За 36 СОУ Максим Горки или друго в Белите брези

  • 75 793
  • 263
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 373
Здравейте, можете ли да споделите мнение за преподавателите, които ще поемат 1-ви клас тази есен?

# 256
  • София
  • Мнения: 335
Здравейте,
Може ли мнения за училището и преподавателите,които ще поемат първокласниците през есента на 2020?

# 257
  • Мнения: 40
Привет, и аз много се вълнувам от всякаква актуална информация и отзиви за начален етап на обучение, класните на първолаците и дали има занималня ? Нищо не откривам на сайта на училището :/

# 258
  • София
  • Мнения: 1 476
Привет, и аз много се вълнувам от всякаква актуална информация и отзиви за начален етап на обучение, класните на първолаците и дали има занималня ? Нищо не откривам на сайта на училището :/
Нямам информация за учителите, които ще поемат първолаците. Мога да кажа за занималнята - има такава до 4 клас, до 17:30ч. е. Предполагам, че така ще бъде и следващата учебна година.

# 259
  • Мнения: 40
Привет, и аз много се вълнувам от всякаква актуална информация и отзиви за начален етап на обучение, класните на първолаците и дали има занималня ? Нищо не откривам на сайта на училището :/
Нямам информация за учителите, които ще поемат първолаците. Мога да кажа за занималнята - има такава до 4 клас, до 17:30ч. е. Предполагам, че така ще бъде и следващата учебна година.

Благодаря, всяка информация е добре дошла 🤗

# 260
  • Мнения: 1 321
Здравейте.Искам да попитам понеже повече е обсъждано в темата за обучение след 1-ви клас...искам да попитам за мнения за училището след 7-ми клас.
Имате ли наблюдения върху залагането на италианския и преподаването му след 7-ми клас.
Благодаря, ще бъда много доволна ако някой наистина сподели впечатления.

# 261
  • София
  • Мнения: 272
Здравейте.Искам да попитам понеже повече е обсъждано в темата за обучение след 1-ви клас...искам да попитам за мнения за училището след 7-ми клас.
Имате ли наблюдения върху залагането на италианския и преподаването му след 7-ми клас.
Благодаря, ще бъда много доволна ако някой наистина сподели впечатления.
Тазгодишните седмокласници в италианската паралелка, ще имат щастието да попаднат на прекрасен преподавател, човек и (практиката показва, че ще е и класен) г-жа Августина Бочева! Има ли желание детето да научи езика - тя е човека! Останалите преподаватели също са прекрасни, но определено децата ще извадят огромен късмет с г-жа Бочева!

# 262
  • Мнения: 5
Някой дали има информация, кои ще бъдат учителите за 1ви клас 2021г.

# 263
  • Мнения: 1
През учебната 2016/2017г. първи клас ще поемат:
- г-жа Терзиева
- г-жа Костадинова
- г-жа Костова
- г-жа Валявичарска
и мисля г-жа Александрова

такава инф-я имам.

[/quote

Изключително позитивни отзиви мога да дам за г-жа Терзиева (ако става въпрос за Венета Терзиева).  
 И по отношение дисциплина, и по отношение знания. Работи с деца на тази възраст от дълги  години и знае как се прави това. Освен всичко, е безкрайно всеотдайна.
Въпросната г-жа Терзиева няма нищо общо с педагогиката! "Лепна" етикет на детето ми и го нарочи, стигнахме до там да го водиме на психолог 😤😤😤
Тепърва ще разбере с кой се е занимавала!!! Педагог е не само да преподаваш уроците и да даваш домашни, но и да разрешаваш конфликти между децата, да ги изслушваш, да им даваш съвети и да ги насърчаваш и много други! Не да им се зъбиш и да им задаваш "въпроси" от рода на: Ти за кой/коя се мислиш и да се оплакваш на родителите ти😤😤😤

Последна редакция: вт, 18 апр 2023, 12:35 от FBID100000006100972

Общи условия

Активация на акаунт