Мама за трети път, май :)))

  • 3 555
  • 89
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 796
Честито и от мен! Възхищавам се на решението ви да си имате и трето детенце, сигурно и двамата със съпруга ти сте с огромни сърца! Да си го износиш и родиш живо и здраво, лека бременност и дано пък е момиченце! Grinning

# 16
  • Мнения: 6 472
ЧЕСТИТО #Milti  Grinning
Ти си на път да реализираш моята мечта за 3 дечица Mr. Green

# 17
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Цитат на: gal4e
Мили момичета,
закъснява ми цикъла с една седмица, а и теста за бременност е положителен. Както изглежда ще ставам мама за трети път Laughing
Много сме щастливи. Всъщност бебеправенето трябваше да започне догодина по това време, но ние с татито без да подозираме си спретнахме коледен подарък (предполагаемият ми термин е 24 декември Laughing ).
Честно казано съм и малко притеснена, как ще се приеме новината от близките ни, но засега сме споделили само с някои приятели, които знаем, че ще ни подкрепят.
Сигурна съм, че този път ще си имаме момиченце, защото много, много силно го желаем. А пък и да не е, няма да правим рекламации Grinning , ще си го гледкаме, нали сме вече опитни родители на двама юнаци.

Поздрави на всички и много, много усмивки и любов ви желая Heart Eyes !!!


Хей, и аз разбрах, че съм бременна миналата година на 19 април. И термина ми беше на 24 декември. Grinning  Grinning  Grinning  Супер съвпадение.
Честито и едно хубаво коледно бебче ви желая! Close-mas:

# 18
  • sofia
  • Мнения: 562
честито и от мен!пожелавам ти лека бременост и стискам палци за момиченце!

# 19
  • Мнения: 2 792
Честито, много хубава новина Grinning  Grinning  Grinning , желая ти една лека и спокойна бременост Praynig  и ще стискам палци да е момиченце Laughing

# 20
  • София
  • Мнения: 2 493
Страхотна новина! Честито!!!
Пожелавам ти леко бременеене. И страхотен коледен подарък сте си спретнали    Close-mas:  И ние получихме за тази Коледа такъв  Wink

# 21
  • Мнения: 2 327
Ето това се казва коледен подарък:-)
Леко бременеене:-)

# 22
  • Мнения: 2 142
Честито! Страхотна новина! Желая ти леко бременеене и коледен подарък- мъничка принцеска, за цялото щастливо царство! Браво, много ви се радвам!

# 23
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Честито и от мен! Аз съм по- напред от теб-
Елена  05.04.1989г.
Йоана 30.09.1999г.
и сега сме в очакване и ако зависеше от мен, бих си пожелала още едно момиченце, но и таткото заслужава един мъж за компания у дома.
Дано да четем все повече такива постинги, нищо че на държавата не й пука и ни се присмива с онези "мерки" за насърчаване на раждаемостта #Milti
Пази се и дано всичко протече нормално, за да ви даде Бог един чудесен Коледен подарък!

# 24
  • Мнения: 955
Честито, дано да е така! Какво по-хубаво от това. Радвам се, че има още хора, които въпреки трудните времена правят деца.
Аз имам бебе на 1 годинка и съм бременна в 6 месец с второ. Когато се разминавам с хората те ме гледат с голямо съжаление или може би така си въобразявам. А пък в същото време аз ги съжалявам, защото едва ли знаят какво щастие е след като ме гледат така странно.
Желая ти подкрепа от всички ваши близки и приятели и много хубави моменти занапред!

# 25
  • Не съм от тук и съм за малко
  • Мнения: 717
Поздравления и всичко хубаво от една мама на 4 момчета   Grinning

# 26
  • Мнения: 3 562
Прекрасна новина Laughing
Леко бременеене и най-прекрасния подарък за Коледа Laughing

# 27
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Честито и лека и безпроблемна бременност Simple Smile от една мама на три момченца   nnnuu  И трите пъти се надявахме на момиче,но не стана.Затова пък изобщо не съжалявам и сега дори ми се иска и следващото да е пак момче.Пожелавам ти едно сладичко момиченце или каквото Господ е решил,важното е да е живо и здраво,а вие че ще бъдете щастливи е повече от ясно ! Stuck Out Tongue
И изобщо не обръщай внимание на приказките-такива винаги ще има.
Много спокойствие и приятни мигове през оставащите 9месеца Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 1 032
Честито!!! #Milti  #Milti  #Milti
Винаги много са ме радвали такива новини.
Сигурна съм, че вие сте едно много щастливо семейство.
 newsm67  newsm67  newsm67  newsm67  newsm67  newsm67  newsm67

# 29
  • София
  • Мнения: 2 958
ЧЕСТИТОООО!!!! #Milti  #Milti  #Milti
Лека бременност !
Много се радвам за вас!!!

Общи условия

Активация на акаунт