Поредната седмичка 03.05-08.05

  • 2 842
  • 57
  •   1
Отговори
# 30
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Аз затова съм си сложила в това албумче и тюленската снимка, като реша да си хапна повече и се гледам....помага! Wink

# 31
  • Мнения: 539
Клиа, тва беше готино  Laughing

# 32
  • Мнения: 7 718
Laughing , благодаря, Клиа.

# 33
  • Sofia
  • Мнения: 21 579
Ва , искам и аз !
Ренци , като приготвиш бебешката стая и нЕма начин да не видиш къщичката в друга светлина  Grinning .  Ма много често се местите , защо така ?! По ваше желание ли този път или кофти хазяипак ?

# 34
  • Мнения: 288
Здравейте момичета, аз отскоро влизам тук и съжалявам че не съм ви открила по-рано. #Puppy dog
Надявам се да приемете моето мнение, макар и към края на седмичката вече.
  mixed037
Много весело ми стана и се смях с глас рано тази сутрин на прекрасния в кавички превод, пуснат от Клиа.
Много свежо  typeuu

# 35
  • Мнения: 4 324
Здравейте и от мен

Привет на новодошлите  Simple Smile

Отново идва почивка, ама за съжаление този път ще я изкарам в работа. Но поне ще свърша нещо полезно  Wink

Има ли работещи утре?

Ва и аз искам снимка  Simple Smile

# 36
  • София
  • Мнения: 3 123
Ренци и ние вчера си намерихме квартира и днес ще ходим да плащаме.Аз бях толкова въодушавена,че ще се махнем от родители и ще сме си само двамата,а сега ми е едно притеснено-не знам като се замисля и не знам как ще се оправяме с парите.Абе смотана работа хем боли хем сърби дет се вика.

# 37
  • София
  • Мнения: 4 273
Ей, момичета! Много се радвам, че ви е обхванало пролетно вдъхновение и така сте се разписали! Stuck Out Tongue
Ва, действай смело с цвета. Майка ми се боядисва само с тоя цвят и страшно ми харесва!
Ренци, честита ти нова квартира! Ще видиш, че след ремонта ще светне и ще си я заобичаш!
Клиа, много свеж превод! Хубаво е, че ни го пусна в един такъв предпразничен ден като днешния!
Ейнджълс, честита и на теб нова квартира! Не се притеснявай! Най- важното е, че ще си бъдете самички. Няма по-хубаво от това!
Ва, айде прати снимки с новата прическа! Аз много трудно се решавам на кардинални промени във визията си и затова горещо те приветствам за решението!
Къде ще карате Гергьовден? Имате ли именици? Ако да, честит да им е празника! Да са живи и здрави!

# 38
  • Мнения: 3 376
Момичета, здравейте и от мен! Аз по принцип в тази тема не се разписвам, но иначе най-редовно си ви следя от близо и се вълнувам за вас:) И днес не можах да се сдържа да не се обадя и аз, при вида на това добро настроение, което цари.

Искам да пожелая на Ренци успешно преместване на новото място! Не знам защо, ама на мен преместването в старинна къща в центъра на Пловдив ми звучи направо романтично. Има някаква особена атмосфера в старите къщи, която много обичам. Да си я стегнете едно хубаво, със специално внимание на бебешорската стая;), пък ще видиш колко добре ще се чувствате вътре.

Ва ва, сигурна съм, че патладжаненият цвят е добра идея. Моят приятел отдавна се опитва да ме навие да се боядисам точно в този цвят, само че аз точно сега съм си навила на пръста медно-червено. Ако събера смелост, след малко слизам до кварталната фризьорка. И ще ви се похваля непременно:)

Таня, аз също щях да работя тази седмица, но реших да си взема отпуск и в крайна сметка сега съм се отдала на чистене и мързел. Дано да нямате много работа тези дни и си починеш поне частично.

Теди, скорошно оздравяване от Варицелата! Знам какво ти е, защото март месец изкарах Рубеола. Дано не те сърбят много пъпчиците, че с варицелата това е най-неприятното. И аз се ядосвах, че на стари години карам шарката, ама после си казах, че по-добре сега, когато не съм бременна. Всяко нещо си има и положителните страни:)

Хайде, стискайте ми палци и на мен да се осмеля да направя промяната с косата:)

# 39
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Ама чак не вярвам на очите си- толкова много мнения, ще поръчам аз хубаво време, че да изпълзите от зимните дрехи и настроения.
Ние днес обикаляхме магазините за пролетни премени за мъж ми, за подарък на баща му(Георги) и сега ми ено топуснато и доволнооооооо.
Леа и аз не си падам много по промените, отидох с идеята д ами вземат връхчетата, но чакайки там реших, че ми писна да се гледам такава и казах на фризьорката , че и давам пълен достъп и така. разбира се любимото ми свеки смао ме погледна и каза, как съм могла да се подстрижа толкова късо и как му отивало под ругия начин повече. Пък хич не ми запука от това, аз за нея няма да се женя, нито нищо...та така.
Утре ще празнувате ли?

# 40
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 505
Ренци, честита ти квартира. Пожелавам ти леко и успешно преместване. И на мен ми звучи супер стара къща в центъра на Пловдив.
Ва, гласувам за патладжаненото. Знаеш моята коса колко е светла по принцип, но и аз като се направих беше повече от добре. Много се харесвах с този цвят, само при мен гадното е после - не се маха с нищо туй чудо. Та докато израсте голям зор видях.

# 41
  • Мнения: 1 612
Здравейте и от мен момичета!
С риск да Ви разваля хубавото настороение искам да Ви се оплача.
И този месец беше провал. След всичките лекарства и пазене от всичко нищо не стана. Не стига, че ми дойде ами и беше като кръвозилива. Ужасих се когато видях, че ми падат нещо като съсиреци, но не точно. По-скоро беше като тъкан. И то с огромни размери(5-6 см). Много се уплаших. Какво ли може да е това. Надявам се не е това, което си мисля.
Сега съм в почивка. Ще прая малко физиотерапия и после кални бани(за какво ли, не виждам смисъл, ама нали са ми ги изписали).
Та така. Оплаках ви се. Извинявайте, че ви развалям настроението, но трябваше да споделя, з-о иначе ще експлоадирам.
Желая на всички Ви весело изкараване на празниците!

# 42
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Лилия, съжалявам за неуспеха! Това за съсиреците големички са наистина. А спря ли ти?

# 43
  • София
  • Мнения: 4 273
Лилия, и аз съм имала мензис с големи съсиреци и толкова обилен, че съм сменяла нощна превръзка през 1 час. Важното е да не трае повече от 1-2 дни силния кръвоизлив. Знам, че е много неприятно. Добре, че си споделила тук проблема, за да ти олекне. Стискам палци нещата да се оправят! Heart Eyes

# 44
  • Мнения: 1 612
Благодаря ви момичета. Сега ми е към края. Обилния кръвоизлив беше първите дни.
Дано почивката тези дни ми се отрази ободряващо.
Много положителни емоции Ви желая!

Общи условия

Активация на акаунт