БУРКАНЧЕТА ЗА КУХНЯТА

  • 1 734
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 18 542
Аз искам да попитам нещо. Отдавна се чудя като спрат да произвеждат пюрета в бурканчета с капачки с винт, какво ще правят кухните? Щото вече и Ганчевите са с капачки за еднократна употреба... Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 5 468
Така е. Много тъпо, но факт. На мен в Люлин, ми искаха 20 бурканчета и 30 капачки. Много ме учуди на другия ден като отидох в пункта, където бях записала да ми дават храна, ми поискаха пак 3 бурканчета с 3 капачки, давам 3 празни, взимам 3 пълни newsm78. Не разбрах, защо дадох онези 20 буркана?! Хич не ми е за тях, хич... ама, защо ги дадох?

# 17
  • Букурещ
  • Мнения: 7 831
Цитат на: new*
ама, защо ги дадох?


защото се чупят Laughing често.

# 18
  • Мнения: 1 437
При нас си носиш бурканите.сипват ти храната и си ги вземаш.
Не разбирам тези буркани оборотни ли са ? И кой ги мие хич не ми е ясно  Thinking

# 19
Цитат на: dessi71
При нас си носиш бурканите.сипват ти храната и си ги вземаш.
Не разбирам тези буркани оборотни ли са ? И кой ги мие хич не ми е ясно  Thinking


Ами точно оборотни - чупят се и кво ли не. Персонала на кухнята ги мие, стерилизира и така.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 956
30 буркана, 60 капачки  #Shocked  #Shocked  #Shocked  май само в София е така Sign Exclamation

Племенницата ми е на детска кухня и сестра ми и купи 3 пластмасови бурканчета с винт. Тя ги носи - сипват веднага и после сама си ги мие. А ако дават пастички или някакъв сух десерт, даже дават и торбички от тях Stuck Out Tongue

Лелките са много разбрани и помагат при затварянето на бурканите (ако по-голяма кака или батко взема храната) за да не се разлеят, дори вече познават майките и децата, макар, че хич не са малко Wink  
Когато съм ходила аз да вземам храната познават ме, че съм лелята и питат за мама Simple Smile

# 21
30  #Crazy  Thinking

Az do skoro raboteh v DMKuhnq pri nas pyrviq pyt se nosi dvoen komplekt koeto e:(6 burkan4eta)problema s malkite burkan4eta naistina e golqm,deserta za bebe6kata grupa(6 do 9 meseca)ve4e v golemite burkani(4ooml)koito se namirat po lesno.V momenta ne znam kak e no dopredi 5 meseca be6e taka.
Цитат
A kolko pyti sym davala hrana na roditeli koito nqmat burkani  smile3505[/color]
(dano 6efkata ne vliza v toq side) smile3513

# 22
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
В нашия град купиха еднакви буркани за всички.Първо искаха ние да си ги купуваме и носехме и те сипваха веднага. После искаха едни резервни или по точно за да не чакаш да ти сипват на момента бяха насипани предварително и ти само оставяш празните и взимаш пълните. Да ама като взеха да ги чупят и майките да мърморят взеха че купиха те обаче бурканчета от около 400мл. и ги пълнят. Просто за информация ще ви кажа че купоните за 20 дена са 11-12 лева а и готвят много вкусно.

Общи условия

Активация на акаунт