изчакам още малко, да зачестим с успехите в гърнето и тогава ще мина на тях. А и много лесно се обуват, което при мойто дете - тайфунче също е важно  Laughing

# 12
  • Мнения: 1 581
Абсолютно събират по-малко. След 2 чаши сок става целият мокър. Не само Памперс, а и Хъгис сме пробвали, така че активни памперси повече не.
Иначе обикновените и гащите на Памперс са си ОК.
И аз се надявам да махнем памперса вече, въпреки че засега изгледи няма  Confused

# 13
  • Мнения: 3 927
Цитат на: Vache
новите номер 4, защото са ни по-по мярка,


Обаче новите номер 4 са значително по-малки от старите номер 4, имай го впредвид. Поради тази причина се наложи да минем на номер 5.
Това си е чиста пробва изнудване от производителя!!! Принудително да се минава на следващия номер, който естествено е по-скъп!!

Не съм доволна от новите. Прави сте, попиват по-малко, налага се по-честа смяна, единственото хубаво е, че са шаренки.....

# 14
  • Мнения: 1 517
Доволна съм от петицата,до сега нямам случай да е пропуснал

# 15
  • Мнения: 2 596
Новите Activ 4-ката са отвратителни. Изобщо не съм доволна. Едва успяхме да изтраем 1 пакет от тях. Днес ходихме в Метро и си взехме Huggies. Много по-добри са.

# 16
  • София
  • Мнения: 13 200
Цитат на: Taneto
Обаче новите номер 4 са значително по-малки от старите номер 4, имай го впредвид.


А, че аз взех 5 от новите и ни бяха големшки  Rolling Eyes  Confused . Благодаря ти! Ще знам!

# 17
  • София
  • Мнения: 2 952
Аз съм доволна от тези с шарката по тях. Не са ни пропускали, а по принцип при нас това се случваше в първите месеци.

# 18
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Що бе, новите 4-ка не са по-малки., даже ластичетата са по-широки на крачката. Яни от старата 4-ка ластиците му се впиваха в бутчетата и взимахме 5-ца да не го стяга. Но пък новата 5-ца му е голяма, а 4-ката е идеална.
Иначе наистина попиват по-малко, ама моят син както пие малко течности, не е и много пиклив, само нощем слагам по-голям номер за всики случай...

# 19
  • София
  • Мнения: 6 521
Ако говорите за Pampers Active baby -аз съм доволна имат нещо като силика гел вътре ( едни дребни частички се напипват , когато е сух памперса), не намирам разлика в това колко поемат, но са по изрязани и по-удобни за вече мърдащи бебета. Мои познати майки обаче пък хич не са доволни, май вече това ще е новия модел на памперс ( поне така ми казаха в Метро), а старите ще са на доизживяване, така че който ги чувства по-удобни старите да купува здраво.

# 20
  • Мнения: 1 289
Ами аз ползвам една 4-ка, която не е Актив, но вътре имаше поздравителна картичка, която ме уверяваше че съм направила най-добрия избор - мисля че са Тотал Кеър. Да, ама според мене изборът ми не е най-добрия. Не са пропускали до сега и наистина не се подуват толкова много. Но: топченцата гел нещо имам чувството, че се събират на едно място и отпред попива, а на гръбчето е мокра; смърдят ужасно на препарат за миене на тоалетна Sick ; много са твърди, а вътрешния слои е груб - просто като шкурка и Ради е получавала зачервяване около ластиците. Чудя се Актив ли да пробвам или да мина направо на Либеро. За тях съм чувала само отлични отзиви. Thinking

# 21
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
И аз купих Activ 4-ка -досега пропуск нямаме, лично аз разлика не намирам.

# 22
  • София
  • Мнения: 8 272
И мама се снабди с два Jambo пакета от Nо 3 Active не сме ги пробвали още, т.к. имаме от Nо 3 Total Care за 10 дни. Дано да стават, че с това количество ...

# 23
  • Sofiа
  • Мнения: 3 239
Цитат на: Vache
Аз взех 5 номер и съм много доволна, изобщо не са пропускали, а Александра мног пишка през нощта! Сега търсих от новите номер 4, защото са ни по-по мярка, но не намерих в Билла и си взех старите! Явно си е до дете...
Аз силно се надявам тази пролет или лято да се разделим с памперса... Mr. Green

Ваче вчера видях в Метро от новата четворка Wink

# 24
  • Мнения: 3 211
И ние сме на 5-ца Актив, попиват по-малко Sad  Чак ме е яд, че взех и 30броя, за нас това са за 30дни. А пък и сякаш се зачервяват крачетатат от ластиците, а Габи е толкова слаба... Не ми харесват

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
по - голям боклук от тях няма. Всяка сутрин Ади се буди написан до ушите! Отвратителни са

# 26
  • Мнения: 1 289
Току що се връщам от пазар. Видях памперс-гащи на Либеро за деца, които вече са проходили. Започваха от 10-16кг ако не се лъжа. Ако някой го е ползвал, моля да пусне едно инфо, може и на лични. Пакет от 26 броя беше 15.50 лв. По-скъпи са от Памперс, но жената в магазина ми каза, че целия памперс на пазара вече е турски и вчера са и върнали Джъмбо-пакет от 80 броя 4-ка, в който нито един памперс не е имал лепенки. Хората са били направо потресени, тя още повече. Препоръча ми Либеро и Хъджис.

# 27
  • Мнения: 1 753
Аз купих от 3ката от Метро и съм страшно доволна. Много ме кефят, супер меки са, по-теснички са между крачетата, не стягаттолкова много на крачетата... абе като цяло много ми харесват...

# 28
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Цитат на: Milena B.
Току що се връщам от пазар. Видях памперс-гащи на Либеро за деца, които вече са проходили. Започваха от 10-16кг ако не се лъжа. Ако някой го е ползвал, моля да пусне едно инфо, може и на лични. Пакет от 26 броя беше 15.50 лв. ...жената в магазина ми каза, че целия памперс на пазара вече е турски...Препоръча ми Либеро и Хъджис.


  Аз по - нагоре писах, че също пробвах гащите на Либеро и останах очарована. Можеш дори спокойно да ги смъкнеш от дупето, да седне детенце на гърне и после да сложиш същите гащи, стига да не преливат, де  #Silly
  Идват малко по - скъпо /при нас са 50ст.на бройка, а на пакет цената е същата, както и ти писа/, но определено си струват.

# 29
  • Мнения: 350
T. нар нови Памперси са старите с по-малко гел и леко стеснени около краката.Задържат много по-малко.

Аз лично кушувам вече само Хъджис и съм много доволна! А и те имат ластична лентичка на кръста и акито, ако е по-рядко не се излива до раменете.

# 30
  • София
  • Мнения: 8 272
Мдаааа наистина има промяна ... отворих един от пакетите.
Добре, че се зачетох тук... сега заделих останалите ми от преди "стари" Nо 3 за през нощта.

# 31
  • Мнения: 1 289
Цитат на: bim_bam
Цитат на: Milena B.
Току що се връщам от пазар. Видях памперс-гащи на Либеро за деца, които вече са проходили. Започваха от 10-16кг ако не се лъжа. Ако някой го е ползвал, моля да пусне едно инфо, може и на лични. Пакет от 26 броя беше 15.50 лв. ...жената в магазина ми каза, че целия памперс на пазара вече е турски...Препоръча ми Либеро и Хъджис.


  Аз по - нагоре писах, че също пробвах гащите на Либеро и останах очарована. Можеш дори спокойно да ги смъкнеш от дупето, да седне детенце на гърне и после да сложиш същите гащи, стига да не преливат, де  #Silly
  Идват малко по - скъпо /при нас са 50ст.на бройка, а на пакет цената е същата, както и ти писа/, но определено си струват.

Жената ми обясни същото. За това ми се виждат много по-удобни за поотраснали деца от обикновените памперси. Сега смятам да правя комбинации, в къщи да е с обикновен памперс, а когато излизаме - с гащи. През лятото този вариант ще е най-удобен, докато съвсем не откажем памперсите.
Аз направих сравнение между стария и новия Памперс, защото се оказа че в чантата ни за излизане съм запазила 3 броя. Наистина имам чувството, че разликата е само в количеството гел. А понеже той е по-малко, и не се надуват толкова, като стария. Днес обаче Ради стана по-късно и кръста й беше мокър. Беше с т.нар. "нов" памперс и направо съм бясна Close  За първи път ми се случва.

Общи условия

Активация на акаунт