Тити в "Горещо"

  • 1 578
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 740
Аз се питам защо въобще се навиват да правят предаване с тази съскаща, тънкоустна харпия. Би трябвало да са наясно от мига, в който са се съгласили да участват, че тя ще се опита да надскочи себе си ... в злобата си.
И аман от навирането на собствения й живот в очите на другите. Как би изглежадала Венета в "Горещо" пред Венета  newsm78

# 16
  • Мнения: 453
Аз се питам защо въобще се навиват да правят предаване с тази съскаща, тънкоустна харпия. Би трябвало да са наясно от мига, в който са се съгласили да участват, че тя ще се опита да надскочи себе си ... в злобата си.
И аман от навирането на собствения й живот в очите на другите. Как би изглежадала Венета в "Горещо" пред Венета  newsm78

  202uu

# 17
  • Мнения: 6 417
Венета направо изкрейзва когато някой я пита за личния й живот. Особено лятото, докато бяха разделени с Тишу.  Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 740
И затова ли не спира да дрънка в предаванията си - мЪжо това, мЪжо онова, аз така, ние онака ... гаче ли някой го е еня

# 19
  • Мнения: 508
Титко много го харесвах до момента,в който си повярва,че ще стане кмет.Кой го излъга този човечец бе?А иначе е пич!
Това е и моето мнение PeaceМоля светнете ме Венета и Тишо разведоха ли се?И някой знае ли какво стана с Валери Божинов и Алисия?

Общи условия

Активация на акаунт