"(мини) йоркширски териер"!?

  • 265 145
  • 727
  •   2
Отговори
# 705
  • някъде там
  • Мнения: 97
Здравейте и от нас!
Бързо възстановяване на Лифи Hug
Момичета имам въпрос свързан с ушичките ни.Почти на 3месеца сме,а още не са ни се изправили Rolling Eyes
Момичето от което го взех,каза че няма да има проблеми,били му хубави хрущялите и т.н.
Каза също така да не давам в никакъв случай калций/бил отживелица,повече вредял отколкото да помага и  нямал общо с ушите и изправянето им/Подстригах ги и до долу,пак по нейна препоръка.
Моля ви за съвет и да ми обясните как да залепя или по точно шинирам ушичките на Рафи.

# 706
  • Мнения: 0
Има едни лепенки, които се лепят от вътрешната страна на ухото, но не знам как се казват.
Иначе Тери на 3 месеца и половина беше изправил ушите, едното клепна, давахме 10 дни калций и се оправи. (:

# 707
  • Мнения: 1 205
Зависи и с каква храна храниш кучето.
Ушичките трябва да са подстригани. Малко калции няма да му навреди.
Чарли почна да изправя ушите около 3-я месец, но реално ги изправи към 4-я и от тогава не са му клепвали.

# 708
  • някъде там
  • Мнения: 97
Храня го с Роял Канин за йоркита от 2 до 10месеца.Ушите са му подстригани почти до долу.Моля да ми препоръчате хубав калций и по колко се дава,ако се наложи да взема.На 8ми ноември става на 3месеца.

# 709
  • Мнения: 0
 newsm78  newsm78 newsm78 
 
Здравейте аз се казвам Диди нова съм тук и се питам дали да си взема за Коледа
малко мъниче йоркширски териер или джак ръсел териер.
Но немога да реша кое от 2 . Моля посъветвайте ме


 newsm12 smile3518 Weary newsm53

# 710
  • Мнения: 37
Йорки  newsm10  няма по- весело,енергично ,интелигентно и любвеобилно животно за мен.а и не си сменя козината,което е голямо предимство .

# 711
  • Мнения: 0
 newsm78  е моля ви кажете ми  кое от 2 кучета е по добро
newsm78  newsm78 newsm78 
 
Здравейте аз се казвам Диди нова съм тук и се питам дали да си взема за Коледа
малко мъниче йоркширски териер или джак ръсел териер.
Но немога да реша кое от 2 . Моля посъветвайте ме


 newsm12 smile3518 Weary newsm53

# 712
  • Мнения: 0
Йорки  newsm10  няма по- весело,енергично ,интелигентно и любвеобилно животно за мен.а и не си сменя козината,което е голямо предимство .

Много благодаря да така си е  Hug Hug Hug Peace Peace Peace Thinking Thinking Thinking

Е явно за Коледа ще си имам йорки Thinking Thinking Thinking Peace

# 713
  • Мнения: 0
Цитат
  chefа храната за йорки препръчайте ми моля]

# 714
  • Мнения: 37
Аз храня с Роял Канин и не давам никакви допълнителни витамини и калци, защото е висок клас храна и не е необходимо.Таи която е специална за малки йоркита http://zoomagazin.eu/products/vsitshko-za-kutsheto-167/suhi-hran … 500-gr-paket-3075  е много добра ,защото гранулите и са мънички и лесно се дъвчат ,ако си вземеш по-малко куче не мога да ти кажа как се захранва,защото моето го взех на три месеца.
Ако те интересува неща друго - питай / може и на лични/,но аз съм сигурна че ще се вклучат и другите от форума,които имат далеч по-голям опит от мен  Peace

Последна редакция: пт, 04 ное 2011, 15:38 от gery_djor

# 715
  • Мнения: 15
И ние сме с тази храна. Peace
Стискам палци на малката Лифи да се възстанови бързо! Praynig Praynig Praynig
Нашият Фреди се оправи от възпалението на оченцето и вече е добре. Grinning

# 716
  • Мнения: 37
Благодаря Stardust*  и на всички останали които ни стискаха палци  Hug
Лифи е добре ,изпи си антибиотика ,утре ще е водя на контролен да видим какво ще ни кажат,надявам се хубави работи  Praynig
Сега само трябва да вмимавам с порциите,защото кастрираните кучета са склонни към напълняване и ще и взема храна специално за кастрирани кучета  .

# 717
  • Мнения: 0
Цитат
 chefа храната за йорки препръчайте ми моля]
Йорки  newsm10  няма по- весело,енергично ,интелигентно и любвеобилно животно за мен.а и не си сменя козината,което е голямо предимство .

Много благодаря да така си е  Hug Hug Hug Peace Peace Peace Thinking Thinking Thinking

Е явно за Коледа ще си имам йорки Thinking Thinking Thinking Peace
newsm78  е моля ви кажете ми  кое от 2 кучета е по добро
newsm78  newsm78 newsm78  
 
Здравейте аз се казвам Диди нова съм тук и се питам дали да си взема за Коледа
малко мъниче йоркширски териер или джак ръсел териер.
Но немога да реша кое от 2 . Моля посъветвайте ме


 newsm12 smile3518 Weary newsm53

newsm78  е моля ви кажете ми  кое от 2 кучета е по добро
newsm78  newsm78 newsm78  
 
Здравейте аз се казвам Диди нова съм тук и се питам дали да си взема за Коледа
малко мъниче йоркширски териер или джак ръсел териер.
Но немога да реша кое от 2 . Моля посъветвайте ме


 newsm12 smile3518 Weary newsm53

Йорки  newsm10  няма по- весело,енергично ,интелигентно и любвеобилно животно за мен.а и не си сменя козината,което е голямо предимство .
newsm78  newsm78 newsm78  
 
Здравейте аз се казвам Диди нова съм тук и се питам дали да си взема за Коледа
малко мъниче йоркширски териер или джак ръсел териер.
Но немога да реша кое от 2 . Моля посъветвайте ме


 newsm12 smile3518 Weary newsm53




Чесно аз вчера се регистрирах но все пак моля кажете ми каква храна да предположа за да им харесва на  тези малки мъници. newsm78 newsm78 newsm78 Thinking


# 718
  • Мнения: 0
Здравейте, много искам да си взема йоркширски териер. Поради тази причина съм изчела много материал за тази порода. Знам че, трябва да си взема кученце единствено от легитимен развъдник. Четох в клуб "Приятели на йоркширски териер" кои са легитимните развъдници. Но тъй като последната публикация е от 2009год. незнам дали тази информация е актуална. Затова искам да попитам знае ли някой от вас  дали развъдник "Йорки диамант"(yorkidiamond) е легитимен или само се представя за такъв.
Също така искам да попитам знаете ли по-дребните кученца от тази порода колко грама достигат горе-долу на 3 месеца, тъй като искам по-дребно кученце.

Благодаря ви предварително!

# 719
  • Мнения: 0
И аз съм "за" йоркширски териер. Моят го храня с храната по-горе - за йоркита до 10 месеца. Цената й е 26-28 лева, зависи откъде купуваш храната.
Само да кажа, че по дребните представители на породата, така наречените "мини" или "чаени" йоркита боледуват по-често. Затова си помислете добре преди да закупите кученце. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт