Мама за трети път, май :)))

  • 3 558
  • 89
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 334
Честито и от мен!Леко бременеене! preggo

# 46
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 807
Честито, честито!
Лека бременност с много положителни емоции!

# 47
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 535
Първо - честито и от мен!!!
Второ - и аз съвсем отскоро съм майка на трето отроче.Затова да те предупредя за реакциите на роднините - няма да са толкова положителни колкото на теб ти се иска.Моите деца са от два брака,а второто ми детенце е с увреждане,но почти никой не прие с особен ентусиазъм желанието ни отново да станем родители.Майка ми,която живее в друг град ,си намери безброй причини да дойде само два пъти по една седмица,за да ми помага по време на тежката бременост и след раждането.Баща ми каза-Ами щом така сте си решили ще търпиш.Повечето ни приятели казаха със известна нотка на съжаление в гласа - Как така се решихте?И други подобни.Свекър и свекърва нямам,гледаме си децата сами,но това не ми пречи да съм най-щастливата майка на света.
Пожелавам ти лека бременост и раждане и много,много щастие за теб и цялото ти семейство.

# 48
  • Мнения: X
Браво на вас, доста смело решение! #Milti  #Milti

# 49
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Честито Sign Exclamation  Sign Exclamation  Sign Exclamation
Желая ти безпроблена бременност и една прекрасна принцеса за двамата батковци Grinning

# 50
  • sofia
  • Мнения: 1 606
И от мен ЧЕСТИТО!
 Лека и безпроблемна бременност, повече спокойствие и приятни емоции!
 Браво на вас!

# 51
  • Мнения: 1 041
Честито! Възхищавам ти се на куража да родиш трето дете с такава малка разлика с второто! От все сърце ти желая да е момиченце! Лека бременност! И батковците много да ти помагат!

# 52
  • Мнения: 3 479
Цитат на: mari0511
Честито! Възхищавам ти се на куража да родиш трето дете с такава малка разлика с второто! От все сърце ти желая да е момиченце! Лека бременност! И батковците много да ти помагат!


Честно казано не го бяхме мислили да стане точно така, защото наесен ще влезем в нашето си жилище и исках първо всичко да оправим, а и Матей още малко да порасне и тогава да си бебеправим на спокойствие. Но Господ явно е решил друго, да не го караме толкова спокойно и да ни постави пред изпитания.
За първите две деца ни трябваха по около 6 месеца, за да забременея, а сега - хоп и от раз. Понякога не мога да повярвам, че това се случва с мен Grinning

# 53
  • Мнения: 11 607
Здравей Галче!

Подкрепям те за решението за трето дете!
 Най - трудно приемат подобни новини по - възрастните! Ние имахме подкрепата на по младите ни приятели до последно,докато напр. майка ми ме съветваше,че сега абортите били по-безболезнени. Баткото ще помага,таткото и той и аз вярвам,че един ден ще кажеш,че не съжеляваш за избора,който сте направили да имате трето дете!

Щастлива е къщата,където има детски смях!

Лека бременност и раждане!

И след раждането да се вкл. в клуба на екстремните семейства - т.е. такива с повече от две деца във форума!!!!

# 54
  • Мнения: 5 647
Честито! Желая ти леко бременеене и много, много усмивки!   stork-girl

# 55
  • Мнения: 948
Честито!Това е една прекрасна новина!Желая ти леко бременеене! Wink

# 56
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
ЧЕСТИТО!!!
  Майка героиня! леко бременеене, миличка!
  Пък ако това не е момиче, четвъртото ще е, със сигурност  Stuck Out Tongue

# 57
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Това е чудесно.
Моят термин беше 31.12.-01.01. и се чувствах страхотно декември, макар че Габи излезна 23 дни по-рано.

# 58
  • Мнения: 6 315
Честито! Лека бременност и прекрасно бебченце ти пожелавам! Възхищавам се на куража ви!

# 59
  • Мнения: 470
Браво, браво! Дано всичко е наред! Леко бременеене!

Общи условия

Активация на акаунт