Лосион за сваляне на водоустойчив грим

  • 1 718
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 616
Момичета, имам водоустойчиви спирали, които не мога да махна с нищо друго, освен специален лосион. Досега ползвах такъв на "Орифлейм", но съм решила да сменя марката. Препоръчайте нещо хубаво, но на поносими цени ( 7-8 лева)...

# 1
  • Мнения: 35 891
Цитат на: nimfetka
Препоръчайте нещо хубаво, но на поносими цени ( 7-8 лева)...

лосин за сваляне на грим на Икаров - розова вода + масло от жожоба; много е мазен и после се измивам от него с нещо друго

# 2
  • Мнения: 6 206
един на Лореал ползвам към 7 лв, доволна съм.
сигурно има и по-хубави

# 3
  • Мнения: 9 894
Регал има много хубав тоник за околоочен грим, с магданоз. Предполагам, че е добре? Два лева е някъде.

# 4
  • София
  • Мнения: 5 826
На Ейвъна също не е лош, даже е за чувствителни очи, понеже на моите не им понася кой да е, а от този не "плача"  Grinning

# 5
  • Мнения: 35 891
Цитат на: zlatina_t
На Ейвъна също не е лош, даже е за чувствителни очи, понеже на моите не им понася кой да е, а от този не "плача"  Grinning

кой, този, който е на промоция със спиралата този месец ли?

# 6
  • София
  • Мнения: 5 826
Не този белия, а другия прозрачния, казва се лосион за почистване на грим/ Makeap Remover - съдържанието е разделено на две и преди употреба се разклаща, за да се смеси.

# 7
  • Мнения: 5 539
Цитат на: тити
Регал има много хубав тоник за околоочен грим, с магданоз. Предполагам, че е добре? Два лева е някъде.

Преди няколко години съм го ползвала, но нямаше ефект Sad Просто не сваля грима. Аз очаквах ефект като от тоалетно мляко

# 8
  • Мнения: 9 894
Цитат на: lilita
Цитат на: тити
Регал има много хубав тоник за околоочен грим, с магданоз. Предполагам, че е добре? Два лева е някъде.

Преди няколко години съм го ползвала, но нямаше ефект Sad Просто не сваля грима. Аз очаквах ефект като от тоалетно мляко

ами може, може...писах го, защото на мен ми сваля всичко без проблем - водоустойчива спирала, сенки, пудра......

# 9
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Цитат на: PoliaSp
един на Лореал ползвам към 7 лв, доволна съм.
сигурно има и по-хубави


И аз ползвам същия - много съм доволна Grinning

# 10
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Цитат на: zlatina_t
На Ейвъна също не е лош, даже е за чувствителни очи, понеже на моите не им понася кой да е, а от този не "плача"  Grinning


И аз съм доволна от него. Сваля както водоустойчивите спирали, така и дълготрайните червила.

# 11
  • Мнения: 2 258
Лосионът на Суис Формула е много добър...

# 12
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
И аз ползвам този на Лореал-много съм доволна.

# 13
  • Мнения: 1 616
Благодаря, момичета! Ще пробвам и ще докладвам за резултата! Simple Smile

# 14
  • Мнения: 1 014
На Chanel е страхотен, но е по-скъпичък. На Loreal върши почти същата работа.

Общи условия

Активация на акаунт