Билковите продукти на Тянши?

  • 65 755
  • 107
  •   1
Отговори
  • Мнения: 585
Ползвал ли е някой тези продукти за себе си или детето? Много ми ги похвалиха, но се колебая, цените са ужасно високи.

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Не съм чувала нищо. Записвам се да следя темата.

# 2
  • Мнения: 4
Imam poznata koiato e distributor na Tianshi i polzva produktite,no ne e o4arovana .Az sam predstavitel na druga firma za hranitelni dobavki i tia polzva niakolko produkta ot tiah kato postigna gelaniiat efekt.

# 3
  • Мнения: 585
A кои са тези продукти, които ти дистрибутираш?

# 4
  • Мнения: 4
Produktite sa na Akvasors. Neiskam da pravia reklama i anti reklama no rezultatite govoriat sami,az sasto sam dovolna ot tiah i zatova stanah distributor.Taka moga da se vazpolzvam ot procentite namalenie,zastoto i te ne sa nikak evtini.

# 5
  • Мнения: 585
Ясно и все пак темата остава, ако някой е ползвал, моля нека пише Simple Smile

# 6
  • Мнения: 13 512
Imam poznata koiato e distributor na Tianshi i polzva produktite,no ne e o4arovana .Az sam predstavitel na druga firma za hranitelni dobavki i tia polzva niakolko produkta ot tiah kato postigna gelaniiat efekt.
Страшна глупост! Ползва ги, но не е очарована.. Joy Joy Joy
И пиши на киилица, ако обичаш.

За Тянши- аз ги ползвам, майка ми- също.
Ползвам двойната целулоза и антилипидния чай. Също така и някакви таблетки за сън, но от тях съм изпила няколко само докато  страдах от безсъние. Сега съм ОК.
Всички в семейството ползваме и Кордисепс. От него сме много ,много доволни!
Ето тук можеш да прочетеш за продуктите повече:
http://tiens.hit.bg/

Последна редакция: пт, 14 дек 2007, 17:03 от monda

# 7
  • Мнения: 585
Imam poznata koiato e distributor na Tianshi i polzva produktite,no ne e o4arovana .Az sam predstavitel na druga firma za hranitelni dobavki i tia polzva niakolko produkta ot tiah kato postigna gelaniiat efekt.
Страшна глупост! Ползва ги, но не е очарована.. Joy Joy Joy
И пиши на киилица, ако обичаш.

За Тянши- аз ги ползвам, майка ми- също.
Ползвам двойната целулоза и антилипидния чай. Също така и някакви таблетки за сън, но от тях съм изпила няколко само докато  страдах от безсъние. Сега съм ОК.
Всички в семейството ползваме и Кордисепс. От него сме много ,много доволни!
Ето тук можеш да прочетеш за продуктите повече:
http://tiens.hit.bg/


Ами аз си купих книгата "Златното чудо на Тянши", която е с програми за различни заболявания.
Има поддържаща програма за деца, кояти ни изписа ирисолога за малкия, той е с алергия и нещо започна да не ака редовно.

За него се връзва горе долу поносимо, но ако реша да изкарам цялостна програма за себе си например, излиза около 150 $

Затова търся мнения, за да не си давам парите на вятъра.

# 8
  • Мнения: 1 277
Аз съм дистрибутор на Тянши. Ползвала съм антилипидния чай и калций. Доволна съм от това, което съм ползвала- от антилипидния чай се чувствах значително по-бодра, а калция го приемах за проблеми със зъбите.

# 9
  • Мнения: 1 531
купуваме от добавките на Фармадиет вече. не ни харесаха тянши. много са приемливи като цени и имат гаранция за европейско качество.

# 10
  • Мнения: 13 512
Само че те нямат  нищо общо с тези на Тянши. Не разбирам в каква връзка го каза.

# 11
  • Мнения: 37
Продуктите на Тянши са изключителни.Не само ги ползвам ,но и няма приятел, на който да съм ги препоръчала и да не е останал  доволен.Малко са скъпи,но и това ,което предлагат в аптеката не е евтино.Всичко зависи как искаме да се лекуваме или поддържаме здравето си.Simple Smile

# 12
  • Мнения: 194
давам на децата кордицепс, калции и спирулина.
като поддържаща терапия - да, но когато все пак ги нагази грипа не успявам да го преборя само с тях /както ме убеждава, че е възможно дистрибуторката/

# 13
  • Мнения: 4
давам на децата кордицепс, калции и спирулина.
като поддържаща терапия - да, но когато все пак ги нагази грипа не успявам да го преборя само с тях /както ме убеждава, че е възможно дистрибуторката/
  Ето, за това ставаше въпрос,че като се разболее човек от един банален грип не му помагат тези продукти.За профилактика може  и да садобри,но за лечение не.

# 14
  • Мнения: 13 512
Аз преборих с кордицепс начален стадий на грип преди месец.

# 15
  • Мнения: 2 926
Ползвам Кордицепс,Антилипиден чай и Двойна целулоза.
Според мен са много добри.

# 16
  • Мнения: 872
Аз съм пила хитозан и антилипиден чай.
На детето съм давала биокалции и спирулина.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Нашето семейство се възползва от услугите на Кордицепс. Течен, капсулен - върши страхотна работа.

# 18
  • Някъде там
  • Мнения: 110
Здравейте,аз от скоро ползвам продуктите на Тянши и все още не съм изпитала резултат върху себе си , но на майка ми много и помогнаха.Имам един въпрос обаче-има ли някакъв проблем , че не дъвчам двойната целулоза , а я пия като нормално хапче?

# 19
  • Мнения: 585
Здравейте,аз от скоро ползвам продуктите на Тянши и все още не съм изпитала резултат върху себе си , но на майка ми много и помогнаха.Имам един въпрос обаче-има ли някакъв проблем , че не дъвчам двойната целулоза , а я пия като нормално хапче?

Аз лично нямям идея, може някой да зняе все пак Simple Smile

# 20
  • Мнения: 3 211
ползвала съм биокалций с идеята, че щом е естествен калций няма да ме боялт от него бъбреците, но пак ме боляха и го спрях, същото беше и с майка ми, тя също е с проблеми в бъбреците.
препоръча ми го зъболекарката ми, заради рушящите ми зъби
не съм го взимала достатъчно време, за да оценя ефекта му

# 21
  • Мнения: 433
Изобщо е съм доволна,а дадох толкова много пари #Cussing out

# 22
  • Мнения: 585
И аз да ви кажа, не съм много очарована, пък и намерих част от продуктите от друга фирма на много по-ниски цени. Отварях капсулите и ги сравнявах и не намирам разлика.
Кордицепса там е 10 ле, Спирулината - 5 и нещо, за сравнение за кордицепс на Тян - пи дадох 50 $

# 23
  • Мнения: 537
На дъщеря ми съм давала само детския калций, не ни пропусна обаче грипа. Сега искам да ползвам спирулината или нещо друго за имунитет.
Аз съм ползвала двойната целулоза, но нямаше никакъв ефект.
От къде си взела добавките на по-ниска цена и на коя фирма са?

# 24
  • София
  • Мнения: 71
Ползвала съм само Кордицепс, но съм много доволна. Ако можех да си го позволя, щях да правя поне два курса годишно. Започнах да го пия по съвет на педиатърката на дъщеря ми, при една особено упорита кашлица, която отиваше към бронхит. Освен, че се разминах с антибиотиците, продукта подобрява и общото качество на кърмата откъм имунна защита. Последното педиатъра ме светна, че Тянши са правили контролни изследвани на състава на кърмата, след прием на продукта. И, последно, но също интересно, жената не е дистрибутор на продуктите, а неин раково болен пациент, който по думите й само кордицепс го крепи от нашата страна на вселената  Praynig

# 25
  • Мнения: 585
Ами купувам ги от едно магазинче срещу медицинска академия, ще видя адреса и ще го напиша. Там има Спирулина и Кордицепс съответно по 10-11 и 5-6 лв. Сравнявах ги с тези на Тянши и не откривам разлика, нито във вкуса, нито в състава.
Пак са на китайска фирма,с амо че друга.

# 26
  • Мнения: 489
Аз ползвам кордицепс и калций за малкия. Абсолютно помагат. Разминава се на няколко пъти с разболяването. Давам и хомеопатични, но мисля че имунитета му се повиши значително от кордицепса.

А за това, че има и на други фирми- верно е. Оба4е аз намерих такива които се ползват за над 16год. възраст-тоест за мен например.

# 27
  • Мнения: 135
какво пречи на една фирма, за която дори сайт е разположен на безплатен хостинг, да купува/внася готови таблетки и да си ги пакетира като свои, а цената може да е по-висока заради процентите по "мултилевъл маркетинга" (и не ща да слушам, че като се разпространявали по мултилевъл не се плащало за реклама, плаща се проценти по веригата)
самите продукти ги погледнах и не ми импонираха особено, дори като състав.
В китайския магазин на Пиритска 18 в София има много хубави китайски билки и растения, с проверено действие и едно пакетче може няколко лева да струва (за сравнение)

# 28
  • Мнения: 13 512
Ами купувам ги от едно магазинче срещу медицинска академия, ще видя адреса и ще го напиша. Там има Спирулина и Кордицепс съответно по 10-11 и 5-6 лв. Сравнявах ги с тези на Тянши и не откривам разлика, нито във вкуса, нито в състава.
Пак са на китайска фирма,с амо че друга.
за кордицепса- вижте в интернет каква е цената на чистата изходна субстанция. Разликата в предлаганите продукти идва от различните милиграми кордицепс, които се съдържат в една таблетка. Аз бях правила сравнение , но не си спомням точно цифри но се успооих,че за тези милиграми,цената е почти същата навсякъде. Ако ми остане време, ще потърся и ще ви пратя да сравните. Не се лъжете, че тези от китайските магазини за по 5 лева са същите. От едните трябва да пиеш 4-5-6 таблетки на ден, от другите-1.

# 29
  • Мнения: 585
Ами купувам ги от едно магазинче срещу медицинска академия, ще видя адреса и ще го напиша. Там има Спирулина и Кордицепс съответно по 10-11 и 5-6 лв. Сравнявах ги с тези на Тянши и не откривам разлика, нито във вкуса, нито в състава.
Пак са на китайска фирма,с амо че друга.
за кордицепса- вижте в интернет каква е цената на чистата изходна субстанция. Разликата в предлаганите продукти идва от различните милиграми кордицепс, които се съдържат в една таблетка. Аз бях правила сравнение , но не си спомням точно цифри но се успооих,че за тези милиграми,цената е почти същата навсякъде. Ако ми остане време, ще потърся и ще ви пратя да сравните. Не се лъжете, че тези от китайските магазини за по 5 лева са същите. От едните трябва да пиеш 4-5-6 таблетки на ден, от другите-1.

И все пак не смятам, че си струват парите продуктите на Тянши - определено от пробваните 5 неща не съм впечатлена от нищо. Купих и книгата и правих цялостната програма, която ми излеза 300 лв, нямаше особен ефект.
Но, всеки сам решава. Naughty

# 30
  • Мнения: 585
Ами купувам ги от едно магазинче срещу медицинска академия, ще видя адреса и ще го напиша. Там има Спирулина и Кордицепс съответно по 10-11 и 5-6 лв. Сравнявах ги с тези на Тянши и не откривам разлика, нито във вкуса, нито в състава.
Пак са на китайска фирма,с амо че друга.
за кордицепса- вижте в интернет каква е цената на чистата изходна субстанция. Разликата в предлаганите продукти идва от различните милиграми кордицепс, които се съдържат в една таблетка. Аз бях правила сравнение , но не си спомням точно цифри но се успооих,че за тези милиграми,цената е почти същата навсякъде. Ако ми остане време, ще потърся и ще ви пратя да сравните. Не се лъжете, че тези от китайските магазини за по 5 лева са същите. От едните трябва да пиеш 4-5-6 таблетки на ден, от другите-1.

И все пак не смятам, че си струват парите продуктите на Тянши - определено от пробваните 5 неща не съм впечатлена от нищо. Купих и книгата и правих цялостната програма, която ми излеза 300 лв, нямаше особен ефект.
Но, всеки сам решава. Naughty

# 31
  • Мнения: 13 512
Не знам коя книга имаш,  в Руската книжарница има няколко книги за тези продукти/ книгите не са от дистрибутор/ , но са на руски. Много са полезни. Аз имам " Енциклопедия оздравления по системе Тяньши". Има за децата, за жените и т.н. други книги.

# 32
  • Мнения: 585
Не знам коя книга имаш,  в Руската книжарница има няколко книги за тези продукти/ книгите не са от дистрибутор/ , но са на руски. Много са полезни. Аз имам " Енциклопедия оздравления по системе Тяньши". Има за децата, за жените и т.н. други книги.

Моята се казва "Златното съкровище на Тянши", на български е и има схеми за лечение на различни болести с комбинации от продуктите на Тянши. Както и да е, това е извън темата, все пак държа на мнението си, че тези продукти не си струват парите; аз пих по схемата за синузит, но това не попречи да имам един от най-тежките си синузити края на тази зима.
Йогийското "нети" със солената вода е сто пъти по-ползотворно, да не говорим за цената.

# 33
давам на децата кордицепс, калции и спирулина.
като поддържаща терапия - да, но когато все пак ги нагази грипа не успявам да го преборя само с тях /както ме убеждава, че е възможно дистрибуторката/

# 34
продуктите на ТЯНШИ са страхотни.аз ги пих цяла зима, като ги редувах Кордицепс, Калций, Сперулина и съм страшно доволна.Не ме хвана пролетна умора,заредена съм със страхотна енергия.На 35съм, а се чувствам като на 20год.Сина ми е на 15год. и също ги пие,особенно много набляга на калция.Чувства се превазходно.Струва си да прочетете в интернет нещо повече за Тянши и китайската медицина въбще.Първо трябва да ги опознаете добре всички продукти, да им се довирите и чак тогава ще има поразяващ ефект.Най-хубавото е , че в тях няма химия те са натурални продукти.

# 35
  • Мнения: 306
Изкарах цялата терапия за астма изпих всичко,излезе ми 1500лв,и резултата е 0,сега пак съм с пристъпи и вентолин.

# 36
  • Мнения: 601
Дъщеря ми изкара пневмония миналия месец.Изпи 3 антибиотика за 2 седмици.
Започнах да и давам Кордицепс и Биокалции по препоръка на хомеопат от 2 седмици.Засега немога да кажа какви са ми впечатленията.
Предстои ни ясла след 1 месец.Знам че няма лекарство -панацея, и че е нормално децата да боледуват,но силно са надявам да не стигаме до усложнения / ангини и пневмонии/  ooooh!

# 37
  • Мнения: 19 473
Ами купувам ги от едно магазинче срещу медицинска академия, ще видя адреса и ще го напиша. Там има Спирулина и Кордицепс съответно по 10-11 и 5-6 лв. Сравнявах ги с тези на Тянши и не откривам разлика, нито във вкуса, нито в състава.
Пак са на китайска фирма,с амо че друга.
за кордицепса- вижте в интернет каква е цената на чистата изходна субстанция. Разликата в предлаганите продукти идва от различните милиграми кордицепс, които се съдържат в една таблетка. Аз бях правила сравнение , но не си спомням точно цифри но се успооих,че за тези милиграми,цената е почти същата навсякъде. Ако ми остане време, ще потърся и ще ви пратя да сравните. Не се лъжете, че тези от китайските магазини за по 5 лева са същите. От едните трябва да пиеш 4-5-6 таблетки на ден, от другите-1.

И все пак не смятам, че си струват парите продуктите на Тянши - определено от пробваните 5 неща не съм впечатлена от нищо. Купих и книгата и правих цялостната програма, която ми излеза 300 лв, нямаше особен ефект.
Но, всеки сам решава. Naughty
Може ли да ми напишеш по-точно къде се намира това магазинче, че съм дала и аз 300 лв. досега, а трябва поне още сто за да довърша програмата....Много ми се вижда, а пък дали ще има ефект, не зная. На мен тези добавки ми ги препоръча лекар, който се занимава и с природна медицина, но все пак е лекар. Това ме накара да посегна и към този метод на лечение. Грях им на душата ако си играят със съдбите на болните хора и печелят на техен гръб!

# 38
  • Мнения: 440
Аз се лекувам с тях вече втори месец.След края на лечението/още около месец/ ще кажа какъв е резултата.Но освен продуктите спазвам и диета.

# 39
  • Мнения: 13 512
Аз се лекувам с тях вече втори месец.След края на лечението/още около месец/ ще кажа какъв е резултата.Но освен продуктите спазвам и диета.
какво лекуваш?

# 40
  • Мнения: 440
Високо кръвно.Бях анемична и с много ниско кръвно,оперираха ме от миома и започнаха проблемите - единият от които е високо кръвно.След като една година ходих по  лекари,които така и не установиха каква е причината да вдигам кръвно,реших да пробвам и вариантът с хранителните добавки.Може би си внушавам,по понеже повярвах че ще се излекувам ,сега се чувствам добре.Ще видим какво ще стане по нататък.

# 41
  • Мнения: 585
Ами купувам ги от едно магазинче срещу медицинска академия, ще видя адреса и ще го напиша. Там има Спирулина и Кордицепс съответно по 10-11 и 5-6 лв. Сравнявах ги с тези на Тянши и не откривам разлика, нито във вкуса, нито в състава.
Пак са на китайска фирма,с амо че друга.
за кордицепса- вижте в интернет каква е цената на чистата изходна субстанция. Разликата в предлаганите продукти идва от различните милиграми кордицепс, които се съдържат в една таблетка. Аз бях правила сравнение , но не си спомням точно цифри но се успооих,че за тези милиграми,цената е почти същата навсякъде. Ако ми остане време, ще потърся и ще ви пратя да сравните. Не се лъжете, че тези от китайските магазини за по 5 лева са същите. От едните трябва да пиеш 4-5-6 таблетки на ден, от другите-1.

И все пак не смятам, че си струват парите продуктите на Тянши - определено от пробваните 5 неща не съм впечатлена от нищо. Купих и книгата и правих цялостната програма, която ми излеза 300 лв, нямаше особен ефект.
Но, всеки сам решава. Naughty
Може ли да ми напишеш по-точно къде се намира това магазинче, че съм дала и аз 300 лв. досега, а трябва поне още сто за да довърша програмата....Много ми се вижда, а пък дали ще има ефект, не зная. На мен тези добавки ми ги препоръча лекар, който се занимава и с природна медицина, но все пак е лекар. Това ме накара да посегна и към този метод на лечение. Грях им на душата ако си играят със съдбите на болните хора и печелят на техен гръб!


Ами не знам как точно да го обясня, нямам и адреса. Но се намира там, където започва тази улица пред Майчин дом, големия булевард, по който минава 72.

# 42
  • Мнения: 2
Здравейте,
Подновявам темата за продуктите на фирма "Тян-Ши".Началото на май - 2009г. откриха на мъжа ми висок холестерол и висока кръвна захар.След като направихме всички изследвания го диагностицираха с първи стадии диабет от ІІ-ри тип и му изписаха два вида лекарства - таблетки.Решихме да се борим по друг начин - без химия,ако е възможно.От 28.05.2009г. мъжът ми ползва продуктите на "Тян-Ши".До днес резултатът е следният - холестерол в нормални граници,а кръвната захар от граници между 8-12 е свалена и се поддържа между 5-7.Привърженичка съм на природните продукти,екологията и т.н.Тези,които искат за удна седмица да стане чудо не разсъждават трезво.Иска се постоянство,воля и истинско желание.На 41г. съм,покрай диабета на мъжа ми почнах да пия антилипидния чай и резултатът за 45 дни е 4,5кг. по-малко от телесното ми тегло,с което имам проблеми,заради нарушен метаболизъм,миоми,полипи на ендометриума и др.Не спазвам почти никакви ограничения - не ям бял хляб,бял ориз и намалих сладките неща,също и почти нищо пържено и тестено.Единственото сериозно нещо,което гледам да спазвам винаги е да вечеряме до 19ч.

# 43
  • Мнения: 19 473
Аз също съм ползвала програмата им за диабет, но изрично е написано че тя се ползва три пъти в годината, а самата пограма ми излезе около 400 лв, т.е. искам да кажа, че да - спада кръвната захар, но трябва да си отделяш три пъти в годината по около 400 лв (говоря за дистрибуторски цени, клиентските са още по-ужасни) и то непрекъснато. При закупуването на продуктите се сблъсках с една алчна и ужасно некомпетентна жена, която само се интересуваше как да сключи с мен дистрибуторски договор, че "да не я безпокоя в бъдеще", ако се нуждая от още нещо. Описанието как се взимат продуктите в продадената ми книга е доста неясно и някои предписания си противоречат. Върхът на всичко беше че когато се зачетох по-подробно в описанието на т.нар Биокалций за намаляване на кръвната захар видях че в състава му има "АСПАРТАМ" представете си. Не бих искала да се поддържам девет месеца в годината с нещо, което съдържа такава вредна съставка и то да претендира че е Биологично активна добавка. Иначе да - спадна ми кръвната захар, но на каква цена и за колко време - това е въпрос, който всеки човек с подобен проблем трява да си постави. Сега пия продукти на друга фирма, резултатът е добър, и там съм сигурна че всичко е натурално, за разлика от нещата на Тянши. За протокола - и аз съм доволна от Антилипидния чай и даже мисля пак да си го взема.

# 44
  • Мнения: 730
Ползвала съм продуктите на Тянши, била съм и дистрибутор. Виждала съм тяхното положително действие. Напълно подкрепям miboka. Всеки сам прави избора си, решава по какъв начин да се лекува. Да, за мен Тянши беше етап. Продуктите заслужават внимание. Simple Smile

# 45
  • Мнения: 601
Мога да кажа, че не съм доволна от тези продукти. Дъщеря ми ги пи миналата година. Дадох 300лв. за тях и резултат така и не видях. Тя се скъса да боледува есента. Сополи, хрема, сополи и ларингит - болница- антибиотици  ooooh! Даже и малък ефект не видях. Нито му се засили имунитета. Едно голямо нищо. След като я изписаха от болницата ми препоръчаха клеева тинктура струва 2.5 лв. Детето се стабилизира, не прихващаше всеки вирус. Определено видях някакво подобрение.
Тези продукти са необосновано скъпи а резултата е минимален.
Всеки да си прецени.
За мен определено е набутвация от всякъде.

# 46
  • Мнения: 730
Всичко е усещане и право на избор. Всеки избира сам и решава сам какв, как и къде. Останалото са думи, само думи.

# 47
  • Мнения: 924
Малко отнесен въпрос, но все пак ще го задам.
Имам няколко от продуктите на Тянши- Кордицепс, Спирулина, Цинк, детски калций, Вейкан. Някъде съм загубила схемите на използване, понеже общо взето сме здрави и не съм ги давала. Последния месец обаче много вируси ни се насъбраха и искам да давам на големия. Можете ли да ми подскажете как се даваше Кордицепс-а и евентуално какво от другите да комбинирам с него?
Мерси предварително! Simple Smile

# 48
  • Мнения: 13 512
Аз имам книжка за продуктите и приложението им, но трябва да отида в апартамента да я взема  и няма да стане до ден-два. Ако не ти е късно. ще я взема

# 49
  • Мнения: 924
Аз имам книжка за продуктите и приложението им, но трябва да отида в апартамента да я взема  и няма да стане до ден-два. Ако не ти е късно. ще я взема
Ще съм ти благодарна ако хвърлиш поглед как се даваше Кордицепс-а най-вече.    bouquet

# 50
  • Мнения: 19 473
Аз също имам книжка и ако не забравя - довечера ще погледна и ще ти пиша.

# 51
  • Мнения: 2
здравейте, пак съм аз. Относно продуктите на шян-ши - няма панацея за всичко, но който търси - намира.Трябва да се борим за здравето си по всички възможни начини и никога да не се отказваме.Баща ми е 95% инвалид след операция на тумор в гръбначния стълб. Туморът беше залепен за гръбначния мозък.Операцията беше успешна, туморът - доброкачествен, но баща ми е на инвалидна количка. Вече загубих любим човек болен от рак.Сега съм решила да се боря за баща ми - искам да се възстанови, доколкото е възможно и да проходи, макар и на патерици. Ще му направя програма с продукти на тян-ши и след време ще публикувам резултатите,независимо какви са. При него е сложно и комплексно, а и не е много млад - 65г. Но няма да се предам. Дъщеря ми се върна от Германия със страхотна провирусна ангина и грипни симптоми. Но я оправих за четири дни с кордицепс, антилипиден чай, биоцинк и биокалций. За 24 часа й нормализирах температурата, която беше 38,5 и за 4 дни й оправих гърлото,а миналата година след 6 бр. антибиотици, които с нищо не помогнаха й извадихме сливиците на 17г. Ако тогава съм знаела за тян-ши, сега детето ми намаше да е с извадени сливици. Пак казвам - няма панацея за всичко, но човек трябва РАЗУМНО да преценява какво да прави и да се бори за здравето на близките си.

# 52
  • Мнения: 730
Продуктитена Тян-ши са доказали своето терапевтично действие. 

# 53
  • Мнения: 1
Ползвам продуктите на Тянши от месец и половина:  Хитозан, Биокалции, биоцинк, антилипиден чай по схема на дострибутора, като ми се се препоръчаха  за здравослововни проблеми свързани с половата система. Би  следвало да има резултат (според дистрибутора, който пък се консултира с лекар), но уви.... за мене няма резултат.... до тука съм с около 300 лв

# 54
  • Мнения: 585
Ползвам продуктите на Тянши от месец и половина:  Хитозан, Биокалции, биоцинк, антилипиден чай по схема на дострибутора, като ми се се препоръчаха  за здравослововни проблеми свързани с половата система. Би  следвало да има резултат (според дистрибутора, който пък се консултира с лекар), но уви.... за мене няма резултат.... до тука съм с около 300 лв

Няма и да има. На мен ми обясниха, че това са продукти за профилактика, не за лечение - т.е да си ги пиеш по 6 месеца всяга година, тогава ще имаш резултат. Което като го сметнеш в лв  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 55
  • Мнения: 19 473
Ползвам продуктите на Тянши от месец и половина:  Хитозан, Биокалции, биоцинк, антилипиден чай по схема на дострибутора, като ми се се препоръчаха  за здравослововни проблеми свързани с половата система. Би  следвало да има резултат (според дистрибутора, който пък се консултира с лекар), но уви.... за мене няма резултат.... до тука съм с около 300 лв

Няма и да има. На мен ми обясниха, че това са продукти за профилактика, не за лечение - т.е да си ги пиеш по 6 месеца всяга година, тогава ще имаш резултат. Което като го сметнеш в лв  #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Да, а за моето заболяване трябва 9 месеца в годината да ги пия тези неща - сметнете една програма за около 500-600 лв три пъти годишно. Освен това в биокалция има аспартам и категорично отказвам да приемам подобно нещо. Спирулината пък е доста по-скъпа от там закупена....Упътванията за прием в книжката са много объркващи и на места си противоречат. Дистрибуторката беше супер некомпетентна - по тези причини се отказах. Чайовете им обаче са хубави и мисля пак да си взема Антилипидния.

# 56
  • Мнения: 730
Всеки си избира адекватно лечение според осъзнаването , на което се намира и убежденията си.

# 57
  • Мнения: 585
Всеки си избира адекватно лечение според осъзнаването , на което се намира и убежденията си.

Не знам дали и ти разбра какво искаш да кажеш?! newsm78

# 58
  • Мнения: 13 512
Всеки си избира адекватно лечение според осъзнаването , на което се намира и убежденията си.

Не знам дали и ти разбра какво искаш да кажеш?! newsm78
Koe точно не разбра?
Всеки, в зависимост от етапа на своето осъзнаване и убежденията си, избира как да се лекува. Отговарящо на състоянието му.

# 59
  • Мнения: 730
Благодаря, monda  newsm10

Повярвайте artexa   написала съм го многооооо точно.  smile3503

# 60
  • Мнения: 585
Да де, да бяха и на място. Ние пишем, че тези билки са ужасно скъпи и при нас не са подействали и грам - ти пишеш, че осъзнаването ни не било на ниво  newsm78

# 61
  • Мнения: 601
Да така е, явно съзнанието на моето момиченце не беше достигнало такъв етап, че да се лекува с изключителните Тянши Laughing имам предвиб леки настинки, вирусни заболявания, за другото е ясно че няма да се излекува. Даже и  течния Кордицепс, който е най-силния не можа да се справи с едни обикновенни сополи.
Кви състояния, кви 5 лева.
Кажете кой и от какво се е излекувал тарйно от тези продукти. Това са  хранителни добавки, които влияят добре на организма,подсилват го и т.н. , НО НЕ СА ЛЕКАРСТВА
Dani Avramova извинявай, но мизвучиш като дистрибуторка.
Между другото видях много по-добър ефект от клеевата тинктура и меда. Peace в нашия случай.

# 62
  • Мнения: 730
Не съм дистрибутор Innocent, но познавам много добре продуктите на Тянши, тъй като съм ги ползвала преди и съм била техен дистрибутор. На даден етап са ми били полезни и са ми помагали.
В резултат на личностен избор и осъзнаване не работя вече с тях. Лекувам се  с хомеопатия и се обучавам.  Simple Smile

# 63
  • Мнения: 730


[/quote]
Всеки си избира адекватно лечение според осъзнаването , на което се намира и убежденията си.
 

Всеки, в зависимост от етапа на своето осъзнаване и убежденията си, избира как да се лекува. Отговарящо на състоянието му.
[/quote]

Толкова ясно го пояснихме , заедно с monda

# 64
  • Мнения: 601
И какво си излекувала с тях като дистрибутор и потребител? Чисто любопитство  Peace
Според мен си се отказала от тях като дистрибуторт когато клиентите са намалели т.е очакванията им са били по-големи от резултатите Wink
Извинете, но да даваш на година по 2000- 2500 лв за профилактика и лечение е леко нереалистично, при това че ефективността им не е доказана в практиката.
И  още нещо абсолютно недопустимо е да се изписва Био-калции на деца, който съдържа аспартам. Не ми звучи много БИО. Мисля си защото, аспартама е по-ефтин от другите суровини използвани за подслаждане. Това ме навежда и на мисълта, че съставките са им не дотам качественни и концентрирани и от там и по-съпи.
Ето до такива мисли стига моето "примитивно съзнание", недорасло за продуктите на Тянши.
Ползвахме и течния кордицепс /приписан от хомеопатка за да се използва при остри състояния на детето/ Той обаче вкисна на 3-тия ден. казах и че ми мирише на втасало. Тя ми казва - Няма проблем капи и в носа , хремата ще отшуми. Кой ви обучаба когато решите да станете дистрибутори? Колко време трае курса? Къде се провежда и от кой?
Къде е написано колко дълго може да е годно след отварянето му?
Въпроси които трябваше да задам на хомеопатката преди да се набутам 300 лв.Описанията са подвеждашти и неясни, спирулина също стм купувала и кордицепс на капсули. Ефект нямаше.
Простете, но не мога да се изкажа ласкаво за тях.
Бих се радвала да чуя поне един доволен от тези продукти, наистина. Peace

# 65
  • Мнения: 730
Да, резултатите бяха временни. На този етап ползвам друга алтернатива.

Избор е, както писах. Ползваш продукти/ няма значения името на фирмата /, виждаш техния резултат, преценяш доколко ти помагат и избираш.

Последна редакция: сб, 03 окт 2009, 10:11 от Dani Avramova

# 66
  • Мнения: 601
Съгласна съм с теб.  Peace
Но по метода "проба- грешка" излиза доста солено.  Laughing

# 67
  • Мнения: 730
Аз не съм грешила, за този момент преди ,за мен е  било най-добрият вариант, видяла съм много ползи, помогнаха си доста хора, но не работи за всеки. Изживявах своето тогава ,според избора си. Това ме стимулира да потърся и други алтерантиви. Няма правилно и грешно, правиш избор, изживяваш според него и така до безкрай...... аз не съжалявам за изборите си, всеки един от тях е катализирал нещо в мен.
Много е лесно да направиш някаква констатация- това е добро или това е лошо. Всеки решава какво да ползва като своя алтернатива и няма основание да се сърди на дистрибуторските фирми/ особенно за добавките/. Направили сте избор, опитали сте... Има много неща на пазара, за всеки според потребностите му или както обичам да казвам ,според осъзнаването му. И всеки колкото разбере и когато разбере... Simple Smile

# 68
  • Мнения: 872
Според мен продуктите са повече за профилактика, отколкото за лечение.
Колкото и скъпа да излиза профилактиката, по-добре да се дават пари за профилактика, отколкото да се стига до необходимост за лечение.

# 69
  • Мнения: 19 473
Според мен продуктите са повече за профилактика, отколкото за лечение.
Колкото и скъпа да излиза профилактиката, по-добре да се дават пари за профилактика, отколкото да се стига до необходимост за лечение.
E да де, ама какво по-напред да си профилактирам - рак, сърдечни заболявания, остеопороза, диабет и т.н. Откъде да зная къде ще избие след време, та да взимам мерки. При положение че програмата за диабета е 9 месеца в годината, какво става с другите профилактики? Нещо много ми се натрупва и във времето и като финанси. Говоря за всички видове продукти, не само за тези на Тянши. Истината е че болшинството от хората ги ползват след установена диагноза някаква с надеждата да им помогнат. Иначе съм съгласна че  е по-добре профилактика, отколкото лечение, но на кое по-напред?

# 70
  • Мнения: 585
Истината е, че
 
ПРОДУКТИТЕ СА АДСКИ СКЪПИ;

НИКОЙ ДОСЕГА НЕ СЕ Е ПОХВАЛИЛ С РЕАЛНИ РЕЗУЛТАТИ НА НЕЩО ИЗЛЕКУВАНО, КАКТО СЕ ПРОПАГАНДИРА ПРИ ЗАКУПУВАНЕТО, така че е смешно да се твърди, че ЛЕКУВАТ

Да не хвърляме прах в очите на хората, да си дават парите на вятъра. Аз самата си извадих карта като отидох в офиса и платих някаква сума, за да мога след това да си пазарувам от безбожно скъпите продукти. Не бих се възползвала повторно от тях.

# 71
  • Мнения: 2
Аз също съм дистрибутор на Тянши. Пробвала съм много от продуктите, майка ми също, а и много други хора около мен. Смятам, че са много добри, но наистина това са добавки и са предимно за профилактика, макар, че могат много да подобрят състоянието при болест и съпътстваща лекарствена терапия. Кордицепс е изключителен продукт. при дълго приемане в малки профилактични дози не позволява да се разболяваш, а ако все пак си нападнат от вирус, дозата може да се повиши многократно напр. 3 х 3 табл. на ден и това помага заболяването да премине много по-леко и без последствия

# 72
  • Мнения: 2
Е, поне при мен беше така. Преди страдах от тежка хрема всяка пролет и есен. Пробвах с една таблетка на ден Кордицепс като започнах в началото на октомври и спрях чак в края на февруари. Не се разболях нито веднъж. Давала съм таблетки Кордицепс на хора с много висока температура. Имаше ефект още в първия ден на прием. Не ме разбирайте погрешно - не говоря така защото съм дистрибутор. Всъщност аз съм била много повече потребител и съм се чувствала добре. Семейството ми също. Но, вярно е, че всеки сам трябва да открие какво е добро за него и близките му. Ние също пробваме различни неща.

# 73
  • Мнения: 1
Здравейте исках да ви попитам аз пия Кордицепс мушрум на фирмата Maplelife.Някой знае ли нещо повече за тов,защото аз видях да се пише само за Тянши?Благодаря.

# 74
  • Мнения: 433
и аз съм давала луди пари за "Тянши",но не виждам никакъв ефект,при условие че нямам хронични заболявания.Сина ми на 3 години също го друсах подобаващо,но едва когато започнах клеева тинктура и пчелно млечице видях детето си здраво.
Без да звучи смешно,но "Тянши"май са нещо на приципа на плацебото Mr. Green

# 75
  • Варна
  • Мнения: 1 179
и аз съм давала луди пари за "Тянши",но не виждам никакъв ефект,при условие че нямам хронични заболявания.Сина ми на 3 години също го друсах подобаващо,но едва когато започнах клеева тинктура и пчелно млечице видях детето си здраво.
Без да звучи смешно,но "Тянши"май са нещо на приципа на плацебото Mr. Green
Какво имаш предвид това "друсах подобаващо"? Shocked

Това са добавки, не дрога, моля ви се... преигравате.

# 76
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Както с всички продукти и лекарства от едни някой са доволни от други не. 
Лично аз не съм доволна от продуктите на Тянши. Ползвали сме Кордицепс и Спирулина . Не оправдаха очакванията ми  . Няма да повторя с техни продукти .
Винаги много ме е дразнело , когато лекар ти предложи някаква алтернатива като много добра и със сигурен ефект, при това както се оказва доста скъпа. Докторите са невероятни дистрибутори на лекарства и добавки. Просто равни нямат.И понеже се налага се "хващаш" за тази алтернатива с желание за резултат, пренебрегвайки не маловажния фактор цена . Нали е за здраве , цената почти няма значение . Готов си на всичко.
 Та само това ще кажа за избора и разбирането , а за манипулирането въобще няма да споменавам

# 77
  • Мнения: 19 473
Да, и аз смятам така. Аз също бях посъветвана от лекар да приемам тези продукти, дадоха ми телефон на една госпожа за да ми ги набави и се започна рекламната кампания и пропагандирането на мулти левъл маркетинга.....

# 78
  • Мнения: 1
И какво си излекувала с тях като дистрибутор и потребител? Чисто любопитство  Peace
Според мен си се отказала от тях като дистрибуторт когато клиентите са намалели т.е очакванията им са били по-големи от резултатите Wink
Извинете, но да даваш на година по 2000- 2500 лв за профилактика и лечение е леко нереалистично, при това че ефективността им не е доказана в практиката.
И  още нещо абсолютно недопустимо е да се изписва Био-калции на деца, който съдържа аспартам. Не ми звучи много БИО. Мисля си защото, аспартама е по-ефтин от другите суровини използвани за подслаждане. Това ме навежда и на мисълта, че съставките са им не дотам качественни и концентрирани и от там и по-съпи.
Ето до такива мисли стига моето "примитивно съзнание", недорасло за продуктите на Тянши.
Ползвахме и течния кордицепс /приписан от хомеопатка за да се използва при остри състояния на детето/ Той обаче вкисна на 3-тия ден. казах и че ми мирише на втасало. Тя ми казва - Няма проблем капи и в носа , хремата ще отшуми. Кой ви обучаба когато решите да станете дистрибутори? Колко време трае курса? Къде се провежда и от кой?
Къде е написано колко дълго може да е годно след отварянето му?
Въпроси които трябваше да задам на хомеопатката преди да се набутам 300 лв.Описанията са подвеждашти и неясни, спирулина също стм купувала и кордицепс на капсули. Ефект нямаше.
Простете, но не мога да се изкажа ласкаво за тях.
Бих се радвала да чуя поне един доволен от тези продукти, наистина. Peace
Абе хора вие бензин ли сте пили вместо добавките на Тянши. Какъв аспартам какви 50 стотинки? Никакъв аспартам няма в продуктите на Тянши, още повече в биокалция? Кой те излъга изобщо? Има само 3% какао за вкус. Това да не ви е Дерби Ябълка?? Добавките нямат желания ефект, когато не се взимат по часове. Меридианите на всеки орган са активни в определени часови пояси от денощието, ето защо това са единствените добавки на органична основа, които се пият в определен час или някакъв промеждутък от време, ако това условие не се спазна после ще се жалвате, че сте дали 300 лв. От такива необективни мнения ми се гади. Чул от някой некомпетентен, че съдържа аспартам, и хоп съдържа аспартам без да провери без нищо, вижте каталозите бе хора, да не сте малки!! ГЛУПОСТИ!

# 79
  • Мнения: 601
E как да няма. Пише го на опаковката на продукта, естественно не на каталозите. Ти наистина ли го ползваш или само така си пишеш. Може би си дистрибутор "начинаещ". Ха сега  ново 20- меридиани. Това на новата лекция ли го изцвъциха, за да ви промиват мозъците  Laughing  След като не съм доволна, да пиша че са хубави ли? Това е форум и всеки може да напише впечатленията си. Като не ти харесва мнението ми това си твой проблем. Напиши какво си ползвала и от какво си се излекувала, моля. Каталозите и аз съм ги чела навремето.

# 80
  • Мнения: 554
Ха сега  ново 20- меридиани.

Не съм запозната с продуктите и няма да ги коментирам. Включвам се само за да споделя, че наистина активността на меридианите има връзка с по-доброто усвояване не само на хранителни добавки, а и на храната изобщо. Всеки меридиан е най-активен два часа в денонощието. През останалите часове е по-малко активен. Затова и при всяка диета или изчистване на организма се взима предвид кой меридиан кога е активен. Отделно това важи и за сезоните. През пролетта черният дроб е най-активен и затова всички пречистващи процедури се правят тогава, защото черният дроб е силен и може да издържи пречистването. Ако направите процедурата през зимата, когато той е най-слаб, с пречистването допълнително го изтощавате и може да се получат проблеми.

Последна редакция: чт, 22 апр 2010, 10:31 от eldivine

# 81
  • Мнения: 19 473
Само искам към дискусията да добавя, че това с меридианите е много хубаво, обаче защо като ми ги препоръча ЛЕКАР (хвалеше ми ги до небесата) - той не ми го каза това, нито пък дистрибуторката, ами трябваше да чета от каталога, че да ги приемам по график. А и съм работещ човек, който пък трудно може да разнася пликчета с чайове и да си вари отвари в точно определени часове на денонощието...И Био калция наистина съдържа аспартам - на опаковката го пише.

# 82
  • Мнения: 61
Преди месец започнахме програма за псориазис.Дъщеря ми е от 8год. с това заболяване.
Първия етап взимаше Антилипиден чай+Хитозан+Биоцинк.Поне успяхме да задържим положението.Нови ранички почти не се появиха по тялото.Само в главата беше някакъв кошмар,но там е най-трудно и деликатно за мазане.
 Във втория етап приема Биокалции за деца+Спирулина+Кордицепс.Определено забелязвам подобрение в раните по главата.Имам предвид ,че вече 4-5 дни не е станала на люспи.Тези по тялото изглеждат по-бледи.
За третия етап са ни препоръчали Масло от иглика+Лян ян.Чая се пие непрекъснато във всички етапи.Първият ми излезе 100лв,вторият 150лв.,за сравнение традиционната медицина ми излиза същото на месец.Искрено се надявам да има ефект.
На мен ми направи програмата приятелка-магистър-фармацефт,която също дава на детето си от тях.Жената обаче е ходила месеци наред на курсове и е добре запозната с продуктите.
Аз също прочетох въпросната книга,която обсъждате тук.Всеки който го е направил би трябвало да знае за меридианите и връзката с приема на добавките.Единствено там обаче се споменава и за Аспартама.В сайта няма такава информация,нито в каталога,дори в момента разглеждам опаковката на детския калций,нищо.Или са го премахнали или са спестили тази информация  newsm78
Надявам се следващия път да се включа с още по-добри новини   Praynig

# 83
  • Мнения: 128
    Здравейте! Току-що получих "Био калций за деца" и съм неприятно изненадана от ФАКТА, че в съдържанието ИМА АСПАРТАМ.Който се интересува, знае, че аспартамът влияе на нервната система негативно. Особено на подрастващи.
   

# 84
  • Мнения: 0
Vijte tozi sait ,v nego ima unikalni prodykti ,koito za razlika ot mnogo drygi pomagat naistina!Cqloto ni semeistvo gi polzvame veche 4 godini ... nikoi ,koito izpolzva prodykt ot firmata na Krista-G ne e sujalqval Simple Smile
http://krista-g.health.officelive.com/default.aspx

# 85
  • Мнения: 601
Извинявай, но според мен това си е чиста реклама.  Ти от фирмета разпространител ли си?

# 86
zdraveite Simple Smile i az sum mnogo dovolna ot produktite na  Krista-G .Izpolzvala sum pochti vsichko ot kataloga im.Podurjam se samo s takava kozmetika,piq i ekstrakti za imunnata sistema ,ako imate vuprosi za nqkoi produkt ,pitaite me  Laughing Daje se zamislqm dali da ne stana konsultant kum firmata  newsm78

# 87
  • Мнения: 19 473
Ами то май вече сте станали консултант като гледам....Специално за това ли се регистрирахте, за да ни съобщите този факт?

# 88
  • Мнения: 61
Гледам,че пак е побутната темичката нагоре и понеже обещах да кажа има ли ефект,нека споделя.Ефект наистина има,но трябва да си много постоянен.Мойта девойка все мрънка,все гледа как да не ги изпие,даже беше скрила няколко капсули.Няколко месеца всичко беше наред,коса, тяло всичко се изчисти. Сега обаче не иска и да ги помирише и почнаха бавничко наново да изкачат плаките.То при нея малко неприятно защото и идват големи за гълтане и гледаме да ги разтворим в нещо ,та да не ви обяснявам гъбите и водораслите как ги е изпила  Sick Ако успея да я накарам поне някое от маслата да взима зимата,мисля че я изкараме доста по-леко.Пък и шансовете сега в пубертета да се отървем от псориазиса са 50/50.Така че само с упоритост ще станат нещата.Обещали сме си да се справим с него и завинаги да го изгоним.

# 89
  • Мнения: 19 473
Чувала съм, че с псориазиса успешно се справя хомеопатията - може да опитате ако желаете, но при класически хомеопат.

# 90
  • София
  • Мнения: 13
Случайно попаднах на темата и мога да споделя личния си опит.
Не помня от кога, но вероятно 5-6 години ползвам няколко от продуктите на Тянши. Естествено платих си таксата от 10 долара, за да стана дистрибутор. С времето се оказа добре, защото пазарувайки само за семейството и за мои близки с годините се събраха достатъчно точки, за да стигна добра отстъпка. Вече не си спомням детайлите, но сравнително лесно се стига до 20% - май с оборот от $300. (В Тянши отстъпката от цената се връща на следващия месец след пазаруването.)

Безспорно най-доброто е Кордицепс-а им. Според мен взет съвсем в началото на разболяване (настинка, грип) с голям успех пресича и стопира разболяването. Децата ми почти само с това ги оправям. Малката само на два пъти се наложи за ангини да пие хомеопатия. Антибиотици не е взимала.
Цената от всякъде си заслужава според мен. Елементарна аритметика. Таблетка кордицепс дори и без отстъпка е 0,60 лв. - ако с таблетки за два дни по три-четири пъти дневно х2 броя се стопира грип и не даваш пари за нищо друго като сиропи, колдрекси и т.н. боклуци - ще се плати 7-10 лв. А при деца дозата е много по-малка. Например за 20 кг дете 1 таблетка разделена на два пъти дневно е напълно достатъчна. Отлично средство да подкрепим успешно детето при едно леко разболяване.

Другия продукт, от който съм много доволна - но ми е доста скъп за честа употреба е Вейкан - масло от пшеничени кълнове. Трябва човек да е сляп, за да не види колко мека и гладка става кожата само няколко часа след две таблетки. Взимах го по-активно по време на бремеността. Случайно открих ефекта от Вейкан-а, поради факта, че правех някакви обриви през бременността и доктора забрани всички мазила. Така си спестих мазането и сърбежите по корема от разтягането на кожата.
Ползвам и цинка на Тянши. Обикновено когато се разболяват децата, редувам през два часа – кордицепс, цинк, водорасли, евентуално маслото Вейкан (но се налага да го пробивам и да го сипвам в млякото на малката – огромна си е таблетката).
Като направя и масаж вечер на крачетата и гърдичките с крем (крем RR – рескю от цветотерапията на Бах) и май с това се изчерпват мерките.
Извинявам се, че стана дълго, но реших да споделя как аз се справям и моя начин на използване на добавките.
Калцият на Тянше и да е добър и да не - не ми беше възможно да го ползвам – сериозно се получава запек от него.
Антилипидния чай също не можех да го пия – става ми лошо от силни зелени или черни чайове -  а в състава му има такива.

# 91
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен Simple Smile  Гледам доста разногласни мнения има по въпроса за Тянши и ще споделя моето. Значи за продуктите научих от свекърва ми, колко били "вълшебни" и т.н... Честно казано, само се правех, че я слушам, за да не я обидя. Всичко, което ми говореше ми звучеше като реклама. Но когато един ден я заварих да шие гоблен ( а беше спряла да шие от доста време - имаше катаракта), направо не можех да повярвам. А тя седи и ми се смее "казах ли ти, че не са празни приказки, ама не слушате..." Обясни ми накратко, че от известно време е пиела по някаква програма продукти на Тянши и дори и тя отначало не е могла да повярва, че наистина вижда шевовете както преди. Притеснила се, когато й заявили лекарите, че ще се оправи само с операция, и решила да опита. И ето че резултатът е налице. Но е много стриктна - ако пише, че трябва даден продукт да се пие между 11 и 13 часа, го пие точно тогава. И съм 100% сигурна, че затова има резултат. Сигурна съм също така, че и тези, които казват, че никакво подобрение не са имали, просто не са били стриктни. Та откакто видях какво е постигнала с тези продукти, я попитах може ли да ми помогнат и на мен със запека. Още на следващата седмица ми купи двойна целулоза и антилипиден чай и след като започнах да ги пия, след няколко дни вече ходех по-често до тоалетна. Та сега съжалявам, че отначало се отнесох така скептично и не й вярвах, а като се замисля можеше отдавна да съм приключила с тоя проблем.  Ето и един сайт, на който попаднах, има подробна информация за продуктите и за това как се приемат - http://tiens-bg.com   Другата седмица свекърва ми ще поръча продукти за една моя приятелка, която има разширени вени, и ще пиша след като премине курса какъв е резултата.

# 92
  • Мнения: 11
[ Сега пия продукти на друга фирма, резултатът е добър, и там съм сигурна че всичко е натурално, за разлика от нещата на Тянши. За протокола - и аз съм доволна от Антилипидния чай и даже мисля пак да си го взема.
[/quote]

 milittana , Моля,сподели коя е другата фирма!

# 93
  • Мнения: 11
Някой ползвал ли е спирулина? На мен ми я дадоха отпечатана и вони ужасно. Чудя се да не е подменена с някоя стара. Така ли мирише гадно по принцип?

# 94
  • Мнения: 0
Мирише, да. Кордицепса и той много гадно мирише, като го изпиеш и след 10-15 мин ако се оригнеш Embarassed, направо усещаш дъх на мухъл... Все пак са натурални продукти без каквато и да било химия за вкус, аромат и т.н. Ето ти  да прочетеш за спирулина:

Цитат
Спирулина е синьо-зелено микроводорасло, най-древното растение на Земята -
 то е на 3,5 млрд години. По данните на Световната здравна организация,
 по своите потенциални възможности спирулината превъзхожда всички известни хранителни
 компоненти и медицински препарати, които се използват за подобряване на здравето.
    Под името "Продукт N- 001А" спирулина в продължение на дълги години била прилагана като
 оздравяващо и поддържащо здравето средство за партийния и държавен елит в бившия СССР,
 а особени смеси, съдържащи спирулина, са се включвали в менюто на космонавтите и изтъкнатите спортисти.
    Спирулината е най-пълноценна и балансирана храна за целия организъм: 1 гр (4 таблетки по 0.25 гр) спирулина е равен на 1 кг зеленчуци...... Съдържа повече от 100 биоактивни вещества, необходими за човешкото здраве. Сред тях са: протеини, 18 аминокиселини, витамини В1, В2, В5, В6, В9, В12, А, Е, С, РР и др.; микроелементи: желязо, йод, калций, натрий, калий, мед, магнезий, манган, цинк, фосфор, селен, хром, ванадий; нуклеинови киселини ДНК и РНК; хлорофил (източник на органично желязо), полинаситени киселини (от типа Омега-3); фикоцианин; манитол; аналог на коензима Q10.

от тук> http://tiens-bg.com

# 95
  • Бургас
  • Мнения: 10
Аз пия Хитозан и хапчетата за отслабване и съм супер доволна. Продуктите им са страхотни!!

# 96
  • Мнения: 122
Аз ползвам от години антилипидния чай и съм доволна,  сега търся дистрибутори в София, ако има такива ,нека ми пишат на лични.

# 97
  • Варна
  • Мнения: 691
Здравейте,
Наскоро ми препоръчаха Кордицепс за децата /на 2.5г и 4г/ т.к. са доста болнави. За момента сме с Коластра и Зелена енергия но доста ми похвалиха  и продуктите на Тянши и решихме да пробваме. Някой пробвал ги ги е скоро и имали впечатления-аз съм от Варна

# 98
  • Мнения: 11
Останах с впечатление, че само дистрибуторите пишат положителни отзиви за тези продукти. Хайде вече да спрем с комерсиалните си подбуди и да не си играем със здравето на хората. Интересува ме има ли някой с ревматоиден артрит, на който да е помогнал Кордицепса. В описанието пише, че е природен кортизон, но на мен не ми помогна въобще и даже ми дразни стомаха, а уж нямало странични ефекти. И кръвното вдигнах , въпреки, че пише , че трябва да се регулира. Така, че и аз се записвам към недоволните от този продукт.

# 99
  • Варна
  • Мнения: 691
аз в момента пия Рейши и ми се регулира стомаха. Не мога да кажа за другите продукти нищо-засега само чета

# 100
  • Мнения: 186
Ако може да побутна темата, че септември наближава и почвам да предусещам какво ме чака есенно-зимния период с три малки деца.
Все още се чудя как да ги подготвя за срещата им с вирусите и дали изобщо да давам нещо, или да карам по старата схема с бабешките средства като ми донесат нещо. Но така веригата е много дълга, защото се разболяваме всички наоколо.
Някой има ли вече такива мисли?
Има ли отзиви от изминалия сезон? Някой да се е повлиял положително и да е сигурен, че именно Тянши му е помогнало?

# 101
  • Мнения: 131
Здравейте,
Да споделя и аз опита си с Тян ши. Кордицепса го пиехме преди няколко години, вярно скъп е. Мъжът ми беше много доволен, при него вирусните атаки се повлияваха веднага. А при мен ефект не видях. Това потвърждава мнението ми, че всичко е индивидуално. Оттогава имахме закупен антилипиден чай, който си отлежаваше  Mr. Green . Това лято го изпи и заедно с лека диета нормализира кръвното си от 130-40/95-100 на 120-25/80-85. Сутрин като направех една кана чай с 1 пакетче, денем само доливах вода - така ни каза докторката да го приготвяме. И количеството стигаше до 2,5- 3 литра дневно. Сигурна съм, че от него се повлия и хрема, с която се е обзавел от години - сутрин ставаше с кашлица. След месец- месец и половина хремата изчезна. А аз от двойната целулоза получавах по-упорит запек - противно на очакванията  newsm78

# 102
  • Мнения: 52
Виждам че, не е писано отдавна, но аз лично не виждам каква е логиката да се прави нова тема.

Искам да питам за кордицепса. Колкото и да са противоречиви мненията за продуктите на Тянши, виждам че за кордицепса са общо взето добри. На едно място прочетох за потребител, който е пил кордицепс в както се изразява той конски дози 100 таблетки за 5 дни и е много доволен .......бил зле и се оправил.
Някой наясно ли е дали тази ударна доза може да навреди с нещо? Е чак по 20 надали ще взимам на ден, но да кажем по 10.

И чета че кордицепса е взиман от спортисти за по добри резултати. Да не би да съдържа някакъв вид андрогени, някой знае ли.

А пък ако има доволен  от друг кордицепс да пише на лични.

# 103
  • Мнения: 1
тво се възползва от услугите на Кордицепс. Течен, капсулен - върши страхотна работа.                            Мили хора,откъде купувате този кордицепс в течно състояние. Нашата компания Тянши предлага  Кордицепс само на капсули.  Ако  отнякъде сте взели Кордицепс,то това не е на нашата компания.Нашият Кордицепс е с уникал ни качества. Изпробвали сме го ,но  в съчетание с други продукти и имаме отлични 
резултати. Ако се и тересувате  от профилактика или от някакво заболяване,моля пишете ми или се обадете на тел. 0988345153  -  Тянка Иванова

Последна редакция: нд, 10 апр 2016, 19:06 от tianka53

# 104
  • Мнения: 19 473
тво се възползва от услугите на Кордицепс. Течен, капсулен - върши страхотна работа.                            Мили хора,откъде купувате този кордицепс в течно състояние. Нашата компания Тянши предлага  Кордицепс само на капсули.  Ако  отнякъде сте взели Кордицепс,то това не е на нашата компания.Нашият Кордицепс е с уникал ни качества. Изпробвали сме го ,но  в съчетание с други продукти и имаме отлични 
резултати. Ако се и тересувате  от профилактика или от някакво заболяване,моля пишете ми или се обадете на тел. 0988345153  -  Тянка Иванова
Повдигате тема от преди три години, за да си продавате продуктите. Не е коректно това. Ползвала съм няколко неща от фирмата преди години, нищо не постигна ефекта, който се обещаваше.

# 105
  • Мнения: 440
Някой ползвал ли е спирулина? На мен ми я дадоха отпечатана и вони ужасно. Чудя се да не е подменена с някоя стара. Така ли мирише гадно по принцип?
Аз пих миналата зима и  не се разболях въобще. Но пих и сироп от черен бъз, така че не мога да каца кое точно ми е помогнало. Но спирулината наистина понамирисва, чак ужасно не , но им някакъв дъх.

# 106
  • Мнения: 3
Здравейте, на всчки, които споделяте мнение за Тянши, аз искам да кажа следното, изпробвала съм много добавки, на много компании, които се занимават със хранителни добавки, те са известни на всеки, Форевър, Амуей, Корал клуб, Греен мастер, Сибирско здраве, РСИ, искам да ви кажа, че не на всеки организъм, действа дадената компания, с техните добавки, на мен специално ми помага РСИ - компанията, която е немска компания и съм много доволна от техните хранителни добавки, също така мога да кажа за добавките на ЛР - компания, и техните продукти, че са с високо качество и също така много добри, за Форевър мога да кажа, че не всяка добавка ми е помгнала, за Мака на Форевър съм доволна, но за МСМ гела за става не ми помогна в никакъв случай, мога да разказвам за всяка компания в какво ми е помогнала, така, че знайте, че не всяка компания предлагащи добавки е за вас, на едни помага на други не, зависи до каква степен вашия имунитет нисък, ако имате по висок имунитет, то добавките, ще ви действат по - бързо, но ако имунитета ви е нисък, тогава добавките, ще ви действат по - бавно, и ще трябва да ги приемате по продължително време, докато стигнете желания ефект, така, че оставям избора на вас, да изберете вашите добавки от дадена компания. Хубав ден желая на всички!
И запомнете, вземете мерки на време, докато се е появила болестта в ранен стадий, още в самото начало, не оставяйте нещата да се влошат, тогава, ще са ви нужни години, за да се преборите със болестта. Добавките не са лекарство, те само подпомагат вашето здраве и затова трябва да се пият по - дълго време.
Бъдете здрави!

# 107
  • Мнения: 1
Za helikobakteri ,paraziti kakvo ste predlojite Tiansi

Общи условия

Активация на акаунт