МАЙско бебче, я ритни, да зарадваш мама ти!

  • 15 265
  • 294
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 45
Честита ни нова темичка,нека се пълни само с добри новини и по-малко страхове.Аз вчера бях на преглед всичко с бебчо е наред,но не ми казаха какъв е пола.Усмихнат ден на всички.   bouquet

# 16
  • Мнения: 2 910
Честита ни нова темичка Hug
Маги, благодаря ти за труда  bouquet
Днес сме си двете с дъщерята, спахме до 10.30ч., което не се беше случвало преди и сега ще излизаме на разходка, навън грее страхотно слънчице и ще се възползваме от това.
Много усмихнат и слънчев ден от нас Hug

# 17
  • Мнения: 84
 newsm62  ivali ,така ме разсмя.
Ами то ще е така,ту мома,ту мъж.Ти си първата която,заявява своето объркване.То и нас това ни чака.Като родиме ще си каже ме гащите
Моя приятелка по същия начин.Мъж,мома,мъж,мома все различни мнения и накрая се среща с доктора който ще я изражда и я гледа за последен път на УЗ и тя милата пита какво ще е .А той заявил,че като се роди ще й каже.Тогава и тя казала,че ще му каже какво е .но той й отговорил.:- Да ама аз ще го видя пръв!!!  Party

# 18
  • Мнения: 33
 newsm62 Да ,oncheto,така си е!

# 19
  • Мнения: 425
Привет и от мен!  bouquet

Маги мерси за новата темичка! Hug

Да се запиша 4е отдавна не съм писала.хубав ден на вси4ки!

# 20
  • Мнения: 559
Eeeee страхотни сладки oncheto!!! Мисля да се пробвам, но няма да ми станат същите със сигурност.   chef
Ти със шприц ли си ги правила? Защото аз нямам и трябва да измисля алтернативен метод.

# 21
  • Мнения: 84
mu6muro4e ,правих ги с формички за сладки,а самата украса с четка за рисуване или клечка за зъби.Същите стават,само много игра пада по украсата им.Стават супер.Яд ме е че не ги снимах миналата година да ви ги покажа

# 22
  • Варна
  • Мнения: 903
Здравейте и от мен!
Маги, благодарско за труда. Много ме радват полезните линкчета Laughing
oncheto, а трябва ли даи велик кулинар, за да успееш със сладките и вкусни ли са? Да знам дали да се захващам.
При мен няма нищо ново, затова само надничам да чета как сте вие. радвам се, че meyz се включва отново и съжалявам, че не мога да се включа в Коледния базар в НДК, но мисл, че и тук във Варна ще има нещо подобно, та ще се огледам.
Добро настроение в дъждовния следобед Grinning


# 23
  • Мнения: 559
Записах си час за фетална морфология във Фемина. На 11.12 съм там от 19,00ч.
Дано всичко да е наред!  Praynig
Хайде работещи майчета да си тръгваме към вкъщи! Чао от мен. Simple Smile

# 24
  • София
  • Мнения: 17
Маги супер си  bouquetМного благодаря за старанието за темичката.
mu6muro4e аз на Фетална във Фемина ще ходя в петък и обещавам да споделя веднага.

# 25
  • Мнения: 420
Кажете ми за зъбобол какво да пия?Аналгин става ли?

# 26
  • Мнения: 27
Здравейте момичета много сте изписали човек един ден не чете и цели 3 страници пропуска , но то ло шо няма.
Маги темичката ни е страхотна и линковете който си прекрипила са идеални за по лубопитните като мен специално за пола пожелавам ви лека вечер.
Що се отнася до зъбобола нямам никаква идея по добре се консултирай с гинеколога си или стоматолога ако можвш даже отиди още сега че лоша работа са това зъбите.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Запис  Peace

Как си опипвате коремите бе момичета, аз моя като го понатиснах  да видя къде е бебето (от ляво е) и после 1 час ме боля.
Тука няколко дни постоянно ме боли главата , а за кръста да не говорим, знам, че е нормално ама чак така...
Едно въпросче: хемоглобина ми е на границата , но лекарката ми каза да не съм взимала желязо допълнително, аз много вяра й нямам на тая, а и с малкия си пиех , та мисля да си взема и да пия въпреки нея, какво мислите, в смисъл може ли да навреди нещо ако нямам нужда наистина?
И към мамите от Варна: освен при този Давидков има ли и друг 3Д видеозон във Варна, че нещо хич не искам да ходя при тоя?

joji04, най- добре иди на зъболекар, доколкото знам не може да се пие аналгин Rolling Eyes

Маги, мерси за темичката, страхотна е   bouquet

# 28
  • София
  • Мнения: 1 155
запис!
Alabala, ами не си натискай така корема, че да те боли де! Просто само си го погалвай бебончето! Щом доктора е преценил, че няма нужда от допълнително желязо - значи няма (в по-големи количества не е съвсем безвреден). За твое успокоениеможеш да си вземеш витамини за бременни - там всичко е балансирано.
joji04, анаглгин - НЕ! Може нурофен или парацетамол за болкоуспокоително, но и ТРЯБВА да си отидеш на зъболекар.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 903
Alabala, до колкото знам има 4D ехограф в майчин дом, за 3D не съм сигурна.  Но и не знам колко е заплащането.  Моята гинеколожка не пожела да ме гледа, но аз и така ще си ходя при Балев. Реших, че е по-добре при него, защото е специалист, а това е най-важно ( да може да види и разбере какво вижда). Надявам се другата седмиц а да усоея да се вредя да втората фетална.
joji04, аналгин- НЕ! можеш да вземаш парацетамол.

Общи условия

Активация на акаунт