Как се пазите от забременяване? Хапчета?

  • 4 374
  • 67
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Хапчета. Пия Ясмин откакто Калоян навърши 3 месеца. И преди да забременея също пиех. Никакви странични ефекти. Много съм доволна.

И аз така знам от една приятелка.Действали отводняващо,премахва ли пъпките.Общо взето е мн.доволна и аз смятам след като родя да се консултирам с доки за тях и да пробвам.  Peace

# 16
  • София
  • Мнения: 392
Аз пиех хапчета, но невролози ме предупредиха, че са ужасно вредни в дългосрочен план и да ги спра. Иначе аз се чувствах много добре... Сега мъжа ми ме пази.
На два пъти съм "хващала" от такова пазене, мислиш си че е сигурно, докато не се случи. ooooh! Сега сме на презервативи, но гинекологът ме навива за спирала и аз се чудя. Някой има ли нещо "за" и "против" този начин?

# 17
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Аз пиех хапчета, но невролози ме предупредиха, че са ужасно вредни в дългосрочен план и да ги спра. Иначе аз се чувствах много добре... Сега мъжа ми ме пази.
На два пъти съм "хващала" от такова пазене, мислиш си че е сигурно, докато не се случи. ooooh! Сега сме на презервативи, но гинекологът ме навива за спирала и аз се чудя. Някой има ли нещо "за" и "против" този начин?
Не ме е страх, че ще се случи- забременявам трудно, пък ако стане- къде 2, там и 3 Laughing
ЗА спиралата съм Peace

# 18
  • Мнения: 141
спирала

# 19
Ясмин, много съм доволна, но го пия вече две години /с пауза от 1 месец /и се питам може ли пък вечно да се пие?

# 20
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
най-сигурно без секс! ама зависи, кое може за тебе, съобразно здравното състояние, операции или не,за спиралата; разширени вени, склонност към най-разли4ни други проблеми с хормоните за хап4етата; презерватива по размер и вкус! но пък трябва да си ходим с джобове или да си пръснем из все къщата поне, за да не кажем, айде друг път или карай направо!

# 21
  • София
  • Мнения: 39 711
Пила съм хапчета, ползвали сме презервативи. След време най-вероятно ще си сложа спирала.

# 22
  • Мнения: 4 965
Още един глас ЗА презервативите. Peace

# 23
  • Мнения: 515
Хапчета, пия Жанин от 4 години , няма странични ефекти при мен, пушачка съм(макар че в опаковката пише , че е по добре да не се пуши) , нямам деца, но смятам някой  ден да имам Simple Smile

# 24
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 982
Пазим се само около рисковите дни, като свършва навън. А ако стане "гаф", добре дошло  Peace
След второто дете смятам да сложа спирала.

# 25
  • София, България
  • Мнения: 5 571
Пия Жанин! Много съм доволна. Нямам никакни странични ефекти!
Аз пиех хапчета, но невролози ме предупредиха, че са ужасно вредни в дългосрочен план и да ги спра. Иначе аз се чувствах много добре... Сега мъжа ми ме пази.
Рени, кажи по-подробно моля те, как се аргументира невролога  Praynig

# 26
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Рени, кажи по-подробно моля те, как се аргументира невролога  Praynig
Казаха ми само, че са много, много вредни като цяло, но най-вече за мозъка. Интересното е, че гинеколозите щедро ги препоръчват и до скоро нямах идея, че могат да бъдат опасни.
Аз пиех Ясмин- най-изчистеният хормонален препарат. Към възможните рискове, изброени в листовката, са включени всевъзможни сърдечно-съдови проблеми, а дори и повешен риск от рак.

# 27
  • София, България
  • Мнения: 5 571
Рени, кажи по-подробно моля те, как се аргументира невролога  Praynig
Казаха ми само, че са много, много вредни като цяло, но най-вече за мозъка. Интересното е, че гинеколозите щедро ги препоръчват и до скоро нямах идея, че могат да бъдат опасни.
Аз пиех Ясмин- най-изчистеният хормонален препарат. Към възможните рискове, изброени в листовката, са включени всевъзможни сърдечно-съдови проблеми, а дори и повешен риск от рак.
Rolling Eyes Shocked а аз се чудех защо прогресивно затъпявам! Crazy
Да ви кажа сигурно е вярно - все пак си е химия...
Благодаря ти Рени за бързия отговор! Hug

# 28
  • Мнения: 10 512
Ako искаш пусни анкета.

# 29
  • Мнения: 6 991
И аз пия хапчета. Презервативи скъпо ни идват Laughing
Година и половина бяхме с пазене от него, ама заради работата ми трябваше нещо по-сигурно Tired

Общи условия

Активация на акаунт