Тайната на дългата и здрава коса-26

  • 40 121
  • 513
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 802
iguanka Абсолютно е от маските или от грижите, които полагаш за косата си - все тая  Simple Smile
И аз го имам това бритонче, ама мен ме дразни, не съм го искала  Laughing Сега си намирам челото за доста по различно от преди...  Tired и не мога да го озаптя това бритонче.

# 46
  • Мнения: 1 923
Намазах се снощи-сложих масло от гроздови семки и мед,стоях два часа и измих със шампоан Билка за нормална коса...Момичета,никога не ми е било толкова лесно да постигна перфектната прическа а и косата ми изглежда просто прекрасно-сега ме е яд ,че не започнах с маската още когато видях първата тема,но аз съм търпелива и продължавам-в събота отново ще се маскирам Hug

п.п когато си купувах АД3Е момчето в аптеката каза,че напоследък здраво са го метнали този АД3Е,жена му също си правила маската-прочела я в интернет  bouquet

# 47
  • Мнения: 2 631
Anelia85, никаква миризма не ми остава в косата от бирата. Но като че ли шампоанът на Дав повече обираше миризмите и косата ми ухаеше от него на хубаво, а от Клорана не мирише на нищо  Joy
Бира слагам вече трети път - балансира ми мазнотиите от тривитаминола и маслата, защото не слагам мед, жълтък, аспирин... Косата ми е мека и лъскава.
Всъщност на мен бирата винаги ми влияе добре, без значение ще я пия ли, ще се къпя с нея или .... май само венозно не съм пробвала  hahaha  bowuu

И да не прибързвам с радостите и широките усмивки, но вече на второ къпане коса не ми пада при отмиването (5 - 6 косъма само), което си е нормално за мен откакто се помня. Доста се бях поизнервила с онези киучри преди време  #Cussing out

  bouquet

# 48
  • Мнения: 199
Anelia85, шампоана беше с коприва.
Някой има ли идея от какво може да ми е станала на клечки косата след маската? Бях сложила тривитаминол, водка (ванилия и имаше малко по хубав мирис  Rolling Eyes), бадемово масло и хума?

# 49
  • Мнения: 2 631
Anelia85, шампоана беше с коприва.
Някой има ли идея от какво може да ми е станала на клечки косата след маската? Бях сложила тривитаминол, водка (ванилия и имаше малко по хубав мирис  Rolling Eyes), бадемово масло и хума?

еми вероятно не си я измила добре.

Аз пък забравих да отчета, че вчерашната ми маска се изми с едно нанасяне на шампоан (скърцаше, та скърцаше), но аз за по - сигурно си сложих втори път  Party

# 50
  • Мнения: 1 923
имам въпрос-ако сложа бира,мога ли да сложа и ракия или не е желателно newsm78

# 51
  • Мнения: 1 802
имам въпрос-ако сложа бира,мога ли да сложа и ракия или не е желателно newsm78
Пробвай и после  сподели резултата. Едва ли ще е фатално за косата!    Mr. Green

# 52
  • Мнения: 2 631
имам въпрос-ако сложа бира,мога ли да сложа и ракия или не е желателно newsm78
Пробвай и после  сподели резултата. Едва ли ще е фатално за косата!    Mr. Green

Аз съм слагала бира и бърбън... нищо лошо не ми се случи.
Въобще - май уцелвам в експериментите всеки път (да чукам на дърво)...  Mr. Green

Последна редакция: чт, 24 яну 2008, 10:47 от kafe

# 53
  • Мнения: 1 923
Благодаря ти ,kafe !В събота ще сложа и бира и водка и мед,малиииииииииии ooooh!

# 54
  • Мнения: 2 631
Благодаря ти ,kafe !В събота ще сложа и бира и водка и мед,малиииииииииии ooooh!

 Joy Ми то звучи като да става и за пиене  hahaha
 Ако ти остане - искам да сръбна малко  Mr. Green chef

Нали ще си сложиш и масла, все пак?  Peace
  bouquet

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Браво на Зизи за оформлението   bouquet сега ви гледах косите - нямам думи, браво   bouquet
Разгледах и няколко от предишните теми и установих че със всяка следваща тема има все повече и повече информация  Wink

# 56
  • Мнения: 1 923
Благодаря ти ,kafe !В събота ще сложа и бира и водка и мед,малиииииииииии ooooh!

 Joy Ми то звучи като да става и за пиене  hahaha
 Ако ти остане - искам да сръбна малко  Mr. Green chef
...


Дадено! Hug

# 57
  • Мнения: 1 365
На мен пак ми се омазни бързо косата, но май този път е от хининовата вода, която сложих накрая... Ще я спра пак.  Naughty
Искам да попитам, ако някой има наблюдение - откакто правя маската боите за коса нещо не ми хващат като хората. Какво точно имам предвид - понеже косата ми е тъмна и има лек червеникав оттенък този път си сложих тъмно пепелно руса боя. Надеждата ми беше да махна този оттенък, защото косата ми е почти в естествения ми цвят. Изобщо не станах пепелно руса /аз не съм и искала/, но още повече избива червеният оттенък. Понеже не бях спирала за толкова дърго време да се боядисвам, сега забелязах , че естественият ми цвят е тъмно пепелно рус, затова и сложих такава боя.
Май стана доста объркано и дълго, но ако някой може да сподели предположение защо от пепелните цветове ми избива червен цвят на косата  newsm78  ще съм благодарна! Hug

# 58
  • Мнения: 1 179
Anelia85, никаква миризма не ми остава в косата от бирата. Но като че ли шампоанът на Дав повече обираше миризмите и косата ми ухаеше от него на хубаво, а от Клорана не мирише на нищо  Joy
Бира слагам вече трети път - балансира ми мазнотиите от тривитаминола и маслата, защото не слагам мед, жълтък, аспирин... Косата ми е мека и лъскава.

А по колко бира слагаш? Аз преди време си плакнех косата с бира и ми се отразяваше добре. Не съм се сещала да я прибавя към маската, до сега само вътрешно я приемах  Joy

# 59
  • Мнения: 4 496
Цитат на: dessy_g
понеже косата ми е тъмна и има лек червеникав оттенък този път си сложих тъмно пепелно руса боя. Надеждата ми беше да махна този оттенък, защото косата ми е почти в естествения ми цвят. Изобщо не станах пепелно руса /аз не съм и искала/, но още повече избива червеният оттенък. Понеже не бях спирала за толкова дърго време да се боядисвам, сега забелязах , че естественият ми цвят е тъмно пепелно рус, затова и сложих такава боя.

Бодисвала ли си се в червено досега?
Най-добре да се посъветваш с фризьор точно какъв цвят ти е косата/естествения/ , с каква боя да се боядисаш, за да се скрие червения ти оттенък и дали може да стане отведнъж. Flutter

Общи условия

Активация на акаунт