Тайната на дългата и здрава коса-22

  • 34 786
  • 384
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 782
Честита ни нова тема,честито и на всички именници  bouquet
Аз снощи бях с маската, като я забърках по невнимание сложих цяла лъжица ракия, уплаших се,че косата ми ще изгори и сложих още малко хума /не се отказвам от нея/. И стоях почти три часа и половина. Гледахме един дълъг филм и ... абе заплезнах се.
Та след като се измих какво да кажа,косата е мека и обемна. Връхчетата ми са мекички, добра работа си свърши моята фризьорка.

# 31
  • Мнения: 1 269
аууууууууу,колко льскави коси,браво мацки Peace
аз се накляпах преди малко и добавих данон активиа (само такова имах) ,дано косата ми не се разстрой Mr. Green

# 32
  • Мнения: 1 802
добавих данон активиа (само такова имах) ,дано косата ми не се разстрой Mr. Green
  Joy Няма да се плашиш! И аз съм слагала поради липса на друго кисело мляко! Нямаше разстроени след това!  Peace 

# 33
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Мисля днес да се намажа само с Кокосова масло, но няма да спя с него, а ще го измия след 2 часа.
Трябва ли слагам шапка и хавлия като при маската или мога само с шнола даси хвана косата?

Момичета (Миша и Пухии), много са ви хубави косичките и вие сте големи сладуранки  Hug (като съдя по аватарите ви).

# 34
  • Мнения: 589
Не е задължително, ама е хубаво да сложиш - така се запарва  Mr. Green, порите се отварят и прониква по-добре. Поне така си го обяснявам аз. Пък и няма опасност да стимулираш и дивана покрай себе си ...  Mr. Green Peace

# 35
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Увих я вече аз  Laughing , нищо не се губи. Но не ми е много комфортно така завита и си чудех дали мога да го избегна.   newsm78 Все пак красотата иска жертви. Ще видим как ще ми подейства.

# 36
  • Мнения: 1 282
Пепси и аз съм на мнение, че е по- добре да си сложиш шапка, carmell е обяснила защо.  Peace

# 37
  • Мнения: 965
Честито и от мен на всички именици!!! Да ви е живо и здраво името   bouquet

Днес се изкуших и си купих един шампоан - синият на Natural, с няколко витамина е, пантенол, срещу косопад, за мазни коси, заздравява косъма и подхранва косата... това е една част от етикета отзад.  Mr. Green Имам още от Керановето, но се изкуших, какво да правя  Whistling

Утре ми е ден за маска, само сутринта ще излезна да си взема хума, че пусто, днес забравих, а без нея не искам  Peace

# 38
  • Мнения: 59
Хайде и от мен честито за новата страхотна темичка и честито на всички именници и именнички   bouquet  bouquet  bouquet

И аз така Анелия - утре ден за маска и мисля да се пусна до аптеката за хума .. само да прочета пак коя за какво беше, че не съм решила още каква да си взема  Laughing

едит : май си харесах зелената Simple Smile

# 39
  • Мнения: 3 695
честит имен ден на всички именици да сте живи и здрави и с хубави косички Hug

# 40
  • Мнения: 59
ха на какво попаднах докато търсех информация за хумата : http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?p=2411491&sid=875 … 6a868d8feae5baa8e
мацката даже не си е направила труда да напише сама рецептата и т.н  Crossing Arms Crossing Arms

най-интересното е заглавието : Тайната на хубавата гъста,дълга коса само ТУК!
верно сте подлудили цялото нет-пространство Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 41
  • Мнения: 37
Имам питанка към живеещите в  Дианабад, Мусагеница или Витоша - от къде си набавяте Виалитон или Тривитаминол. Преди около две години живеех в района на Лъвов мост и си го купувах от ветеинарната аптека на ул.Козлодуй, сега отново ми се иска да си правя тази маска, но не знам къде точно има. Извинявайте предварително, ползвах търсачка, но има толкова много теми, че.... Rolling Eyes

# 42
  • Мнения: 965
Пухи, мацката от тийнпроблем директно си копирала текста на Зизи и го е пейстнала. Даже там, където Зизи пише Иноф за маслата тук, тя не го е доизкосорила, защото нейното не може да се отваря  Mr. Green
Абе информацията лесно се разпространява, важното е да помага на онзи, който я чете... като нас  Peace

А за хумата, аз най-доволна съм от бялата.Даже последно на Телодерма си взех една кутия, но след като свърши, утре пак съм на поход   bouquet

# 43
  • загубено
  • Мнения: 6 477
Привет мацки!
Честит имен ден на празнуващите днес!

Момичета,преди седмица ,две писах в темата ви,че ми пада косата.
Дадохте ми много идеи за маски.Уви нямам време да чета всичко,но винаги когато мога надничам тук.
Днес се боядисвах с къна,и реших да пробвам да сложа и каквото имам под ръка.
Та се получи: къна оцветяваща,1 жълтък,1с.л зехтин малко вода.Това го мацнах на главата за 2 часа.Като измих резултат -много добър.
Чак останах изненадана от малко зехтин и жълтък каква ми е косата.
Ракия не посмях да сложа да не стана на петна с боядисването.
При първа възможност като се прибера в Бг  ще си купя и маслата за който пишете.
Благодаря момичета за изчерпателното инфо което давате!  bouquet

# 44
  • Мнения: 3 050
С пожелание за този ефект се включвам и в тази тема Simple Smile Утре късно вечер ще се мажа с маска  Hug
А относно тези лапешки форуми-направо като им гледам аваторите с тея кървища и като чета начинът по който се изразяват... самочувствието им  ooooh!  ooooh!  ooooh! Си викам накъде върви света  #Cussing out Thinking

Общи условия

Активация на акаунт