Картофени хачапури

  • 2 629
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 416
  Направих ги вече няколко пъти!Много вкусни се получават и бързо свършват!Последния път сложих в тестото малко повече маргарин и стана още по-вкусно!
    Благодаря за рецептата!  bouquet  bouquet  bouquet

# 16
# 17
Звучи страхотно...Аз не мога да меся,но вече се обадих на баба ми,която само чака да ми готви,продиктувах й рецептата и други ден ще ги опитам....  Hands Clap Много благодаря  Grinning

# 18
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
Мммм, направих ги днес, всичко се опоска, много добре станаха, аз се притеснявах, че не съм много по точенето, но се справих  Crazy   chef Мерси за рецептата   bouquet

# 19
  • Мнения: 2 708
Овации за Xenia. Много благодаря, защото децата (и половинката Laughing) много ги харесаха и пак ще трябва да правя Peace
Даже направих снимки как се прави стъпка по стъпка, за да ги покажа на колежките, и тях да зарибя. Laughing Естествено съм посочила източника Stop - направо за рекламен агент ставам Laughing
Ама няма да слагам тук снимките, освен на готовия продукт, защото все пак темата си е на Xenia пък и бгмамите тук сте много напреднали Laughing докато колежките в момента ги агитирам да стават любителки на готвенето и трябва по-подробно да се обяснява hahaha


Още веднъж - благодаря.

Общи условия

Активация на акаунт