LaRedoute.fr - Обсъждане. Всичко за поръчката - 44

  • 68 125
  • 2 330
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 5 790
Момичета, преди имаше списък със банките, с чиито дебитни карти може да се пазарува, но нещо не го намирам.  newsm78
Visa Electron на Пощенска и Прокредит дали стават?
Благодаря Simple Smile и приятно пазаруване Simple Smile


Би трябвало да стават. Само Виза електрон на ОББ не става.

# 17
# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 4 132
Алекс, голямо благодаря, че си ме добавила в списъка за поръчките, все се канех да ти кажа   bouquet

# 19
  • Мнения: 318
Дано дойдат най-накрая ноемврийските ни поръчки утре Peace

# 20
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Момичета може ли пак линка с каталога за намалението?

# 21
  • Мнения: 5 790
Алекс, голямо благодаря, че си ме добавила в списъка за поръчките, все се канех да ти кажа   bouquet

Аааа, прочетох аз...  А и ника ти ме кефи много.
Сори за оф-а.

# 22
  • Мнения: 1 111
успешна седмица Peace

# 23
  • на пистата
  • Мнения: 5 837
Ако нямате кредитна карта, нямате възможност да вземете тази на съпруга си, има опасност той да разбере, това вече няма да е проблем за вас, защото тук има мами, които могат да поръчат вместо вас.
 е това ме разсмя жестоко Joy

# 24
  • Мнения: 5 790
Ако нямате кредитна карта, нямате възможност да вземете тази на съпруга си, има опасност той да разбере, това вече няма да е проблем за вас, защото тук има мами, които могат да поръчат вместо вас.
 е това ме разсмя жестоко Joy

Ти с хубавия пощальон, дет ти звъни на вратата, да мълчиш... Че си най-облагодетелствана  Laughing

# 25
  • на пистата
  • Мнения: 5 837
Ако нямате кредитна карта, нямате възможност да вземете тази на съпруга си, има опасност той да разбере, това вече няма да е проблем за вас, защото тук има мами, които могат да поръчат вместо вас.
 е това ме разсмя жестоко Joy

Ти с хубавия пощальон, дет ти звъни на вратата, да мълчиш... Че си най-облагодетелствана  Laughing
недей Sad Sad,защото ме урочасахте и са го сменили с една кукумявкя където едно кашонче от ягодка неще да ми донесе до нас,на всичкото от горе си влиза и ми оставя известието под верандата без да каже и си заминава

# 26
  • Мнения: 5 790
Гадно... Моите пощальонки са си кукумявки отдавна. Онзи ден обаче мернах некакъв младеж - пощальон, новичък. И се сетих за твоя. Ама тоз, моя, твърдеше, че няма нищо за моя адрес, а аз бях с колетчето от Ла Редут в ръка, та той се сконфузи.

# 27
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
Момичета може ли пак линка с каталога за намалението?
този ли??? http://laredoute.pprnl.net/nl/jsp/m.jsp?c=5d84a363f60551701c

# 28
  • Мнения: 274
Момичета,
аз пак да си питам - само от този линк с намалениятя ли ако си заредите кошницата ще ви намали нещата или няма зачение от къде ги взимате стига да са определени за намаление? Confused

# 29
  • Мнения: 6 618
Момичета,
аз пак да си питам - само от този линк с намалениятя ли ако си заредите кошницата ще ви намали нещата или няма зачение от къде ги взимате стига да са определени за намаление? Confused
Няма как да знаем.Не е задължително да пълниш кошницата за да ти намалят.Изчакай до сряда разгледай прецени и тогава пълни  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт