Пак за парфюмите: Традиционалисти или експериментатори?

  • 3 704
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 186
Аз обичам сладички аромати от сорта на ванилия,шоколад или нещо такова,също аромати на някои цветя и някои спортни.Много ми харесват Идън на Кашарел и Ултравиолет на Пако Рабан.А от мъжките много ми харесва аромата на синьото Джакомо,червен и зелен Дизел и зелен Хуго Бос.

# 16
  • Мнения: 3 611
Най - любим ми е Acqua di Gio на Giorgio Armani (имам и мъжкия и дамския), но не мога да го полzвам всекидневно. Обичам да раzнообраzявам - днес един, утре с друг, иначе ми умръzват. Преz деня парфюм почти не полzвам. Иначе обичам тежките специфични аромати.
Последно си купих Allure на Chanel (мъжкия) и  J`adore на Christian Dior.

# 17
  • Мнения: 5 539
Аз рядко ползвам парфюми и никога не съм повтаряла Grinning Сега съм влюбена в последното си завоевание Амор Амор на Кашарел и никой друг не ми се вижда по-хубав от него. Може пък този път да направя изключение и да повторя, като свърши това шише Thinking

# 18
  • sofia
  • Мнения: 1 606
И двете - т.е. и съм традиционалист и обичам новите. Неизменно от десетина години използвам Eternity на Calvin Clein - ами нямам по-любим аромат. Същото важи  и за Truth пак на чичко Clein . Преди малко в обедната почивка се шлях по магазините и попаднах на новия аромат на DKNY - ами това е моят парфюм! Любов от пръв поглед. Само дрто даже не погледнах как се казва.
 С изключение на гореспоменатите 2 парфюма си купувам по 30 и 50мл, защото ми омръзват и ги сменям!

# 19
  • София
  • Мнения: 18 679
Имам си няколко фаворити - Черути 1881, Ж'адор на Диор и розовото Гучи.Но постоянно си купувам и нови аромати.В момента съм се влюбила в "Любов в Париж" на Нина Ричи за вечерна употреба и едно свежичко на Кашарел за през деня.Умирам си за хубави парфюми.Да живеят фришоповете #Milti

# 20
  • София
  • Мнения: 2 952
Обичам да сменям парфюмите, действа ми някак ободряващо, особено, когато ходя на работа. От година две не мога да се наситя на ароматите на Chance на Шанел и Glamourous на Ралф Лорен, но не са подходящи винаги и май повече ги душа, отколкото ползвам  Laughing

# 21
  • Мнения: 1 541
Като общо правило съм фен до живот на GUCCI RUSH 2!!! Просто това е моят аромат! Обичам дискретни и леки парфюми, но със запомнящи се миризми. Като цяло стоя далеч от тежките аромати и беше огромно очудването ми, когато опитах новия PURE POISON на DIOR- просто е савършен за зимата(характерен, но не тежък). Това са фаворитите ми май. Иначе непрекъснато пробвам и нови, но не купувам гореми опаковки- омързат ми бързо, а и противно на схващанията- парфюмите СЕ развалят (затова и препоръчват да се държат в кутийте им- на тъмно).

# 22
  • Мнения: 8 163
Chanel 19 ми е  фаворитът в категорията. Това съм аз. Не искам да го сменям. Никога не съм имала необходимост от това.

# 23
  • Мнения: 2 575
Цитат на: lilita
Аз рядко ползвам парфюми и никога не съм повтаряла Grinning Сега съм влюбена в последното си завоевание Амор Амор на Кашарел и никой друг не ми се вижда по-хубав от него. Може пък този път да направя изключение и да повторя, като свърши това шише Thinking


хе-хе - АморАмор е една от моите последни любови също!!
Всъщност като се замисля като цяло обичам КАшарел............ Stuck Out Tongue
Когато за пръв път започнах да ползвам парфюми преди около 15 години Shocked  се влюбих в АнаисАнаис и до днес ми е един от фаворитите People Angel

# 24
  • Мнения: 3 091
Обичам да експериментирам, но все в една и съща гама - МРАЗЯ сладки аромати!!! предпочитам парфюми, които са тежки, дори мъжки - най-много ми отиват на характера!!!
в момента съм с нещо, което видях за първи път, когато мишката ми го подари - невероятен парфюм - sunflower ... на... леле, запецнах на кого беше!!! егати блейката съм! - ще погледна в къщи и ще ви кажа!

# 25
  • Мнения: 2 575
Цитат на: inamarkova
Обичам да експериментирам, но все в една и съща гама - МРАЗЯ сладки аромати!!! предпочитам парфюми, които са тежки, дори мъжки - най-много ми отиват на характера!!!
в момента съм с нещо, което видях за първи път, когато мишката ми го подари - невероятен парфюм - sunflower ... на... леле, запецнах на кого беше!!! егати блейката съм! - ще погледна в къщи и ще ви кажа!


Не е ли на Каролина Херера? май да. Много е хубав, наистина

# 26
  • Мнения: 2 327
А аз така и не мога да си харесам аромат от по известните марки. Подариха ми Allure, а на мен не ми хареса, тежък ми е. макар че го ползвам понякога. Предимството му е, че е траен.
Обичам по принцип по леки аромати и за дамски и за мъжки парфюми.
Последното което си харесах беше на Ив Роше - Ода на радостта. Просто като го видях един такъв жълт... Оказа се че и миризмата не е лоша.

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Ето тук една статия за парфюмите, съвети, хитринки, някой от които вече знаете, предполагам.

Аз преди години бях голам фен на Дюн. Него съм го повдаряла доста пъти.
Най не сполучливата ми покупка е Романс. Много хубав летен чист парфюм, скъп и нетраен.
В момента ползвам Шик на Каролина Херера, който много ми харесва и пасва, Адикт (май така се произнася) на Армани (малко ми е тежък), Любов в Париж, но и той не е много траен.

# 28
# 29
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
До миналата година сравнително често си сменях парфюмите, докато не открих сегашния си - Eclat D'aprege - страшно си го обичам, с него се чуствам в кожата си и май не мисля да го заменям с друг.

Общи условия

Активация на акаунт