Безвъглехидратна деита

  • 16 986
  • 126
  •   1
Отговори
# 120
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Хайде стига де Simple Smile ,тази книга съм я чела милиони пъти и по нея свалих все пак 45кг!!!!!Това което пише на линка може да е от всяка една книга,за разделното хранене са вече хиляди!Ваша работа си е, повче няма да влизам в тази тема,нямам интерес да отслабвам повече,просто исках да помогна #Puppy dog
  при НВД колкото свалих,след това си ги върнах.При разделното държа килограмите вече 5г.Успех Stuck Out Tongue  Wink

# 121
  • Мнения: 507
Цитат на: biliana333
Цитат на: pepa
. До обяд не ям /според "Сила за живот",
МОЛЯ<МОЛЯ Laughing  Laughing Точно според "Сила за живот" се яде до обяд и то в изобилие!!!!!!Тук идва разликата при теб,че при разделното хранене се ядат плодове на корем,а при НВД се разрешават 2 и то по възможност кисели !!!!!Тъй,че не обърквай хората още повече,без това се зашеметиха с двата вида хранения!!!! Wink


Извинявай много Биляна, но мисля , че никого не съм объркала! Явно не си чела книгата, или поне не скоро. Отвори я на страница 43 и виж естесвените цикли на тялото. от 12 до 20 часа - ПРИЕМАНЕ /ядене и храносмилане/, от 20 до 4 часа АСИМИЛИРАНЕ /абсорбиране и оползотворяване/ и от 4 до 12 часа ОТДЕЛЯНЕ /на ненужни остатъци от храната и тялото/.

# 122
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Наистина за последно уточнявам,че по таз книга до обяд се ядат плодове колкото искаш Simple Smile Но няма значение,няма да споря.

# 123
  • Мнения: 507
Не е колкото искаш!Хубаво е нищо да не се яде, за да се подпомогне отделителния процес. Но ако не се издържи на нищо, може да се приеме някакъв плод!

# 124
  • Sofiа
  • Мнения: 3 241
Ей, ще ви се карам - не се карайте   friendship  оне тук да има мир и разбирателство  Mr. Green
Много съм важа пък, но предпочитам да чета хубави неща - кой колко свали, как. То като гледам всички диети имат по доста разновидности - няма нищо 100% точно. Важното е да си постигате резултатите, пък по кой начин - няма голямо значение.
 Heart Eyes  Praynig

# 125
  • Мнения: 507
Ехооо, какво стана със слабеещите? Има ли някой останал тук2 Моите резултати, са -5 кг Laughing Продължавам бавно и славно Wink

# 126
  • Мнения: 356
Цитат на: pepa
Ехооо, какво стана със слабеещите? Има ли някой останал тук2 Моите резултати, са -5 кг Laughing Продължавам бавно и славно Wink

Давай Пепи, така ми харесваш!

Общи условия

Активация на акаунт