Тайната на дългата и здрава коса-23

  • 44 834
  • 411
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 2 726
Мацки, а да ви питам при вас маската разтича ли се по челото,по бакенбардите,по врата,защото аз съм от тези дето не слагат хума(нали тя сгъстява маската) и маската си ми е по-течна,и всеки път изразходвам доста салфетки да се бърша,защото много ми се стича особено по челото и покрай ушите.И сега минаха само 10 минути от както се маскирах и увих и вече си тече ли тече мазничко #2gunfire
Та кажете при вас така ли е и как евентуално да се справя с това(изключвам хумата) newsm78

# 391
  • Варна
  • Мнения: 3 415
При мен тече...напоследък слагам майонеза...можеш просто да намалиш количеството  Peace

# 392
  • Мнения: 1 282
На мен ми се стичаше в началото, първите 2 пъти някъде. После установих, че причината не е в това, че не слагам нещо, което да я сгъсти, а просто слагам голямо количество от маската по главата си. ooooh! Сега вече всичко е наред. Намазвам си скалпа добре - усеща се, че е мокър и се вижда де, намазвам си и останалата част от косата и нямам грижи, нито се разтича нещо.
Не знам дали го обясних както трябва.  newsm78

# 393
  • Мнения: 2 726
Жоржета,анастангелче  bouquet

Май сте прави,че трябва просто да намаля количеството на съставките,следващия път ще го направя и ще пиша дали съм разрешила проблема Crazy

# 394
  • Мнения: 965
anastangelche, ти си голям експериментатор и много ти се радвам на това  Peace И как е - имаше ли поразителен ефект най-вече от пасирания банан - чувала съм и съм чела за много маски с банани? Сигурно е добра комбинация, не съм пробвала... още  Wink

Торнадото Катрин, тези кристали не съм ги чувала - как точно ги използваш, че аз никога не съм се замисляла за кристали?!

Поли, на мен досега не ми е текло, но нали сгъстявам с хума... но пък и другите момичета имат право - количеството също е от значение, слагай по по-мъничко  Peace  Междудругото, не знам как ти понася, но и киселото мляко сгъстява   bouquet

# 395
  • Мнения: 2 726
Анелия 85 киселото мляко ми е неизменна съставка  bouquet

# 396
  • Madrid
  • Мнения: 514
Момичета,честита Нова 2008!!!Да сте здрави,щастливи и винаги в добро настроение!
Ще споделя с вас нашите снимки от Нова Година Grinninghttp://samyil.multiply.com/photos/photo/10/5

Чувствам косата си все по-добре с тази маска.И да ви кажа,направо се учудих как косата ми се изми след маската от първия път с шампоана на Елсев/Лореал/. Peace

# 397
  • Мнения: 965
Поли, радвам се тогава, значи съм учучила със съвета  Peace Щом ти се отразява добре на косичката, сгъстявай си, колкото е необходимо маската с него   bouquet

Илиндичка, снимките ти са много весели и хубави, второто определение е за теб, а първото - за детенцето  Peace Имам подобна рокля на твоята  Wink  По същество - да, маската е хубава определено и като намери всяка от нас правилния за себе си вариант, нещата стават супер. Шампоан на Елсев съм ползвала само розовия, но не мога да кажа, че съм очарована от него. Приятен е, но нищо повече. Ти от кой си доволна? Защото виждам, че косата ти е сходна на моята - тънък, фин косъм, права... нали така?

# 398
  • Мнения: 1 930
Гея, честита и на теб 2008   bouquet Повече положителни емоции във всяко едно отношение ти желая! Допреди извстно време и аз имах нещо като косопад, но смятам, че беше сезонен, защото нещата, които правя за косата си сега, и които правех тогава, са едни и същи. Само че сега вече от няколко къпания изобщо не пада. Най-много по време на къпане в нормални количества  Peace Ти нашата маска ли правиш или друга? А в случай че си доволна от хумата и ти се отразява добре на косата, прави си маски и с нея, защото укрепва. Хининова вода можеш да си втриваш в корените на косата след къпане. Не знам дали пиеш някакви витамини, но и това е добре за общото състояние не само на косата ти. Лично аз от месец насам пия рибено масло и съм доволна  Peace
Много благодаря за вниманието!  bouquet
Винаги правя маски с хума, този тривитаминол не съм го ползвала, защото не съм виждала вет.аптека. Всъщност къде в центъра има такава?
Заемам се сериозно с тази моя коса, държа на нея и ще клепам, дано се оправи.

# 399
  • Мнения: 1 365
Илиндичка, снимките са супер! Извън темата - как се справи с фигурата след раждането? /пиши на лични, ако искаш, разбира се/. Изглеждаш страхотно!!!!!!!!! Hug
Поли, аз лично си добавям или балсам за коса или готова маска в маската, за да се сгъсти...
Така и не си направих и днес маска ooooh!

# 400
  • Мнения: 965
Гея, ами за центъра ветеринална аптека много не се сещам, но аз преди да си го купя, като написах на Гугъл ветеринарни аптеки и май излезнаха няколко.. ако не се лъжа на Цар Борис, но за всеки случай провери.. има и телефони, на които си спомням, че звънях и жената каза, че редовно получава  Peace Иначе на теб каква ти е косата, какви цели имаш?

Деси, за сгъстяване пишеш, че добавяш понякога готова маска, но с нея май не е много хубаво да се седи дълго?!  newsm78

# 401
  • Мнения: 1 282
Ефекта от банана за жалост не можах да го видя.  ooooh! Причината?! Както споделих облях си косата с хума и вода и....косата ми е ужасно твърда, без блясък, без еластичност. Whistling Следвашият път ще пропусна хумата. Или най много да потапям пръстите си във водата и да масажирам скалпа, искам да ми се изсуши малко чрез хумата и да си регулирам омазняването. Но от банана няма да се откажа. В петък пак ще правя маската и ще споделя резултата.  Rolling Eyes

# 402
  • Мнения: 2 035
Мацки и аз да се допитам до вас Simple Smile
Значи косата ми е дълга до кръста /права/ от известно време от зад врата ми се сплита адски много  Confused за пръв път от както се помня ми се случва това и то всеки ден  Shocked - разресвам я и след 5-6 часа пак е сплетена ужасно много #Crazy
Някой има ли идея как мога да го преодолея това нещо, че е супер неприятно  #Cussing out

И още нещо интересуваме информация за това лекарство за косопад от ветеринарните аптеки, има ли ефект наистина и как се казва точно, тъй като много искам да помогна на мой близък.

Благодаря ви предварително  Hug

# 403
  • Мнения: 2 726
Val_stef прочети първия пост на темичката,там има доста изчерпателна информация,иначе тези витамини се казват Тривитаминол или АДЗЕ(едно и също е).
А от носно това дали има ефект трябва да се пробва и то известен период от време,за да види човека дали ще му повлияе  в положителна посока.

# 404
  • Madrid
  • Мнения: 514
Anelia85,  bouquet!Ама това,с коета съм облечена не е рокля, а костюмче-къси панталонки и блузка! GrinningА за шампоана-впечатлена съм колко добре ми се изми косата от първия път,иначе нямам други впечатления.По принцип всеки шампоян ми е добре на мен,имала съм и професионални и обикновени-не намирам особена разлика.Но имах един на Gliss-от него ставаше сплескана и с пърхут.А косата ми наистина е тънка,но е чуплива,просто за Нова Година бях на фризьор да ми я изправят. Simple Smile
Dessy_g,много си мила!И искрена,благодаря! Heart Eyes
А иначе като родих се ограничавах доста в храната,но не съм пазила някаква строга диета,мисля,че е въпрос на структура,сега спортувам ,когато имам време,но за мен това е удоволствие!Ако има нещо питай,с удоволствие ще ти отговоря на лични! Hug

Общи условия

Активация на акаунт