Тайната на дългата и здрава коса-25

  • 40 489
  • 391
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 110
Отново прекрасна тема! HugМомичета,стимуланта на Икаров за коса само в корените пише да се слага.Но си мисля,че нчма да навреди по цялата дължина.Или пък да го слагам в корените и надолу някаква маска?и последният ми въпрос е дали според вас не е по добре да се стои повече време(на листовката пише 20 мин.),щом са масла? newsm78  bouquet Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 965
Зизи,   bouquet прекрасно оформление!


Сега съм се маскирала и скоро ще мия... Игуанка, прекрасна коса, ами и аз искам, какво да ти кажа  Joy


Ру, внимавай с количеството алкохол, не бива да се прекалява и няма да ти гори скалпа. Другият път сложи в по-умерени дози  Peace Колкото до почивката, всеки прави различно... щом си правила 2 мес. с Тривитаминола, сега спокойно можеш да си починеш 1 месец  Flutter


Ели, за блясък какво бих ти препоръчала: лимонов сок; ябълков оцет; (на мен и от меда ми се получава блясък, но за него всеки си преценява според косата).  Peace


Тези таблетки на Клоран не съм ги виждала, но това не означава, че ги няма... ще поразпитам/е, ще разбера  Flutter

# 17
  • Мнения: 3 050
За стимуланта: Аз слагам по цялата коса и в корените. Стоя колкото си искам но обикновено имам време и стоя по час Peace Слагам с него и веднъж седмично глицерин, защото в тоя гаден студ се изсушава косата. ooooh!

# 18
  • Мнения: 1 282
Аз мисля след малко да излезна и да си купя Б комплекс, ще почна от него да пия. Рибеното масло ми свърши, направих и малко почивка....време е да почна с нещо друго.  Peace

# 19
  • Мнения: 4 496
Аз днес за първи път сложих мед в маската.
Всъщност сложих това:
Тривитаминол, ракия, мед, газ, бадемово масло-всичко на око.
Надявам се да не си съсипя косата както с хумата преди време.Ще ви кажа после какво се е получило.

Ееех, Анелия, кога беше времето, когато и ти питаше за всичко всеки! Всъщност не беше отдавна.Mr. GreenБраво, бързо се учиш! Flutter

ТИНА, много ти блести косата бре!  Чак заслепява!:bouquet:

Викчето не писа какво стана...Що така... Crazy

Последна редакция: пн, 14 яну 2008, 14:35 от краcим

# 20
  • Мнения: 965
Краси, така е, но пък и бързото учене си има обяснение - опит+добри учители (не, че правя комплименти, но човек в един момент наистина поема, ако мога така да се изразя, от съветите на другите и си дава сметка, че всъщност е наясно вече с много неща  Mr. Green ) И понеже припознавам в някои нови момичета именно това, се старая да им помогна, ако и доколкото мога.

Ами аз се запътвам вече към банята - дано и този път е успешно  Flutter

Сложих повечко мед, защото е много полезен не само за косата... да видим добра ли е била идеята ми  Praynig


Викче, и на мен ми е интересно как е днес косата ти и дали си по-спокойна?

# 21
  • Мнения: 422
здр от мене вчера като си направих маската за 1 път днес косата ми като че ли е по-твърда Party но няма никакав обем и се е слепнала малко но от студа е сигорно...Направих си снимка на косата днес но ще я слажа по-късно  bouquet  Wink

# 22
  • Мнения: 965
Ахааа, ето те и теб... по-твърда казваш е косата ти  Whistling ... а каква е по принцип? Иначе това, което казваш за студа, е за съжаление самата истина  Embarassed и моята коса преди да излезна е хубава, после като я издуха гадния студ и сякаш се слепва (точно както казваш ти). Сега, за да не се чудиш коя съставка най-добре се отразява на косата ти и коя не, в следващите си маски добавяй по нещо ново... направи си една основа, която да следваш , докато намериш идеалния вариант за косата си  Peace

  bouquet   bouquet   bouquet

Аз сега излезнах от банята... поне под душа чувствах косата си много жива и еластична, сега като изсуша, ще видим  Flutter

# 23
  • Мнения: 4 496
Така.Медът не е от съставките, които се отразяват добре на косата ми. Стана сплескана в корените, а по дължината лека, тънка и хвърчаща. Еластична е, което точно в този случай не е добре, защото не мога да и` придам по-добър вид. Wink

# 24
  • Мнения: 1 365
Елисавета, и аз мисля че е най-добре да се къносаш първо, защото на мен от маската ми пада цвета на косата.
Тина, какъв е този блясък? От маската или от шампоана???

# 25
  • Мнения: 1 196
Определено ще да е от маската. Ползавам шампоан против косопад на Керастаз вече три месеца и нямах такъв блясък, пък и балсам не ползам   Blush

# 26
  • Мнения: 2 631
Така.Медът не е от съставките, които се отразяват добре на косата ми. Стана сплескана в корените, а по дължината лека, тънка и хвърчаща. Еластична е, което точно в този случай не е добре, защото не мога да и` придам по-добър вид. Wink

Мдаа, и аз установих същото за себе си от меда, който иначе е така полезен...

dessy_g, не забравяй, че повечето блясък в снимките идва от светкавицата на фотоапарата.....  Wink

# 27
  • Мнения: 420
чудя  се каква маска за коса да използвам,чих добри отзиви за стимуланта на икаров за коса,мисля че бил билков,не ми пречи да е за растеж,но искам да заздравява косата,та само него ли да използвам или да го смесвам с някакви съставки,мерси предварително за вниманието   Hug

# 28
  • Мнения: 148
Хайде и аз да се разпиша. Simple Smile
Правя маска с тривитаминол от ноември месец. Имах ужасен косопад, следствие  анемия.
Маската ми е по-различна, от първоначално дадената тук, на принципа проба-грешка установих кое е най-добро за мен.

Та значи - слагам 2 с.л. Тривитаминол, по 1 с.л. бадемово масло, масло от жожоба, зехтин, 1 жълтък и 1. л. коняк или ром. Правя я два пъти седмично.

Косата ми беше останала наполовина, косопадът спря,  сега расте нова, но си помогнах и с  Клоран шампоан и балсам против косопад, както и ампулите, от които вече приключих с първата кутия. Пия и Виадерм.

Но пък много си харесвам постната косица след маска , сякаш оживява..
Снимка няма смисъл да ви пращам, защото както вече казах, косата ми е в окаяно състояние и само аз мога да си преценя състоянитето й преди и сега Embarassed
Сега се подстригвам редовно, като междувременно спрях да се боядисвам и ще чакам да израсте естествения ми цвят..

Та това е Wink


# 29
  • Мнения: 422
Теи имам снимка на косата си но незнам как да я вмъкна newsm78 на компа ми е

Общи условия

Активация на акаунт