Нещо извънредно красиво, нещо, което ме разплака...

  • 5 079
  • 66
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 958
Поредното доказателство за силата на духа!!!

Благодаря ти, че го сподели с нас!

# 31
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Уникално - наистина уникално!
Благодаря ти, че ни го показа!
Позволих си да копирам линка и да го представя и на други места. Това заслужава да се види от много хора.

Последна редакция: пт, 11 яну 2008, 09:24 от vesi_vas

# 32
  • Мнения: X
Не очаквах да се разплача, но намокрих бюрото. Невероятно силно хора, карат те да се чувстваш жалък и недоволен от безкрайно малки неща, от маловажното... Благодаря за линка и за отрезвяването!

# 33
  • Мнения: 1 187
Мисля, че се отрезвих от това което видях.
В забързаното ни ежедневие забравяме да се огледаме около нас, да се порадваме на мига, да се усмихнем на живота. Вечно нацупени, сърдити, криви, ядосани... кому е нужно?! Защо забравяме да се наслаждаваме на живота? Натоварени сме от хиляди дребни проблеми и сме слепи за най-важните неща от живота.... а не трябва да е така. Живота е твърде кратък за да го пропиляваме с лека ръка.  Peace

Последна редакция: пт, 11 яну 2008, 09:41 от klamerche

# 34
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
 newsm09 Тези хора наистина обожават живота

# 35
  • Мнения: 727
прекраснооооооо Laughing,мен не ме натъжават такива неща,напротив,вдъхновяват ме
Браво Peace

# 36
  • Мнения: 2 199
Много е красиво!

# 37
  • Мнения: 1 120
Невероятно е ! И мен ме разплака . Толкова е красиво и в същото време толкова тъжно.
Браво !

# 38
  • Мнения: X
Нямам думи,невероятно е и трогателно. Hug

# 39
# 40
  • tardis
  • Мнения: 329
Мисля, че се отрезвих от това което видях.
В забързаното ни ежедневие забравяме да се огледаме около нас, да се порадваме на мига, да се усмихнем на живота. Вечно нацупени, сърдити, криви, ядосани... кому е нужно?! Защо забравяме да се наслаждаваме на живота?

И аз така.
ansam , мерси за линка  Peace

# 41
  • София
  • Мнения: 365
Рядко се вълнувам от неща, които гледам по "телевизията", но сега подсмърчам предм монитора.
Това са хора с воля, с воля и с желание за живот, които въпреки проблемите си не си седят у дома самосъжалявайки се, както правят доста от нас, здравите физически /включвам и себе си/. Показва какво е важното е живота, и че изгубиш ли вяра и здрав да си падаш и не можеш да се изправиш.
Благодаря на авторката на поста, че ме развълнува така. Hug

# 42
  • Мнения: 512
Милички, няма защо да ми благодарите, заслугата не е моя - а на тези двама прекрасни Човеци, които са решили да споделят с нас истината за силата на човешкия дух и за неограничените възможности на въображението.
Радвам се, че сте съпреживели това откровение като мен, това ми вдъхва още повече вяра в доброто у човека - щом едно такова нещо все още вълнува хората около мен, то аз съм спокойна за бъдещето на човечеството. Бъдете здрави! И мъдри.
 Hug

# 43
  • Мнения: 1 062
Наистина е нещо което ти дава нов поглед върху живота. Кара те да осмислиш много неща, за които ти се е струвало че са ужасно важни, а всъщност са дребни житейски несгоди. Възхищавам се на такива силни хора.  Peace

# 44
  • Мнения: 4 496
Като гледам такива кадри се срамувам от държанието си в дадени моменти от ежедневието...
Възхищавам се колко позитивно  настроени са тези Хора!
Благодаря!!!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт