Страх ме е, че ще се повтори

  • 1 831
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 100
Ако ЧХГ се удвоява адекватно, тогава - да.
Не се притеснявай толкова, още от сега. Не се вживявай много, изчакай да чуеш сърчицето. Казвам ти го от собствен горчив опит. Който е преживял спонтанен аборт, не може да се отпусне до края, все се притеснява за нещо. Опитай хем да си позитивна, хем да не се концентрираш изцяло върху плановете за малкото човече! Трудно е, но помага.
Аз още не мога да повярвам, че това сладурче на снимката е мое. Все се боях нещо да не му се случи, а ето че всичко е наред Simple Smile

# 16
  • Мнения: 486
Първо честито и не се плаши толкова, така само може да си навредиш.Имай малко търпение, кухо яйце обикновено не се повтаря.
Аз имам прекрасна дъщеричка , след кухо яйце.Знам че се притесняваш и няма как да е иначе, но мисли позитивно и вярвай.Весели празници.

# 17
  • някъде там......
  • Мнения: 477
Не се притеснявай излишно. Кръвният тест се прави през 48  часа и ако се удвоява, почти сигурно е, че всичко е наред. Ако нямаш търпение да дочакаш прегледа, направи си теста. Но съм сигурна, че този път всичко ще е наред.

# 18
dano da si nai 6tastlivata na drugata nova godina

# 19
  • Мнения: 110
Здравейте момичета,
направо летя от радост. Сега идвам от лекар, прегледа ме с вагнална ехография, и каза че има ембрион вика даже се усеща сърдъчен ритъм (незнам тук дали не ме излъга, защото апарата му ми се вижда старичък Embarassed).
Това за мен наистина е коледно вълшебство.
Изписа ми Дуфастон - каза, че трябва да го пия защото съм имала аборт. Вие какво ще кажете за това лекарство, наистина ли трябва да го пия?
Много съм щастлива, дано да изкарам успешна бременност.
На всички ви желая това щастие!!!

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 260
А дано вече душичката ти да се отпусне и да се насладиш на бременността си Simple Smile
И на мен ми изписаха дуфастон заради предния аборт. 2х1 и така един месец,
Успех и леко бременеене   bouquet

# 21
  • Мнения: 110
kpematopka  благодаря ти за бързия отговор.
Да, и на мен така ми изписа лекаря дуфастона 2х1, но само че забравих да го питам колко време трябва да го пия, но нищо на 30.01.08г. пак ме извика, тогава почти 1 месец ще мине и тогава ще го попитам.

Общи условия

Активация на акаунт