Да готвим охлюви заедно (игра) - 4

  • 32 457
  • 805
  •   1
Отговори
# 795
  • Мнения: 2 759
...на 5 и 11 място съм, хич не ми харесва  Sad ...
                      Аз по тази логика трябва да се застрелям  hahaha.

# 796
  • София
  • Мнения: 44 091
                     И от мен една леха  Peace. Но само, ако е най-скъпата. Преди беше по-изгодно да купуваш от магазина, но сега с тези цени  ooooh!. Тъкмо и ще ти се развие добре лехата за в момента, в който наистина ще ти дотрябва.
                    Ако не можеш да купиш най-добрата леха - нова земя и по-късно нов развъдник.
 
                    П.П. За мен принципно е най-добре да запълниш местата със среден клас развъдници, и едва тогава да започнеш да ги обновяваш... Или поне да държиш един супер развъдник, който да ти работи за състезанията и в който да развиваш охлювите. Когато започнеш да обновяваш развъдниците, от него ще си взимаш развити охлюви и ще ги слагаш в новите.

а така със средния клас развъдници по колко дневно ти е чистата печалба???? И колко имаш де....

# 797
  • Мнения: 2 759
...а така със средния клас развъдници по колко дневно ти е чистата печалба???? И колко имаш де...
                    Ще погледна след малко и ще ти кажа. Но не е много съпоставимо, защото беше при предишните условия... а сега са ми пооправени развъдниците. Но да речем, че сравнявам два акаунта в момента - един със 9 най-добри и един с 1 най-добър и 8 Климата. Печалбата е еднаква - най-често около 10 000. Понякога 15 000, рядко повече.

                   П.П. Но имай предвид, че никога не продавам всички произведени охлюви - продавам в зависимост от офертите. Принципът е, че на по-малко от 5 не продавам   Peace.

# 798
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Аз днес съм много доволна - Имам две първи места, едно второ и едно трето Mr. Green
В състезанието  Petits gris , вие сте на : 1 място.
В състезанието  Petits gris , вие сте на : 3 място.
В състезанието Petits gris , вие сте на : 4 място.
В състезанието  Gourmands d'Alsace , вие сте на : 1 място

# 799
  • Мнения: 2 100
Сигурно сте го чели това, ама все пак...

Цитат
Здравейте фермери,

Пиша ви за да Ви информирам, че 20 играча бяха заловени да злоупотребяват с грешка в системата на играта.

Напомняме Ви още веднъж, че в най-добър интерес на всички е да споделяте всякакви проблеми или странни неща които се случват в играта които ви позволяват да печелите черупки по необичаен начин.

Фермертите които злоупотребиха с тази грешка за да направят, някой повече от 4 000 000 черупки, ще бъдат наказани в следващите няколко часа.

Благодарим за съдействието на всички които спомагат да запазим приятелския дух на играта и на всички лоялни играчи! Wink

Поздрави,
Мондолиан

Аз се чудя само що фермерите дето са намазали са виновни?!?! Ми като на набарали далаверата, са се възползвали, кво толкова!!! Грешката като е в системата, си е лично техен проблем  Whistling

Пък ся чакам и мен да ме накажат, че и аз на няколко пъти се възползвах...та чакам да ме наплескат... Joy Joy

# 800
  • Мнения: 6 029
Джиджа, е не е честно спрямо другите играчи. Начи ако ти нема продукцията ривеш, но ако случайно е в повече примерно си трайкаш. Е не е честно.

# 801
  • София
  • Мнения: 44 091
те са груби, не пляскат , а трият директно акаунти в такива случаи Wink

# 802
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
и каква е била далаверата.. просветете ме моля...  PraynigДжиджа? newsm78

# 803
  • Мнения: 2 100
Ама за кви реколти говорите??  #Crazy Далаверката си беше съвсем в реда на нещата - иде реч за марулките, които се продават по 1.20, а на пазара се изкупуват за 2. Определено не виждам нищо лошо в това...Пък като искат да трият акаунти, и без това ще ме разтоварят  Laughing

# 804
  • Мнения: 2 759
...Аз се чудя само що фермерите дето са намазали са виновни?!?! Ми като на набарали далаверата, са се възползвали, кво толкова!!! Грешката като е в системата, си е лично техен проблем  Whistling
                    При постоянните промени напоследък е трудно да се каже дали нещо е 'проблем' или 'странно нещо'... Аз се оплаквах, оплаквах, обещаха да оправят разни неща, а после се отметнаха и казаха, че всъщност вече ще е така  Whistling. Естествено, че като грешката/-ите се техни, си е техен проблем  Peace...
                     Ха-ха-ха... ама и далаверката си я бива  Peace!

# 805
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Малиии милото колко пари направи.. сигурно и той ще е шътнат!!

е дано не е това! Praynig

ЗАПОВЯДАЙТЕ НА ЧИСТО В НОВАТА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт