Частна детска клиника Варна

  • 7 809
  • 7
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Момичета има ли такава клиника във Варна,в която да си плащаш всеки месец нещо като абонамент.Не съм доволна от педиатъра си и го водя на частно,но понякога ми идва доста скъпо като се разболее по сериозно.Например миналия месец малкия беше лепнал ентеровирус и то беше инжекции,системи и за една седмица платих 200 лв.А покрай този вирус лепна две ангини и всеки път първичен преглед-15 лв,вторичен преглед-15 лв,а недай се боже нещо се закучи и отива една сума.Та идеята ми е ако има такава клиника да се плаща системно и когато се разболее да не е толкова голяма сумата.

# 1
  • Мнения: 17 407
В МАчин дм знам, че има някакъв абонамент, но за детка консултация. Провери ли в детския център на ул. Гурко? Аз на твое място просто бих си сменила педиатъра. Частният прием не винаги карантира качествно "обслужване" Peace

# 2
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Какво има на ул.Гурко.
Аз ще сменя педиатъра този месец,но не мисля че тук има добри педиатри.А от доктора при когото ходим на частно съм много доволна,но ми излиза солено.

# 3
  • Мнения: 17 407
Има частен детски център, педиатрите работят в детско отделение към Терапията. Идеален специалист няма. Добрите такива не са само частни. Ти си решаваш Peace

# 4
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Благодаря Дренка ще разуча този детски център

# 5
Здравейте! По повод клиниката на ''Ген. Гурко'' - там водя баткото. След няколкомесечно сменяне на лекари, неспособни да го излекуват, или поне облекчат(има алергия), съвсем случайно попаднах там при д-р Павлова. Само за една седмица успя да овладее кризите му. Много съм доволна от тази жена, наистина е добър специалист. Е, малко скъпичко излиза, но нали е за здравето на детето...

# 6
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Благодаря Sony0508 ,а би ли ми казала какви са условията,какви са таксите,на абонамент ли е или цената е на преглед?

# 7
Условията са страхотни - чистичко, топло, всички са любезни(нали си плащаш). Не се налага да чакаш, тъй като е със предварително записани часове, но дори и да нямаш час, пак те вместват. Извършват и различни манипулации. Можеш и изследвания да пуснеш, ако се налага, което е удобство, защото после ще отидат направо при лекаря. За съжаление, няма абонамент. Заплащаш всеки преглед, а цената е 25лв. Манипулациите са отделно, напр. инжекция 3лв.  Тел. на регистратура е 611 116.

Общи условия

Активация на акаунт