За козметиката "Елея"

  • 3 396
  • 18
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • София
  • Мнения: 328
Вашите наблюдения какви са?Вече на няколко пъти чувам добри тзиви,но по-често за серията за мазна кожа.Моята не е мазна, имате ли впечетления?

# 1
  • Мнения: 998
Да не е лоша и зелената серия, но не става за дьлга употреба, отначалото е супер и кьм края на опаковката вече някак си не става!!!

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 6 932
Аз научих от форума за Елеа и полвам серията за суха и чувств. кожа. Това е първата козметика, от която не се изприщвам и лющя много съм доволна.
Кремовете ми са на привършване и се изкушавам да пробвам Юсерин, ако и това не ми понася окончателно минавам на Елеа.

# 3
  • Мнения: 46 508
Ползвала съм измиващото кремче за суха кожа - доволна  #Milti

# 4
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 664
В някой от форумите (ама пусто не мога да се сетя в кой  doh   33uu - дали не беше в "Розали" Thinking ),
едно момиче беше писало, че не й е понесло кремчето за около очи. Иначе аз лични впечатления нямам, ще взема да пробвам, щом я хвалите.

# 5
  • Мнения: 1 517
Цитат на: Desi_T_G
В някой от форумите (ама пусто не мога да се сетя в кой  doh   33uu - дали не беше в "Розали" Thinking ),
едно момиче беше писало, че не й е понесло кремчето за около очи. Иначе аз лични впечатления нямам, ще взема да пробвам, щом я хвалите.

И на мен не ми понесе,обрив и сърбеж след първото нанасяне

# 6
  • Мнения: 35 961
аз използвам зеления крем за лице със СПФ 25 - доволна, защото имам предпочитания към филтъра
също и зеления гел за измиване на лице - също доволна
свърших през зимата и една опаковка от розовия крем за измиване на лице - за тогава беше подходящ
чувала съм, че лосинът им аз тяло бил добър, но не съм го пробвала

# 7
  • Варна
  • Мнения: 956
Ползвам цялата зелена серия на "Елея" и съм много доволна Simple Smile
Като знам колко пари пръснах за скъпа козметика...... Shocked

# 8
  • Мнения: 274
Елеята е в две серии - зелена за мазна кожа и розова за суха . Аз имам трите стъпки - тоалетно мляко, измиващ гел и тоник. Много съм доволна, мисля да пробвам и кремовете им.

# 9
  • София
  • Мнения: 3 328
Цитат на: karla
Цитат на: Desi_T_G
В някой от форумите (ама пусто не мога да се сетя в кой  doh   33uu - дали не беше в "Розали" Thinking ),
едно момиче беше писало, че не й е понесло кремчето за около очи. Иначе аз лични впечатления нямам, ще взема да пробвам, щом я хвалите.

И на мен не ми понесе,обрив и сърбеж след първото нанасяне

И при мен така.

# 10
  • София
  • Мнения: 3 328
Цитат на: Karen
... и се изкушавам да пробвам Юсерин...

Не е лош, но Биодерма и Авен са още по-добри, а разликата в цената е незначителна. Лично мнение, само споделям Simple Smile

# 11
  • Мнения: 6 243
пробвах кремовете на розовата серия, но съм по-скоро пас. Нищо особено. Не хидратират достатъчно добре. Налага ми се да се мажа по два, че и три пъти.

# 12
  • Мнения: 2 332
Цитат на: bubanka
аз използвам зеления крем за лице със СПФ 25 - доволна, защото имам предпочитания към филтъра
също и зеления гел за измиване на лице - също доволна

И аз съм доволна от тях Simple Smile. Не съм доволна от околоочния крем за уморени очи - хем е за суха кожа, а моята е комбинирана, като го сложих и след известно време усетих придърпване и сухота.

# 13
  • Мнения: 2 327
Аз ползвам зелената серия и съм доволна. По принцип кожата ми е чувствителна, но понася добре всичките там неща - гел, тоник, крем, тоалетно мляко.

# 14
  • Мнения: 6 472
От гела и тоника на зелената серия съм много доволна. Кремовете нещо не ми понесоха. От розовата, ползвам този за около очите и страшно ми хареса. Учудващо, но направо останах очарована от боята на Елея (тази в червената опаковка). Предишния път се нацапотих с някаква на Вела и нямам думи на какво ми заприлича косата. С тази на Елеа си върна блясъка Grinning

# 15
Аз съм доволна от зелената серия също-  от крема с фактор 25 и от хидратиращия, втория го смесвам с Имекс и се получава добре. маската от зелената серия като че ли не ми понесе много добре, но моята кожа и без това е ужасно чувствителна. От боята им изобщо не съм доволна. Изми се след второто къпане. От българските прдпочитам Арома стил. От кремовете най ми пасва един на Др Шрамек, но цената му е безбожна - 60 лв крем (50мл) + 50 лв фон дьо тен(30 мл). Много е добър, но не ми се дават втори път толкова пари. И ще си карам на елеа

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
От зелената серия много харесвам гела за измиване. Кремът не ми харесва - трудно се разнася и мазнее ( макар и да е за мазна кожа) - предполагам е заради филтъра, но въпреки това на мен ми е доста по-мазен от други кремове с филтър.

# 17
маската от зелената серия като че ли не ми понесе много добре, но моята кожа и без това е ужасно чувствителна.
Розовата серия е за суха и чувствителна кожа, а зелената за мазна кожа.
Естествено, че няма да ти понесе

От боята им изобщо не съм доволна. Изми се след второто къпане.

Боята за мен е перфектна. Все пак има и френско участие, което не е за подценяване. Аз е предпочтам  дори пред L'Oreal, а за цената да не говорим.

# 18
Момичета, а знаете ли сайта на Елеа?

Общи условия

Активация на акаунт